Editörler : Pangaea
«722772287229723072317232723372347235723672377238»

ZİRAİaa
Şube Müdürü
23 Ocak 2020 22:42

hocam düz memurluğu yazsaydın gibisinden demiş arkadaş gerçi her ay sonraki ay atama olacak diye umutlandırılmaktan oldu çoğu arkadaş yüksek puanlar ile beklediler ama genede ben dayanamazdım düze başvururdum bu konudaki cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim

ozmen1078, 4 yıl önce
olmayan alimi bekliyorum gida muhendisi olarak neyin hatasindan bahsediyorsunuz anlamadim.

ozmen1078
Aday Memur
23 Ocak 2020 22:48

bakan bizi yanılttı.Hayirlisi artık
ZİRAİaa, 4 yıl önce

hocam düz memurluğu yazsaydın gibisinden demiş arkadaş gerçi her ay sonraki ay atama olacak diye umutlandırılmaktan oldu çoğu arkadaş yüksek puanlar ile beklediler ama genede ben dayanamazdım düze başvururdum bu konudaki cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim

ZİRAİaa
Şube Müdürü
23 Ocak 2020 22:57

kimi yanıltmadı ki .. hayırlı inşallah hocam

ozmen1078, 4 yıl önce
bakan bizi yanılttı.Hayirlisi artık

Zirmüh26
Aday Memur
23 Ocak 2020 23:34

Kardesim kendime calisacaksam calisiyorumdur zaten sana sormuycam ne yaptigimi. Forumda surekli atama olmuycak gidin oturun kpss calisin gibisinden yazinca sen dedin diye gidip calisacak hali yok bu insanların.herkesin kendine gore bir plani var. Hem kpss calisiyorlar hem atama bekliyorlar baska bir alternatif yok cunku. Herkesin bunu idrak edecek kadar akli da var.bu insanlari ne zannediyorsun acaba. Amaan neyse hadi bak işine sen uğrasamiycam.

ccc6420., 4 yıl önce

Kardeş sen kpss çalışınca benim cebime birşey girmeyecek neticede kendin için çalışacaksın bence sen bu dik kafalılıkla birşeye çalışma otur burda sabah akşam forumu takip et

vet.hek09
Aday Memur
23 Ocak 2020 23:37

Herkes emek verip çalıştı puanını aldı, inşallah atama olunca görcem ben o atama olmuycak çalışın

bilmezce
Aday Memur
23 Ocak 2020 23:38

cyperin'i yanlış yargılıyorsunuz. paylaştığı bilginin olumsuz olması alım olmasını istemediği anlamına gelmez. en az bizim kadar istiyor. bu zamana kadar çok yararlı bilgiler verdi.
Zirmüh26, 4 yıl önce

Rica ederim. Bakanlikta mi calisiyor artik ne yapiyor bilemiyorum ama ilk defa degil 3 4 tane olumsuz mesajini gordum. Norm kadrolarin atamalarla ilgili olmadigini yazmis il ve ilce tarimlarin personrl ihtiyaci ile ilgili bir girisimde bulunmadigini falan yazmis.birilerine soruyor olabilir ama o birilerinin dogru soylediginden emin olmadan bilgi paylasmak dogru degil. Ki birileri dedigimiz kisilerinde kim oldugu da belli degil. Hep ortada "biri"ler ve "duyum"lar var.benim evime esim ilce mudurunu getirdi o anlatti toplantiyla alakali bilgileri daha ne olsun yani.sonraisnda naci agbalin kendisinin soyledikleri. Bunlar hep o kisinin soyledikleriyle celisiyor.sitemim birazda bunaydı.

gıdamuh.
Memur
23 Ocak 2020 23:46

Burda hata nerde? gıda mühendisi olarak 95 le de bekleyen var 94 le de bekleyen var 93le de bekleyen var. Hata nerde ben göremedim?

Mgolll, 4 yıl önce
bolum ne ki nasil bekliyorsun 94 le o da senin tercih hatan bence

ozmen1078
Aday Memur
23 Ocak 2020 23:48

kimse kimseye gore hareket edemez zaten.kendimizle kavga etmekten meslegimize sahip cikamadik
gıdamuh., 4 yıl önce

Burda hata nerde? gıda mühendisi olarak 95 le de bekleyen var 94 le de bekleyen var 93le de bekleyen var. Hata nerde ben göremedim?

gıdamuh.
Memur
23 Ocak 2020 23:50

Düz memurluğu yazıp bir şekilde atanırsınız konu o değil ki atananlar da var. Ama biz düz memur olmak için yapmadık hiçbir şeyi. Bu puanları düz memur olmak için almadık. Sıkıntı o arkadaşlar. 94 ile düz memur olmak koyar insana. 80-85 olsa neyse. Hiç yoktan düz memurluk iyidir elbette ve zaten olur eylül e kadar ilanlar çıkacak elbette ve arkadaşımız 94 puanla ilk sırada yerleşir arkadaş ama gönlümüzdeki bu değil.

ZİRAİaa, 4 yıl önce

Mgolll
Memur
23 Ocak 2020 23:50

bende gida muhendisiyim aralikta 93.5 le atandi gidaci bu bence senin tercihin olmus buraya gelipte kendinizi acindirmayin lutfen
ozmen1078, 4 yıl önce
olmayan alimi bekliyorum gida muhendisi olarak neyin hatasindan bahsediyorsunuz anlamadim.

Mgolll
Memur
23 Ocak 2020 23:53

temmuz ve aralik atamasinda 93.5 la aldi bende bundan bahsediyorum
gıdamuh., 4 yıl önce

gıdamuh.
Memur
23 Ocak 2020 23:56

Hata değil çünkü o atamalar zamanı bakanlıktan hep olumlu geri dönüşler alıyorduk. Zaten bu atamanın er geç olacağı kesin de neyse. Buna kimseyi ikna edemeyiz şu an. Bir şekilde yaptıracağız, gerekirse her ay basın açıklaması yaparız eylüle kadar. Sayı kısıtlı olabilir belki de ama yüksek puanlılar ortada kalmaz. Benim bu konuya inancım tamdır

Mgolll, 4 yıl önce

ozmen1078
Aday Memur
24 Ocak 2020 00:03

93.4 puanım.Elimiz alismis 94 yazdim
Mgolll, 4 yıl önce

ozmen1078
Aday Memur
24 Ocak 2020 00:05

ne acindirmasi dostum ne yasiyorsun bilmiyorum yazdik onlari gelmedi ama 2020 hazirlaniyorsun atama olmasin kafasindasin heralde.
Mgolll, 4 yıl önce
bende gida muhendisiyim aralikta 93.5 le atandi gidaci bu bence senin tercihin olmus buraya gelipte kendinizi acindirmayin lutfen

Mgolll
Memur
24 Ocak 2020 00:59

hersey gonlunuzce olsun o zaman 94 sanmistim bende yok bende atama bekliyorum aile bakanligina atandim
ozmen1078, 4 yıl önce
ne acindirmasi dostum ne yasiyorsun bilmiyorum yazdik onlari gelmedi ama 2020 hazirlaniyorsun atama olmasin kafasindasin heralde.

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
24 Ocak 2020 08:38

Değerli arkadaşlar, uzun uzadıya buraya bir sürü şey yazabilirim, yazılanları teker teker çürütebilirim, isim de verebilirim isterlerse oda numarası ile alınan bilginin kaçıncı katta hangi cepheden olduğunu da ama bu birşeye yaramaz, Naci AĞBAL'a bir mektup verilmiş olması ondan bilgilerin anında çekilmiş olması anlamına gelmiyor, (yapılan işe saygım sonsuz biz de atama dönemimizde de birçok kişi ile görüştük ben de görüştüm)

ben 2009 yılında memurlar.net'e üye olmuşum bunun 1 yıl kadar da üye olmadan takip ettiğim dönem var ve 2016 yılında Allah nasip etti atandım, atandıktan sonra da ben burada bilgi paylaştım bunu neden yazıyorum şimdi diyebilirler ki ya atama bekliyor onun için uğraşıyor, bunun etkisi var fakat tamamen bu yüzden değil, ben daha önce de yazdım şeker fabrikasında çalıştım, 2017 yılında bunun için formda başlık açtım(paylaştım da burada) daha sonra 2017 yılında sınava girenlerden soruları topladım onun için de başlık açtım bana soranlara o sayfayıda paylaştım bu olanlar 2017 yılında ben ise 2016'da atanmışım banane şeker kurumundan demedim, bu yıl yine alım ilanı oldu yine yazdım forma bilgi isteyen bana yazsın diye yine özelden cevap verdim.

neyse çok uzar konu;

hani ben yazdım ya toplantılar yapıldı ve prensipler olumsuz bakıyor olaya diye, toplantıya katılan prensiplerden yetkili Naci AĞBAL'dı ve olumsuz fikir beyan eden de kendisi,(bu kısmı yazmayacaktım ama kafanız iyice karışır diye yazıyorum, Naci AĞBAL istenilen personelin hangi proje kapsamında değerlendirileceğini sormuş somut bir cevap alamamış olmasından dolayı olumsuz bakmış, bu talebin temellendirilmesini istemiştir.-en kısa özet bu kadar anlatılabilir-.) bakın bilmedikleriniz var, bildikleriniz sizi tüm kurguyu bildiğiniz fikrine sürüklemesin. Benim hepinize ayrı ayrı saygım var sizin de benim bilgilerime saygınız olmalı olmuyorsa yorumlara devam o zaman.

maesahin
Genel Müdür
24 Ocak 2020 09:13

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/bakan-pakdemirli-aa-editor-masasina-konuk-olacak/1711409

Bakan Pakdemirli'nin açıklamaları, AA'nın internet sitesi (www.aa.com.tr) ile AA Finans'tan (@anadoluajansi) anlık takip edilebilecek.

Yüklenin arkadaşlar tweetlere

ccc6420.
Kapalı
24 Ocak 2020 09:29

Bana sor demedim zaten, çalışırsın veya çalışmazsın o senin problemin, neyse fazla uzatmanın anlamı yok, umarım atanırsın, ama burdaki insanların çoğu bana göre yanlış yapıyor, önlerinde 6 ay gibi kısa süre varken burdaki kısır döngülerle(yok atama olacak, yok olmayacak, yok şu şöyle dedi, yok bu böyle dedi) sürekli zaman kaybediyor

Zirmüh26, 4 yıl önce

Kardesim kendime calisacaksam calisiyorumdur zaten sana sormuycam ne yaptigimi. Forumda surekli atama olmuycak gidin oturun kpss calisin gibisinden yazinca sen dedin diye gidip calisacak hali yok bu insanların.herkesin kendine gore bir plani var. Hem kpss calisiyorlar hem atama bekliyorlar baska bir alternatif yok cunku. Herkesin bunu idrak edecek kadar akli da var.bu insanlari ne zannediyorsun acaba. Amaan neyse hadi bak işine sen uğrasamiycam.

Tarım Kuşu
Memur
24 Ocak 2020 09:40

2018 puanıyla alım olmayacak maalesef,

2020 puanıyla 5 binin üzerinde alım olabilir.

Kaynak:Dedikodu Gazetesi

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
24 Ocak 2020 09:41

Şunu eklemek istiyorum yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için önce de yazdım ama genelde herkes son sayfaları okuyor, PERGEM alım olmasını istiyor hem personel eksikliği nedeniyle hemde 3 yılını dolduran bizlerin artık huzursuz olmaları nedeniyle, eşi özelde çalışıp kendisi Bingölde, Muşta, Bitliste Vanda çalışan personeller var ve tayin hakkımız olmadığı için kimse yerinden kıpırdayamıyor 2016 mayıs ayından beri, ve doğal olarak bu arkadaşlar PERGEM'i arayıp bir şekilde rahatsızlıklarını dile getiriyorlar.

Toplam 193808 mesaj
«722772287229723072317232723372347235723672377238»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi