Editörler : swat3410
«505152535455565758596061»

42cvk
Aday Memur
21 Ağustos 2019 19:23

Fişleme lere idare mahkemesi nasıl bakıyor o aşamaya gelen var mı

varex
Aday Memur
22 Ağustos 2019 09:10

dosya içerikleri tamamen açıklanmalı..

kod yok soruşturma yok nasıl adam olumsuz personel görülüyor..

tanık beyanı kriter ya da farklı bir delil olması gerekir..

adli idari bir soruşturması olmayan..

hakkında kod dahi olmayan bir sürü emniyet personeli var..

22 Ağustos 2019 15:10

dostlar davayı nasıl açacaz şimdi. dilekçe örneği var mı. adli yardımli nasıl açabiliriz detaylı bilgi verebilecek var mi

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 17:14

Bnm geldi. Ama bnmle ilgili hiçbirsey yoktu neredeyse 12 sayfa fetö yapılanması anlatılmıştı. Benle ilgili sadece adli davamın oldugundan hakkında su kişinin ifadesi var diye yazmış. Ama sahıs ifadeyi geri cekmişti. Bunu cevaba cvp dilekçesinde belirttik. Fişleme den hiç bahsetmemişlerdi. Dün bi ek belge göndermişler. Avukatın dedigine göre fişlemeden bahsedilmiş. Kurum savunmasından birsey beklemeyin . Matbu savunma geliyor herkese. Sacmalıgın danıskası. İhractan 2 yıl sonra uygulanan adli işlemi ihraca gerekçe gösteriyorlar. Daha başka söze gerek var mı?

se2424, 5 yıl önce
İdari mahkemeden kurumun savunması gelen varmı

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 17:16

Daha sadece fişleme üzerine verilmiş bir karar yok. Yakın zamanda da cıkmaz. Hapis cezası banka bylok vs bunlara bakıyor idare mahkemesi. Kesin ret olarak gördüklerine bakıyorlar

42cvk, 5 yıl önce
Fişleme lere idare mahkemesi nasıl bakıyor o aşamaya gelen var mı

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 17:19

Devrem interntte dilekçe örnekleri var.

https://forum.khkhaber.com/

şuradan bulabilirsin. Ama sadece dilekçe ile bitmiyor. Kurumun savubmasına cvp dilekçesi filan da yazılacak. Bu sürecin eger durumunuz varsa bi avukat aracıgıyla götürülmesi en iyisi

Korkusuzadalet, 5 yıl önce
dostlar davayı nasıl açacaz şimdi. dilekçe örneği var mı. adli yardımli nasıl açabiliriz detaylı bilgi verebilecek var mi

se2424
Genel Müdür
22 Ağustos 2019 17:21

Aynen benimle ilgili özel hiç bişey yok matbu tem daire başkanlığının fetö raporu var kamuoyuna yansıyan onu yazmış en sonada pbs yenileniyormuş o yüzden kişiyle ilgili bilgi verilememiştir diyip yazıp göndermiş
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Bnm geldi. Ama bnmle ilgili hiçbirsey yoktu neredeyse 12 sayfa fetö yapılanması anlatılmıştı. Benle ilgili sadece adli davamın oldugundan hakkında su kişinin ifadesi var diye yazmış. Ama sahıs ifadeyi geri cekmişti. Bunu cevaba cvp dilekçesinde belirttik. Fişleme den hiç bahsetmemişlerdi. Dün bi ek belge göndermişler. Avukatın dedigine göre fişlemeden bahsedilmiş. Kurum savunmasından birsey beklemeyin . Matbu savunma geliyor herkese. Sacmalıgın danıskası. İhractan 2 yıl sonra uygulanan adli işlemi ihraca gerekçe gösteriyorlar. Daha başka söze gerek var mı?

Bahadır46
Genel Müdür
22 Ağustos 2019 18:07

Arkadaşlar sadece idari davalar için avukatlar ne kadar ücret istiyor. Ben de kararsız kaldım. Avukat tutsam mı tutmasam mı diye.

RAHMETLI0
Aday Memur
22 Ağustos 2019 18:31

Selamün aleyküm devreler. Red göreli bir ay oldu karar gelmedi. Bu karar nereye geliyor. İşin yoksa bir de karar ara.
22 Ağustos 2019 19:46

devrem kurum savunması derken anlamadım.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Devrem interntte dilekçe örnekleri var.

https://forum.khkhaber.com/

şuradan bulabilirsin. Ama sadece dilekçe ile bitmiyor. Kurumun savubmasına cvp dilekçesi filan da yazılacak. Bu sürecin eger durumunuz varsa bi avukat aracıgıyla götürülmesi en iyisi

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 22:58

Devrem 500 den başlar tanıdıksa 5 bine kadar cıkar ortalama bin 2 bin arası

Bahadır46, 5 yıl önce

Arkadaşlar sadece idari davalar için avukatlar ne kadar ücret istiyor. Ben de kararsız kaldım. Avukat tutsam mı tutmasam mı diye.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 23:01

Bana ek dilekçe göndermişler. Onu da okudum. Onda da sadece iddianaöede olan fişleme belgeleri var hani su harfler ve kodların anlamlarının yazılı oldugu tem daire raporu. B5 fişleme yazmış. Bir de havuz sorgusu var. Bank asya bylok dernek sgk kaydı vs hepsinin altına bu başlık altında kayda rastlanmamıştır yazmış. Ama bunu savunma olarak niye göndermişler. Geri zekalı sanırım bunlar. Sucu yoktu ama biz attık demeye getirmiş sanırım.

se2424, 5 yıl önce
Aynen benimle ilgili özel hiç bişey yok matbu tem daire başkanlığının fetö raporu var kamuoyuna yansıyan onu yazmış en sonada pbs yenileniyormuş o yüzden kişiyle ilgili bilgi verilememiştir diyip yazıp göndermiş

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 23:05

Devrem sen simdi davayı kuruma acıyorsun ya iç ileri bakanlıgı davalı oluyor sen davacısın. Yani sucluyacaksın kurumu dava dilekcende. Su yasayı ihşal ettiler vs vs diye. Kurum cvp dilekçesi yazıyor 3 ya da 4 ay içinde. Amir raporu olanlara tavsiyem var bi arkadastan duydum. Amirler su tarihlerde toplanıp hakkında irtibatlı oldguna karar verildi diye bir ibare oluyor komisyon kararında. Toplantı tutanaklarını talep edin.

Korkusuzadalet, 5 yıl önce
devrem kurum savunması derken anlamadım.
22 Ağustos 2019 23:20

haklısın ben 4 ekim 2016 da açığa alındım abana gelen kararda 4 ağustos 2016 ve 22 aralık 2016 tarihlerinde yapilan arastirmada üst amirler hakkımda olumsuz görüş bildirmiş ben hem o tutanağı talep edecem hemde imza atanlara tazminat davası açacam
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Devrem sen simdi davayı kuruma acıyorsun ya iç ileri bakanlıgı davalı oluyor sen davacısın. Yani sucluyacaksın kurumu dava dilekcende. Su yasayı ihşal ettiler vs vs diye. Kurum cvp dilekçesi yazıyor 3 ya da 4 ay içinde. Amir raporu olanlara tavsiyem var bi arkadastan duydum. Amirler su tarihlerde toplanıp hakkında irtibatlı oldguna karar verildi diye bir ibare oluyor komisyon kararında. Toplantı tutanaklarını talep edin.

varex
Aday Memur
23 Ağustos 2019 08:17

ret alan arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun..inşallah geçte olsa dönersiniz mesleğinize..

komisyon tarafından tebliğ edilen yazıda hakkınızdaki üst amir kanaati dışında bir kriter varmı?

ya da kod vs varmı komisyon raporunda?

üst amir kanaati neye göre olumsuz verilmiş olabilir?

Bahadır46
Genel Müdür
23 Ağustos 2019 09:18

Sana gelen red kararında tam olarak ne yazmışlar. Ya da hangi khk vb biraz bilgi versen biz de ona göre cevap yazalım.

varex, 5 yıl önce

ret alan arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun..inşallah geçte olsa dönersiniz mesleğinize..

komisyon tarafından tebliğ edilen yazıda hakkınızdaki üst amir kanaati dışında bir kriter varmı?

ya da kod vs varmı komisyon raporunda?

üst amir kanaati neye göre olumsuz verilmiş olabilir?

varex
Aday Memur
23 Ağustos 2019 09:33

bana henüz cevap gelmedi..

incelemeye devam yazıyor..

hakkımda adli idari bir soruşturma yok.

öğrenebildiğim kadarıyla kod vs konusu hiç bir yerde geçmiyor..

kyok kararı verileli iki yıl olmuş..

herhangi bir kriterim de yok..

neden ihraç oldum en ufak bir bilgim yok..

fakat benim gibi durumda olan bir çok personele kurum kanaati denerek ret vermiş komisyon.

bu şekilde paylaşılan bir sürü örnek karar var..

bu konu hakkında detaylı bilgisi olan yok mu?

Bahadır46, 5 yıl önce

Sana gelen red kararında tam olarak ne yazmışlar. Ya da hangi khk vb biraz bilgi versen biz de ona göre cevap yazalım.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Ağustos 2019 10:19

Bir komser vardı.Açıktaydı. komseri hükümeti eleştiriyor. Hükümet aleyhine ithamda bulunuyor bu da onlardan olabilir diye şikayet etmişler. O arkadaş açıktan döndü.

varex, 5 yıl önce

fakat benim gibi durumda olan bir çok personele kurum kanaati denerek ret vermiş komisyon.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Ağustos 2019 10:25

Savcılıktan dosyanı aldın mı. İfade vermeden mi kyok aldın.

varex, 5 yıl önce

Bahadır46
Genel Müdür
23 Ağustos 2019 22:57

Hey bu mekanın sahibi nerdesin yahu.

Toplam 1875 mesaj
«505152535455565758596061»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi