Editörler : Pangaea

Kapalı
14 Ekim 2008 00:29

pegem eğitim bilimleri/ gk gy kullanan oldumu hiç tavsiye edermisiniz

2 yıldır aynı kaynaklardan çalışıorum sayfaları ezberledim sizce pegem nasıl özellikle eğitim bilimleri

_vampire_
Kapalı
14 Ekim 2008 12:08

gncl

Kid A
Şube Müdürü
14 Ekim 2008 12:37

pegemA egitim bilimleri tavsiye ederim ev arkadasım almıstı beraber calişiyorduk zaten tugla gibi bir kitap ta değildi,rehberlik,gelişim öğrenme vs.parca parca set halinde güzeldi.tabi buyılki egitim soruları icin ne almak gerekir bilmiyorum,yediiklimin yeni yaklasımlar kitabınıda alın isterseniz ek olarak.birde universite ders kitaplarından calişmak daha mantıklı sanırım.

_vampire_
Kapalı
14 Ekim 2008 12:52

saool arkadaşım... ya çok kararsız kaldım 2 yıldır yargı ve ihtiyaç çalışıorum bi değişiklik olsun istedim bi kaç kişiden tavsiyesini aldım ama yinede güvenemedim

sevence
Şef
14 Ekim 2008 16:27

kesinlikle alma derim.gk gy si rezalet.daha çok önlisansa ayarlanmıs.

_vampire_
Kapalı
14 Ekim 2008 16:43

yok eğitimini alcaktım ben

purplest
Daire Başkanı
14 Ekim 2008 16:45

arkadaşım valla kitapları hakkında bi bilgim yok ama denemeleri özellikle de eğitim bilimleri hata dolu ve saçmasapan bizorluğa sahip.geçen sene dersanedeki denemelerimiz çoğunlukla pegemdi de ordan bilkiyom...

_vampire_
Kapalı
14 Ekim 2008 16:49

pufff://// aklım karıştı ii ce saol arkadaşım

dumanisTeacher
Daire Başkanı
14 Ekim 2008 17:39

pegemin çıkmış sorular kitabını çalşmştım gecen yıl, çözümlüydü ama konu anlatımlı nasıl bimlyorum

nlyn
Şef
14 Ekim 2008 18:00

offff, bak bende pegem almayı düşünüyodum kafam karıştı şimdi.pegemin eğitim bilimleri iyi olmalı sonuçta yazarları ünv.kitapları hazırlıyo eğitim bilimlerinde.ve denemeleri de fena değildi.

cukurova_24
Kapalı
14 Ekim 2008 20:06

her kafadan bir ses çıkıyo.kimene iyi geliyo kimine kötü.valla ona bakarsınız bende yargıyı hiç begenmedim ama cogu ondan calışmış.ben ihtiyactan calışmıştım dergilerden cokta güzeldi.bu sene ek olarak pegemi aldım daha yeni.güzel 5 kitap şeklinde deneyin derim ben bide yanına yediiklim eğiitm bilimlerinde yeni yaklaşımlar alın bol soru çözün tamam işte.denemeden bskalrının lafıyla bilemezsiniz.

_vampire_
Kapalı
14 Ekim 2008 22:27

doğru denemden bilemeyiz en iisi almak kaybetçeğimiz bişey yok alayım bari:D saolun fikirleriniz için;)

sherry_fe
Aday Memur
15 Ekim 2008 21:54

ben tawsiye ederim kesinlikle. ihtiyaç we pegemadan çalıştım eğitime sadece.89 aldım. güzel yani

WinstonSoft
Aday Memur
16 Ekim 2008 16:15

Zor olmasından gocunanları anlamıyorum, bu sene oturduk işte k.çmzn üstüne, gördük dünyayı. Hepsinden çalışmalıyız, Pegemd e iyi, hemd e bu son set çok şahane, gerçi ben kursa kaydoldum bedava verdiler:)

kkardenn
Daire Başkanı
16 Ekim 2008 18:38

Ben bu sene, yargı pegema ve ihtiyaca çalıştım. Şunu söyleyim arkadaşım, eğer konunun özünü kavrayacam, biraz ayrıntı da olsun, konuları düzenli alsın dersen kesinlikle pegemaya bak derim, tabi eğitim bilimleri için. GY GK ise, çok kötü diyemem ama, çalışman sana bir artı sağlamaz. Ama eğitim bilimlerini mutlaka al. Çalışması zevkli. Konuları çok anlaşılır vermiş çünkü. Ben geçen sene pegemayı almaya, madem çoğu eğitim bilimleri akademik kitapları bu yayınevinden çıkıyor; en iyi eğitim bilimleri literatürünü de bunlar bilir ve derler diye düşünerek aldım ve yanılmadım.

hasan98604
Şube Müdürü
27 Şubat 2009 21:37

bize hoca tavsiye etti.kaliteliymiş.sadece 5000 eğitim sorusu varmış.

oznur_ing
Aday Memur
28 Şubat 2009 00:20

bende gecen sene pegemın egıtım bılımlerı setını almıstım ve egıtımı ondan calıstım kesınlıkle cok faydalı olduguna inanıyorum... tavsiye ederim:D

!teachernur!
Aday Memur
28 Şubat 2009 00:48

bende eğitim yargı ihtiyaç ve pegem aldım pegemi tasiye ederim çok güzel anlatımı anlayabileceğimiz kolaylıkta ve çalışmak zevkli oluyor sıkmıyor.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi