Editörler : ayşegül bgm
15 Mart 2019 23:54

Atama beklediğime dair belge ?

Lisans hemşireyim. Abim Amerikada yaşıyor turist olarak vize alacağım. Atama beklediğime dair belge akabilir miyim,ne geçerli olur bilgisi olan var mı ?

istifaedenmemur
Aday Memur
16 Mart 2019 13:52

öyle bir belge olmaz galiba ama kpss de aldığınız puan ve geçen yıla ait atama puanlarını gösterip atama ihtimaliniz olduğunu istatiksel olarak söyleyebilirsiniz tabiki puanınız yüksek ise kadrolar belli olsaydı işiniz kolay olurdu abiniz abd de nerede ve ne iş yapıyor. orada hemşirelik çok iyi meslek ben olsam gider ve dönmezdim orada şansımı denerdim

Hemşire151
Aday Memur
16 Mart 2019 19:03

Lisans hemşireyim. Puanım 81.8 dedigin gibi yapmaya calisacagim.Abim 5 senedir orda yaşıyor. San Franciskoda restoran isletiyor,barmenlik yapiyor.Orda hemsirelik daha farkli doktor kadar bilgiye sahipler. Denkligimuz yok.Ama belki baska bi is bulurum bi gideyimde

istifaedenmemur, 5 yıl önce

öyle bir belge olmaz galiba ama kpss de aldığınız puan ve geçen yıla ait atama puanlarını gösterip atama ihtimaliniz olduğunu istatiksel olarak söyleyebilirsiniz tabiki puanınız yüksek ise kadrolar belli olsaydı işiniz kolay olurdu abiniz abd de nerede ve ne iş yapıyor. orada hemşirelik çok iyi meslek ben olsam gider ve dönmezdim orada şansımı denerdim

istifaedenmemur
Aday Memur
17 Mart 2019 15:11

abd esra faye eren yazıp abd hemşirelikle ilgili bilgileri okuyabilirsin

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi