Editörler : F16 Gökçen
«103410351036103710381039104010411042104310441045»

Seagle34
Aday Memur
10 Temmuz 2020 10:57

1 ekim.

utandirmaz, 4 yıl önce

Arkadaslar selam, Deloitte tanıtım sunumunda is baslangici icin ekim sonu belki kasım bası demislerdi teklif alan arkadaslar size net bir tarih verildi mi?

jmfan
Aday Memur
10 Temmuz 2020 11:24

alınıyor diye hatırlıyorum çünkü 90 sn'yi başlatmak için bir şey yapmak gerekmiyor. kendisi otomatik başlıyor.

Efe.34.34, 4 yıl önce
Peki 60 saniye boyunca ses kaydı veya video kaydı alınıyor mu? Düşünme süresi boyunca ?

Stradivariusss
Aday Memur
10 Temmuz 2020 12:18

arkadaşlar merhaba. Ben Deloitte new graduate hire 2020 için başvurumu yapmıştım. ingilizce ve zihinsel beceri testlerini yaptım. Bu sabah tanıtım toplantısı için arandım ve 13 temmuz pazartesi zoom üzerinden toplantı olacağını, tarafıma link gönderileceğini söylediler fakat bana ulaşan bir link yok. Bu süreci yaşayan arkadaşlar acaba ne zaman link sizlerin tarafına ulaşmıştı? Çok teşekkürler şimdiden .

Willowy
Aday Memur
10 Temmuz 2020 13:22

Link biraz geç ulaşıyor, içiniz rahat olsun

Stradivariusss, 4 yıl önce

arkadaşlar merhaba. Ben Deloitte new graduate hire 2020 için başvurumu yapmıştım. ingilizce ve zihinsel beceri testlerini yaptım. Bu sabah tanıtım toplantısı için arandım ve 13 temmuz pazartesi zoom üzerinden toplantı olacağını, tarafıma link gönderileceğini söylediler fakat bana ulaşan bir link yok. Bu süreci yaşayan arkadaşlar acaba ne zaman link sizlerin tarafına ulaşmıştı? Çok teşekkürler şimdiden .

Mancia
Aday Memur
10 Temmuz 2020 13:51

PwC İngilizce mülakat ardından nasıl ilerliyor süreç bilen var mı?

10 Temmuz 2020 14:30

Genel yetenek testi yolluyorlar ingilizce mülakatın ardından

Mancia, 4 yıl önce

PwC İngilizce mülakat ardından nasıl ilerliyor süreç bilen var mı?

Stradivariusss
Aday Memur
10 Temmuz 2020 15:40

çok teşekkür ederim.

Willowy, 4 yıl önce

Link biraz geç ulaşıyor, içiniz rahat olsun

Ahmet4623
Kapalı
10 Temmuz 2020 17:59

peki manager mülakatı nasıl geçti içerik hakkında bilgi verebilir misin? bu arada sürecin ne durumda partnerda mısın yoksa teklif aldın mı? umarım bir sabah "we are unable to work with you" gibisinden bi mail almamışsındır :)

jmfan, 4 yıl önce

sorular teknik olmuyor anladığım kadarıyla. genel sorular, bize kendinizi tanıtın diye bile sorabilirler. ben "how do you cope with stress" sorusunu cevapladım. 8 Mart'ta video mülakatı yapıp yollamıştım. 15 Mayıs'ta manager mülakatım için arandım.

FortuneGlobal
Aday Memur
10 Temmuz 2020 19:09

Merhaba. Deloitte yeni mezun için başvurdum. Önce İngilizce testi ardından bugün de genel yetenek sınavı oldum. Sonuç kaç günde belli oluyor? Yani son testi yaptıktan kaç gün sonra arama beklemeliyiz?

Çok sağolun

Ahmet4623
Kapalı
10 Temmuz 2020 23:30

yanlış hatırlamıyorsam benim sınav sürecim pandemi öncesindeydi ve bir sonraki aşama olan sunum aşamasına mayıs ortasında katıldım.haziran ortası grup mülakatım oldu dün de manager mülakatına katıldım. süreç değişkenlik gösteriyor

FortuneGlobal, 4 yıl önce

Merhaba. Deloitte yeni mezun için başvurdum. Önce İngilizce testi ardından bugün de genel yetenek sınavı oldum. Sonuç kaç günde belli oluyor? Yani son testi yaptıktan kaç gün sonra arama beklemeliyiz?

Çok sağolun

jmfan
Aday Memur
11 Temmuz 2020 00:19

manager mülakatım güzel geçti, teknik soru çok fazla sorulmadı. bir süre sonra sohbet havasına döndü. uluslararası ilişkiler çıkışlı olduğum için ikisi arasında ne gibi bir bağlantı kurarak vergi departmanına başvurduğum soruldu. biraz daha kişiseldi sorular, vergi ve muhasebe konusundaki bilgimi ölçmeye yönelik değildi. tabi burda en önemli olan sorular "neden EY?" ve "neden vergi?". bugün partner mülakatım oldu (manager'dan 1 buçuk ay sonra). partner mülakatı biraz daha genel kültüre yönelikti.

Ahmet4623, 4 yıl önce

peki manager mülakatı nasıl geçti içerik hakkında bilgi verebilir misin? bu arada sürecin ne durumda partnerda mısın yoksa teklif aldın mı? umarım bir sabah "we are unable to work with you" gibisinden bi mail almamışsındır :)

Reservoir
Aday Memur
11 Temmuz 2020 02:39

Pwc'de ingilizce mülakat sonrası manager daveti alan oldu mu?

Ahmet4623
Kapalı
11 Temmuz 2020 12:26

genel kültür mü!?!?

jmfan, 4 yıl önce

manager mülakatım güzel geçti, teknik soru çok fazla sorulmadı. bir süre sonra sohbet havasına döndü. uluslararası ilişkiler çıkışlı olduğum için ikisi arasında ne gibi bir bağlantı kurarak vergi departmanına başvurduğum soruldu. biraz daha kişiseldi sorular, vergi ve muhasebe konusundaki bilgimi ölçmeye yönelik değildi. tabi burda en önemli olan sorular "neden EY?" ve "neden vergi?". bugün partner mülakatım oldu (manager'dan 1 buçuk ay sonra). partner mülakatı biraz daha genel kültüre yönelikti.

shepardd
Aday Memur
11 Temmuz 2020 18:31

Merhaba Mesaj atılamıyor profilinize. Özelden yazabilir misiniz?

DesertSun2, 4 yıl önce

Arkadaşlar KPMG için teklif aldım sorusu olan arkadaşlar varsa mesaj atabilir.

shepardd
Aday Memur
11 Temmuz 2020 18:37

Merhabalar KPMG'den teklif alanlara yönelik bir sorum olucak.

Teklifleri geçen senenin brüt maaşından yapıp ilerleyen zamanlarda düzeltme yapacağız şeklinde ik'dan dönüş yapılıyormuş diye bir duyum aldım. Bu konuyu aydınlatabilecek kimse var mı ?

oznurdgrmnc
Aday Memur
12 Temmuz 2020 17:50

Merhabalar,

oznurdgrmnc
Aday Memur
12 Temmuz 2020 17:52

Merhabalar,

Deloitte'tan teklif alan arkadaşlar özel olmayacaksa maaş hakkında bilgi verebilirler mi :)

oznurdgrmnc, 4 yıl önce

Merhabalar,

adayy12
Aday Memur
12 Temmuz 2020 20:57

Merhaba, KPMG tekliften sonra sözleşme için herhangi bir şey söylendi mi? Ben de telefondan

teklif aldım. Bilgilendirirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

altiusxiii, 4 yıl önce

Merhabalar,

2018-2019 yılında KPMG'de 1 yıl uzun dönem stajyer olarak çalışmıştım fakat okul uzayınca asistanlığa geçişim olmamıştı. 1 yıllık deneyimim sayesinde bu yıl sürecim aşırı hızlı ilerledi, sınavlara da daha önce girdiğim için bu yıl direkt partner mülakatına girdim ve Şubat ayında telefondan teklif almıştım. 1-2 ay önce de corona yüzünden son durumu, sözleşmenin ne zaman imzalanacağını sorduğumda belli olmadığı söylenmişti.

KPMG Audit- İstanbul teklif alan var mı acaba ? Ve telefondan alınan teklif dışında sözleşme imzalamaya ya da şirkete belge yollama vb. şeyler yapan oldu mu ? Ya da sözleşmenin ne zaman imzalanacağını bilen.

KPMG Audit için teklif alan kişilerin eğer akıllarında sorular varsa şirkete dair seve seve cevaplarım.

Umarım herkes istediği yerlere gelir.

e.arslan54
Aday Memur
12 Temmuz 2020 21:49

Merhaba EY'da İstanbul için teklif alan arkadaş varsa, partnerden ne kadar sonra teklif gönderiyorlar ortalama olarak bilgi verirseniz çok sevinirim.

yenimezun2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 08:03

Haziranın ilk haftası ingilizce ve genel yetenek testlerini yapmıştım. Geçen hafta telefon aldım bu hafta şirket tanıtımına davet ettiler.

FortuneGlobal, 4 yıl önce

Çok sağolun

Toplam 23158 mesaj
«103410351036103710381039104010411042104310441045»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi