Editörler : E.Kayı Han
«436437438439440441442443444445446447»

Peakyreis
Aday Memur
17 Mayıs 2019 23:27

tanığın ifadesi yok ilk avukat zaten dolandırcı çıktı güvenmiyrz ona

Serem2, 5 yıl önce
neye göre böyle çelişkili konuşabiliyorlar? iki avukat da bilgileri almak için farklı kaynak mı kullanıyorlar yani..peki, bunu söylerken size gosterebilecekleri ellerinde herhangi bir belge yok mu? mesela,tanığın ifadesi.

Ayşe1933
Şef
17 Mayıs 2019 23:32

Gisemo78

Tutuklanan 1 kişi ve etkin pişmanlıktan faydalanan bir kişi ismini vermiş diyorsa avukat,onlarınne dediği önemli,abinizin fetö ile irtibatı varmıydı yokmuydu,siz biliyomusunuz? Etkin pişmanlıktan faydalanan kişi sohbete geliyordu filan demiş olabilir,yada tutuklanan diğer kişi ne demiş,buları avukatınız gözaltında abinizin ifadesini alırken sorabilir,hatta biliyordur belki..

Elifag
Aday Memur
17 Mayıs 2019 23:55

Arkadaslar bilirkisi raporuna ihtiyacimiz var.Polisin olusturdugu rapor belirsiz cikti bir sonuc cikmadi rapordan Disaridan hazirlatmam lazim.Koray Peksayara ulasamadim.Burdan biri Levent beyin hazirladigi rapordaki kisileri soylemisti onlarada ulastim geri donus yapnadilar.Bana yardim edin kime haizrlatabiliriz bu raporu.Twitte Tuncay Besikci var bylock raporu hazirlayan kisi ona ulasmalimiyim.Hazirlatan varmi kim yapabilir nolur bildiklerinizi paylasirmisiniz.

muallime2612
Aday Memur
18 Mayıs 2019 00:03

Avukat arayışı içinde olan varsa ankesör davasında asker kökenli bir avukat tavsiye edebilirim... facebook vs bakın kendini geliştirmiş bir çok dalda ihtisas yapmış birisi... aynı zamanda eşimin avukatı... Biz çok mutluyuz kendisiyle ve çok memnunuz sarper alptekin ... bizi hiç şaşırtmadı buradan memurlar netten bulduk bizde kendisini

maarvel
Memur
18 Mayıs 2019 00:13

Siz 6+3 almıştınız dimi :( yani ben artık avukatında etkili olabileceğini düşünmüyorum :((
muallime2612, 5 yıl önce

Avukat arayışı içinde olan varsa ankesör davasında asker kökenli bir avukat tavsiye edebilirim... facebook vs bakın kendini geliştirmiş bir çok dalda ihtisas yapmış birisi... aynı zamanda eşimin avukatı... Biz çok mutluyuz kendisiyle ve çok memnunuz sarper alptekin ... bizi hiç şaşırtmadı buradan memurlar netten bulduk bizde kendisini

Ayşe1933
Şef
18 Mayıs 2019 00:28

Koray beyin cep numarası var bende,ama artık yazmıyorum rapor demişti,şöyle bi durum olmuş bi mahkemeye bilirkişi olarak dinlenmeye çağrıldım sanıga rapor yazmıştım oyuzden dinlemeye çağırdılar,ve en son mahkeme başkanı biz zaten bilirkişi atıyoruz ne gerek var böyle dolarsan kendi kendinize bu adamlardan rapor yazdırıyosunuz falan deyince çok bozuldum demişti..bende haklısınız demiştim.ama Tiwitter dan Tuncay beye yazın,ısrarla sorun,bide avukat Mesut can tarım var Tiwitter da,ankesörlü ye hakim,aynı zamanda adli bilirkişi.

Deniz050605
Kapalı
18 Mayıs 2019 00:40

Vatanını seven, emniyet ve asker mensubu tüm mağdurlara selamlar.. Öncelikle sizler benim için onurlu askerlersiniz. Lütfen kendinize aileniz için bizler için sahip çıkın. Allah haklının yanındadır. Dik durun ne olur. Sevgili arkadaşlar, erkek astsubay kardeşim hava kuvvetleri mensubu olup tam bir ardışık arama mağdurudur.İkimiz de fetönün dershanelerine gitmek zorunda kaldık. Yaşadığımız ilimizdeki en iyi dershane onlara aitti ve başka dershane neredeyse yoktu. Ancak kardeşim de ben de hiçbir zaman fetöyü sevmedik, bilakis uzak durduk, durmaya çalıştık. Kardeşim astsubaylığı kazanınca istanbulda göreve başladı. Ben de kendisiyle aynı evde yaşadım. Kardeşimin telefonunu bir yerlerden bulup malum cemaate mensup kişiler aramaya başladı. Kardeşim görüşmeleri reddetti. Bu yüzden birkaç kez telefonunu değiştirdiğini bilirim; ancak ona rağmen telefonunu bulup aramaya devam ettiler. Kendilerince ikna etmeye çalışıyorlar. Kardeşim aramaların çoğunu açmıyordu bile. 2010-2014 yıllarında toplamda 20 kez falan aranma sayısı var. Telefonu açma sayısı 5-6. Bunların da en çok saniyeli olanı 33 saniye ve çoğu sıfır saniye. Ama kardeşim süpheli olarak düşünülerek önce görevinden uzaklaştırıldı, sonra da ihraç edildi. Hapse atılmadı. Yurtdışı yasağı ile haftada bir imza vermek kaydıyla serbest bırakıldı. Bank asyada hesabı yok, baylok yok. Hep devlet okullarında okudu. Herhangi bir dergiye gazeteye üyeliği yok. Ardışık arama dışında hiçbir isnat yok. yok kere yok.

Ailem için tam bir facia oldu. İnandığım tüm değerler adına yemin ederim ki biz ailecek vatanını milletini seven sıradan bir aileyiz. Annem kaç kez hastanelik oldu, babam kalp krizi geçirdi. Evladı "terörsit" gibi ihraç edildi. Kardeşim işsiz kaldı. Yeni bebeği olmuştu. Çok zor süreçlerden geçti, geçiyor. Kaç kez intiharın eşiğinden aldık. Ona rağmen akıllı uslu hakkımızı hukuken aradık, çalmadığımız kapı kalmadı. Arkadaşlar yıllarca akye oy verdi benim ailem (ihraç edilen kardeşim tam bir ülkücü), akpnin içindeydiler. Kaç milletvekili ile görüşüldü, derdimizi anlattık; ama o kadar soyut ve ilgisiz bakıyorlardı ki değil akp milletvekilleri herkese her şeye karşı, adalete karşı ümidimizi yitirdik.. Kaç yaşında annem şimdi bulaçıkcılık yapıyor, babam desen çalışıyor. Kardeşlerimin psikolojisi allak bullak. Üniversite sınavlarına hazırlanan bir kardeşim, bizi devlete almazlar artık, bize terörist gibi bakıyorlar diye camdan atlamaya kalkıyor. Başka bir kardeşim küçüklüğünden beri polis olmak isterken polisleri görünce sinir krizi geçirebiliyor. İstanbulda okuyan kızkardeşime ekonomik sıkıntılardan para gönderemiyorlar. İhraç edilen kardeşim iş bulamıyor. Yahu biz bunları yaşıyoruz, adalet gelecek, suçsuzların masumiyeti anlaşılacak diyoruz. Öğreniyorum ki yargıtay ardışık arama yapılan kişiler suçlu bulundu kararı aldı haberleri çıkıyor. Yahu hepsi mi fetöcü bu çocukların el insaf. Hiç mi bizlerin sesini duyan olmaz.Yetkililer artık duysun bu çocukların sesini geç gelen adalet zulümdür zulüm. 2 senedir bekliyoruz, hiç mi insafınız yok. Önce uzaklaştırdınız, yargılamadan, suçunu yüzüne okumadan ihraç ettiniz. Kaçmadık etmedik, ayaklarımızla efendi efendi ne zaman çağırsanız geldik. Siz hala dinlemiyor, kulaklarınızı kapıyorsunuz. Bu çocuklar bu ülkenin öpöz evladı. Yeter artık gelsin şu adalet denen şey. Allah hepimizin tüm mağdurların yardımcısı olsun.

18 Mayıs 2019 01:10

Öncelikle sakin olun isnat edilen şey ankesör araması ve mantıklı bir açıklamanız varsa aramalar ile ilgili mahkeme beraat verecektir. Ben kaçtım onlar kovaladı şeklinde savunma yaparak beraat edenler var. Bu örgütün homojen bir yapısının olmadığı örgütün polis içerisindeki kişileri fişlemelerinden belli oluyor. Bu durumda her aranan azılı FETÖ'cüdür demek herkesi aynı şekilde değerlendirmek hukuken olduğu kadar vicdanen de sakat bir değerlendirmedir.

Alınan tedbir ve kurulan hükümlerin belli bir süre sonra bir şekilde bu çizgiye geleceğini ve örgütün homojen bir yapısının oladığını bazı aramaların taciz, bazı aramların sadece tesadüf ve bazı aramların ise hedef şaşırtma amaçlı olduğu sonucuna varılacağını göreceksiniz.

Uzun ve sancılı bir süreç bu süreçte psikolojik olarak sağlam kalıp geri dönülmesi imkansız şeylere başvurmamak en akılcı olanı. Benimde aklıma kendime kötü şeyler yapmak geldi ama bunun ne bana nede ülkeye bir faydası olmadığı gibi o şerefsiz örgütün bu ve benzeri olayları değerlendirip kendi amaçlarına kullanabileceğini düşünerek bu düşünceleri defettim. Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Sabredin ve gerçeklerin ortaya çıkmasını bekleyin.

Deniz050605, 5 yıl önce

Vatanını seven, emniyet ve asker mensubu tüm mağdurlara selamlar.. Öncelikle sizler benim için onurlu askerlersiniz. Lütfen kendinize aileniz için bizler için sahip çıkın. Allah haklının yanındadır. Dik durun ne olur. Sevgili arkadaşlar, erkek astsubay kardeşim hava kuvvetleri mensubu olup tam bir ardışık arama mağdurudur.İkimiz de fetönün dershanelerine gitmek zorunda kaldık. Yaşadığımız ilimizdeki en iyi dershane onlara aitti ve başka dershane neredeyse yoktu. Ancak kardeşim de ben de hiçbir zaman fetöyü sevmedik, bilakis uzak durduk, durmaya çalıştık. Kardeşim astsubaylığı kazanınca istanbulda göreve başladı. Ben de kendisiyle aynı evde yaşadım. Kardeşimin telefonunu bir yerlerden bulup malum cemaate mensup kişiler aramaya başladı. Kardeşim görüşmeleri reddetti. Bu yüzden birkaç kez telefonunu değiştirdiğini bilirim; ancak ona rağmen telefonunu bulup aramaya devam ettiler. Kendilerince ikna etmeye çalışıyorlar. Kardeşim aramaların çoğunu açmıyordu bile. 2010-2014 yıllarında toplamda 20 kez falan aranma sayısı var. Telefonu açma sayısı 5-6. Bunların da en çok saniyeli olanı 33 saniye ve çoğu sıfır saniye. Ama kardeşim süpheli olarak düşünülerek önce görevinden uzaklaştırıldı, sonra da ihraç edildi. Hapse atılmadı. Yurtdışı yasağı ile haftada bir imza vermek kaydıyla serbest bırakıldı. Bank asyada hesabı yok, baylok yok. Hep devlet okullarında okudu. Herhangi bir dergiye gazeteye üyeliği yok. Ardışık arama dışında hiçbir isnat yok. yok kere yok.

Ailem için tam bir facia oldu. İnandığım tüm değerler adına yemin ederim ki biz ailecek vatanını milletini seven sıradan bir aileyiz. Annem kaç kez hastanelik oldu, babam kalp krizi geçirdi. Evladı "terörsit" gibi ihraç edildi. Kardeşim işsiz kaldı. Yeni bebeği olmuştu. Çok zor süreçlerden geçti, geçiyor. Kaç kez intiharın eşiğinden aldık. Ona rağmen akıllı uslu hakkımızı hukuken aradık, çalmadığımız kapı kalmadı. Arkadaşlar yıllarca akye oy verdi benim ailem (ihraç edilen kardeşim tam bir ülkücü), akpnin içindeydiler. Kaç milletvekili ile görüşüldü, derdimizi anlattık; ama o kadar soyut ve ilgisiz bakıyorlardı ki değil akp milletvekilleri herkese her şeye karşı, adalete karşı ümidimizi yitirdik.. Kaç yaşında annem şimdi bulaçıkcılık yapıyor, babam desen çalışıyor. Kardeşlerimin psikolojisi allak bullak. Üniversite sınavlarına hazırlanan bir kardeşim, bizi devlete almazlar artık, bize terörist gibi bakıyorlar diye camdan atlamaya kalkıyor. Başka bir kardeşim küçüklüğünden beri polis olmak isterken polisleri görünce sinir krizi geçirebiliyor. İstanbulda okuyan kızkardeşime ekonomik sıkıntılardan para gönderemiyorlar. İhraç edilen kardeşim iş bulamıyor. Yahu biz bunları yaşıyoruz, adalet gelecek, suçsuzların masumiyeti anlaşılacak diyoruz. Öğreniyorum ki yargıtay ardışık arama yapılan kişiler suçlu bulundu kararı aldı haberleri çıkıyor. Yahu hepsi mi fetöcü bu çocukların el insaf. Hiç mi bizlerin sesini duyan olmaz.Yetkililer artık duysun bu çocukların sesini geç gelen adalet zulümdür zulüm. 2 senedir bekliyoruz, hiç mi insafınız yok. Önce uzaklaştırdınız, yargılamadan, suçunu yüzüne okumadan ihraç ettiniz. Kaçmadık etmedik, ayaklarımızla efendi efendi ne zaman çağırsanız geldik. Siz hala dinlemiyor, kulaklarınızı kapıyorsunuz. Bu çocuklar bu ülkenin öpöz evladı. Yeter artık gelsin şu adalet denen şey. Allah hepimizin tüm mağdurların yardımcısı olsun.

Granny28
Aday Memur
18 Mayıs 2019 01:18

Çok merak ettiğim birşey var. Şansını denemek için arayan kişi mahkemede itiraf ettiği olmuşmudur evet arardım ama katılmadı bize hiç diye. Örnekleri varmıdır acaba.
Aslolanhayattır, 5 yıl önce

Öncelikle sakin olun isnat edilen şey ankesör araması ve mantıklı bir açıklamanız varsa aramalar ile ilgili mahkeme beraat verecektir. Ben kaçtım onlar kovaladı şeklinde savunma yaparak beraat edenler var. Bu örgütün homojen bir yapısının olmadığı örgütün polis içerisindeki kişileri fişlemelerinden belli oluyor. Bu durumda her aranan azılı FETÖ'cüdür demek herkesi aynı şekilde değerlendirmek hukuken olduğu kadar vicdanen de sakat bir değerlendirmedir.

Alınan tedbir ve kurulan hükümlerin belli bir süre sonra bir şekilde bu çizgiye geleceğini ve örgütün homojen bir yapısının oladığını bazı aramaların taciz, bazı aramların sadece tesadüf ve bazı aramların ise hedef şaşırtma amaçlı olduğu sonucuna varılacağını göreceksiniz.

Uzun ve sancılı bir süreç bu süreçte psikolojik olarak sağlam kalıp geri dönülmesi imkansız şeylere başvurmamak en akılcı olanı. Benimde aklıma kendime kötü şeyler yapmak geldi ama bunun ne bana nede ülkeye bir faydası olmadığı gibi o şerefsiz örgütün bu ve benzeri olayları değerlendirip kendi amaçlarına kullanabileceğini düşünerek bu düşünceleri defettim. Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Sabredin ve gerçeklerin ortaya çıkmasını bekleyin.

ateist2
Aday Memur
18 Mayıs 2019 02:10

arkadaslar herkese geçmiş olsun. herkes bilmelidir ki bunların eli ile adalet gelmeyecek.aramlarin mantıkli açıklaması yapılırsa beraat alacaksınız diyen arkadaşa soruyorum.ankesorden aranmanin neresi mantıksız. şimdiye kadar ceza alanlar neye gore ceza aldı. bencede moralinizi iyi turun üzülmeyin diyeceğim ama bende üzülüyorum. ankesör yakında patlayacaktır çünkü ortada büyük bir haksızlık var ve devlet suçlu ile suçsuzu ayırt etmek istemiyor maalesef. şuan aşama hakimlerin derdi makam mevki olmus zaten ankata en çok ceza veren yargıtay üyesi oldu . bu saaten sonra devlet herşeyi görüyor demeyin devlet kör olmus bilginiz olsun

mavikartal2013
Aday Memur
18 Mayıs 2019 03:37

Cok gecmis olsun kardesim yasadiginiz herseyi burada bulunan cogu kisi cekti. Ben ihrac oldum. Birligime gitmeden ailemin yanina ugradim. O sartlarda babamla tartistim malum buyuk reis yuzunden. Babam olmasaydi karsimda girtlagini sikardim. Kac yere basvurdum hicbirsey cikmadi. Ama umidim var kaybetmedim. Dolabimda uniformalarima bakiyorum. Utulu duruyor giymem icin tek engelnaldigim kilolar olur. O uniformayi bana kimse bahsetmedi. Ben alnimin teri ile aldim. Tipki burdaki meslektasalrim gibi. Herkesin aklindan imani olmayan seyler geciyor. Ama sonra dusunuyosun. Peygamberimiz bile neler yasamis hayatinda buda benim sinavim diyoaun. Bzi devlet icin calistik. Su anda devlet yok. Hersey bir.kisiye birakilmis. Yarin birgun devlet erkleri tekrar olusmaya basladiginda iste biz o devlete hizmet etmeye devam edecez. Su anda TSK bitik vaziyette. KalitesIiz insanlar topluluklari mahvediyor orduyu. Yarin birgun yine biz toplicaz bunu unutmayin. Dua edecez. Ayse hanima katiliyorum. Avukat konusunda bende Mesut can tarim ile calisiyorum. Bilgili hirsli anlayisli biri. Tavsiye ederim. Dua edin. Bizim tek dostumuz Allahtir.

Ysmnkrk
Aday Memur
18 Mayıs 2019 06:48

Arkadaşlar 22 şubatta gözaltı 26 şubatta tutuklama ankesörlüden.Silivride şu an arkadaşım.Sizce mahkemesi olmuş mudur? İlk mahkemede beraat eden var mı ? Cevaplarsanız sevinirim.

dogueri
Kapalı
18 Mayıs 2019 08:00

Abdullaj Çatlı?nın yeğeni de ankesör den tutuklanmış. Yıllardır üç beş kişi haricinde kimsenin ilgilenmediği konu gündem oldu

hakhukuk29
Memur
18 Mayıs 2019 08:33

geç gelen adalet adalet değiliz diyoruz ama geleceğine inanmalıyız arkadaşlar..bakin hep iyimser bir tablo çizmeye çalıştığım fln yok inanın..sadece daha kötü insani durumları göz önünde bulundurup birşeylere tutunmak lazım.. biz biliyoruz ki haksızlığa uğradık..bu davalar siyasi 6 ay bitiyor esik tutuklu ve iddianame ortada yok..kendini kahraman yapmaya çalışan çocuk yastaki savcılar ilerde meslek yaşantılarını hiç ederek bu hareketlerde bulunuyorlar...senaryo tanıdık değil mi ergenekon balyoz...şerefimizle yaşadık onurumuzu silahımızı üniformamızı geri almadan ölmek yok..bize sahip çıkan yürekli bir komutan olsaydi bu hallere düşmezdik..ülke sürekli böyle olacak diye birşey yok..khk lılar anne babası tutuklu çocuklar terörist denen gençler ülke içler acısi...Evet zor bir durumu dibine kadar yaşıyoruz ama ben inanıyorum ki değişecek...asker demek güç demek asker eşi demek daha güçlü demek benim için..kazandığım memurluğu güv sor yüzünden iptal ettiler..umrumda bile değil yıllardır torpil yok diye giremiyordum üzülüyordum ama kazanıp eşimin davası yüzünden güv sor temiz cikmayinca hiç üzülmedim yemin ederim üzülmedim..sadece şunu bilin bu ülkeyi bizler olusturuyoruz günün birinde bu haksızlıklar emeği geçen herkesten çıkacak ama biz güçlü olup ugradigimiz haksızlığın arkasında olmaliyiz...bu haksızlıklar göz göre göre geldi insani olarak bakınca yıllardır bu zulmü yasayan binlerce insan var ve halk tepkisiz kaldıkça kendo ordusunu kendi yargısını kendi emniyetini olusturmak için yeni yeni fikirler ortaya atıldı...sd cart garson ankesor hepsi dusunulurek planlanmış operasyonlar ..benim eşim emeği ile girdi öncesi 5 kez polislik sınavından elenmiş biri var fetocu olsa ilkinde kazanırdı..ama ben inanıyorum bu düzen böyle gitmeyecek...sadece zaman..çok şükür bu ülkeye ihanet etmedik eninde sonunda da bu ortaya cikacak.. bebegim 13 aylik babasini tanimiyor bu yasanilanlari gören bilen adaleti şaşmayan Allah hesabını soracaktır...

Elifag
Aday Memur
18 Mayıs 2019 09:16

Arkadaslar esimle gorustugum de sunu soyledi artik kolay kolay tahliye verilmiyormus.Tahliye alan kisilerden kacanlar olmus tekrar yakalanlar fln o yuzden uzatabildigi kadar uzatiliyormus dosyalar.Tanik beyaninda ornegin tanik gelip yuzlesme yapilsa bile cikarmiyormus cezada yok bahanelerle dava uzatiloyormus tutuklu bir sekilde.Bizim baskan belli korkak onu anladim bu kadar hukuksuzluga nasil goz yumabiliyorlar.Biz 5 aydir htsleri istiyoruz ama vermiyorlar.Bilirkiside htsler ama istedigimizde bulamadik diye sacma sapan bahaneler uretiliyor.Belliki birseyler saklanilmaya calisiliyor.

Napcagimizi sasirdik bu nasil bir zulumdur.Sizler boyle bir duyum aldinizmi avukatlarinizdan olabilirmi bu ya.15 aydir 1 tanik beyani yuzunden tutulan asker biliyorum ben.

Vanda davasi olanlar bana ulasabilirmi bu il cok kati davraniyor.

3506D
Memur
18 Mayıs 2019 09:34

Aynen haklisiniz zaten ya unlu ya zengin olmalisiniz gundem olmak icin askerler bu dediklerim olamayacagi icin sessizce sonunu hukuksuzca alinmis kararlara hazirliyor sadece. O kadar cok siyasi ve tanidik aracılığıyla muspet sonuc alanlari duydum ki. Birde su var eskiden beri hukumet taraftari olup belediyeler el değiştirince hemen o saflara katilan insanlari duyuyorum yani devrin ve gucun yaninda olan tipleri. Dolayisiyla her zaman onlar magdur digerleri hep suclu kalacak.
dogueri, 5 yıl önce

Abdullaj Çatlı?nın yeğeni de ankesör den tutuklanmış. Yıllardır üç beş kişi haricinde kimsenin ilgilenmediği konu gündem oldu

3506D
Memur
18 Mayıs 2019 09:55

Arkadaşlar 10 haberinden 9 u ahaber tadinda olan guzelim bu siteden baska forum yokmudur acaba oradan yardimlassak, rahatsiz oluyorlardir bizden cunku bu site sahipleri belki de.

hakhukuk29
Memur
18 Mayıs 2019 10:44

kesinlikle haklisiniz..aslında twitter da birleşmeye ne dersiniz orda ankesorle ilgili bakıyorum çoğunda hep eski paylasimlar..belki sesimizi duyururuz.
3506D, 5 yıl önce
Arkadaşlar 10 haberinden 9 u ahaber tadinda olan guzelim bu siteden baska forum yokmudur acaba oradan yardimlassak, rahatsiz oluyorlardir bizden cunku bu site sahipleri belki de.

Ksrbcr
Aday Memur
18 Mayıs 2019 11:02

hangi il?
Elifag, 5 yıl önce

Arkadaslar esimle gorustugum de sunu soyledi artik kolay kolay tahliye verilmiyormus.Tahliye alan kisilerden kacanlar olmus tekrar yakalanlar fln o yuzden uzatabildigi kadar uzatiliyormus dosyalar.Tanik beyaninda ornegin tanik gelip yuzlesme yapilsa bile cikarmiyormus cezada yok bahanelerle dava uzatiloyormus tutuklu bir sekilde.Bizim baskan belli korkak onu anladim bu kadar hukuksuzluga nasil goz yumabiliyorlar.Biz 5 aydir htsleri istiyoruz ama vermiyorlar.Bilirkiside htsler ama istedigimizde bulamadik diye sacma sapan bahaneler uretiliyor.Belliki birseyler saklanilmaya calisiliyor.

Napcagimizi sasirdik bu nasil bir zulumdur.Sizler boyle bir duyum aldinizmi avukatlarinizdan olabilirmi bu ya.15 aydir 1 tanik beyani yuzunden tutulan asker biliyorum ben.

Vanda davasi olanlar bana ulasabilirmi bu il cok kati davraniyor.

GönülHasan07
Aday Memur
18 Mayıs 2019 11:12

Benim eşimde Silivri de 17 aralık da tutuklandı ve hala ilk mahkememiz bile olmadan nasipse 11 temmuz fakat bu zman diliminde hiç beraat duymadım eşimin koğuşundan ki genelde ertelenen mahkemeler şartlı tahliyeler var
Ysmnkrk, 5 yıl önce

Arkadaşlar 22 şubatta gözaltı 26 şubatta tutuklama ankesörlüden.Silivride şu an arkadaşım.Sizce mahkemesi olmuş mudur? İlk mahkemede beraat eden var mı ? Cevaplarsanız sevinirim.

Toplam 20060 mesaj
«436437438439440441442443444445446447»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi