Editörler : ayşegül bgm
«353637383940414243444546»

Benzema009
Aday Memur
22 Şubat 2020 20:46

Hocam bu genel sayı mı bölünmüş ya da bölünecek olan sayı mı? Anlamadım. Yani sınav önce sadece bu kadar mı alınacak?
adanalııhemşire, 4 yıl önce

İnstagramda tıbbi sekreterler sayfası nisan ayına kadar 8800 lük bir alım olacağını yazmış kaynakları da sağlıksen

Hemşiree97
Aday Memur
22 Şubat 2020 20:53

8800az değil mi ya sayı için çaba göstermeliyiz arkadaşlar.. ama diyelim sayı bu sizce kaçı lisans hemşire olur?

22 Şubat 2020 21:03

3500-4000 arası bence

Hemşiree97, 4 yıl önce

8800az değil mi ya sayı için çaba göstermeliyiz arkadaşlar.. ama diyelim sayı bu sizce kaçı lisans hemşire olur?

toplu.igne
Aday Memur
22 Şubat 2020 21:11

Eğer öyle olursa bu şubattaki alım sayısı kadar dimi? Branş dağılımları da benzer olur öyleyse

İnstagramda tıbbi sekreterler sayfası nisan ayına kadar 8800 lük bir alım olacağını yazmış kaynakları da sağlıksen

22 Şubat 2020 21:16

Bence 4 bini bulmaz çünkü şuan sonucu beklenen alım 8845 kişi 3235 lisans hemşire alınıyor eğer 8800 alım olursa 3-3.5k arası bir sayı olacağını düşünüyorum ama inşallah yanılırım dahafazla olur

22 Şubat 2020 21:21

Benzer olabilir ama bence hazirana kadar açılması planlanan şehir hastanelerinin personel ihtiyacı için olacağını düşünüyorum bu alımın çoğunluğun bu şehir hastanelerine ayrılacağını düşünüyorum

toplu.igne, 4 yıl önce

Eğer öyle olursa bu şubattaki alım sayısı kadar dimi? Branş dağılımları da benzer olur öyleyse

toplu.igne
Aday Memur
22 Şubat 2020 21:35

Umarım bu haber doğrudur. Sayıyı bilmem yeter ki atama olsun da yaaa :((

Benzer olabilir ama bence hazirana kadar açılması planlanan şehir hastanelerinin personel ihtiyacı için olacağını düşünüyorum bu alımın çoğunluğun bu şehir hastanelerine ayrılacağını düşünüyorum

Mr.Hemşire21
Aday Memur
22 Şubat 2020 22:01

Şehir hastaneleri hazirandan önce açılmaz. Ve hastane açılmadan oraya personel alınacağını düşünmüyorum. Şayet bu doğru haber ise yani Nisanda alım olirsa, Haziran'da veya temmuzda da olacağını düşünüyor ve umut ediyorum. Hayırlısı olsun hakkımızda .

22 Şubat 2020 22:03

bencillik yapmayın atama olsun yeter diye bişey olabilir mi ya. binlerce kişi bekliyor. öğretmenler atama varken başka atama olsun diye yırtınıyor. ayıp valla söylediğiniz. bencillik

Mr.Hemşire21
Aday Memur
22 Şubat 2020 22:05

KESİNLİKLE KATILIYORUM. Adam 20 binde diye 8 bin alım tek yapsa da mutlu oluyor. Şahsen ben 27 bindeyim ve hala umudum var 2020den. Umarım çabalarımız boşa gitmez. Ve umarım hep birlik oluruz bencillik yapmayız.

Hemşirebey00, 4 yıl önce

bencillik yapmayın atama olsun yeter diye bişey olabilir mi ya. binlerce kişi bekliyor. öğretmenler atama varken başka atama olsun diye yırtınıyor. ayıp valla söylediğiniz. bencillik

Mr.Hemşire21
Aday Memur
22 Şubat 2020 22:08

Sınavdan önce 30 bin alım olması gerekiyor! Net yani arkadaşlar. 30 binden daha düşük sayılara ikna olursa bazılarımız, işimiz çok zor diyeyim size. Bir önceki KPSS döneminde 30 bin küsürdeki kişiler atanmış ise biz atanmak ZORUNDAYİZ. Unutmayalım!

esrcbm
Aday Memur
22 Şubat 2020 22:10

Aynen 8bine razılık nedir. Az alan bölümler var biz gibi bu alımda 8düştü. Daha çok olması için çaba sarfetmeliyiz
Mr.Hemşire21, 4 yıl önce

Sınavdan önce 30 bin alım olması gerekiyor! Net yani arkadaşlar. 30 binden daha düşük sayılara ikna olursa bazılarımız, işimiz çok zor diyeyim size. Bir önceki KPSS döneminde 30 bin küsürdeki kişiler atanmış ise biz atanmak ZORUNDAYİZ. Unutmayalım!

22 Şubat 2020 22:23

tek seferde olmayacaksa en az 20 bin alım olması lazım

vitamineral
Aday Memur
22 Şubat 2020 22:56

kesinlikle

Mr.Hemşire21, 4 yıl önce

toplu.igne
Aday Memur
22 Şubat 2020 23:04

Ne diyonuz Allah aşkına? Ben hemşire değilim bu bir. Bizim bölümden sizinkinin anca 10da 1 kadar alım yapılır. 100 kişi alsalar şaşıracağım ve ben 90 puanla bekliyorum. Neyin bencilliginden soz ediyosunuz. Bu alımda zerre umudum olmadigi halde tercihh verdim. 3 atamadır tercih veriyorum .Siz bu durumu anlayamazsınız çünkü 90 puanla atanamamayi bir hemşire anlayamaz. Size 3 bin 4 bin az gelirken biz 100 kişi alsalar hayrete düşecek haldeyiz. Bizi bu hale düşüren sistem! Bakanlık! Kalkıp burda hemşire ebe gerekliğini ya da baska bölümle kiyasini konuşmuyorum. Elbette hemşirelerin alımı daha çok olur bu normal. Anormal olan Alımların ihtiyaca göre dağıtılmaması. AnormL olan 4 yil once 65 le kapatan bölümümüz 2016da 86yla kapatti ve bu sene 90la bile atanamiyor oluşumuz. Simdi lütfen kendi fikirlerinizi kendinize saklayın. Herkesin derdi kendine.

22 Şubat 2020 23:07

o zaman kaç alacakları önemli değil dememelisin. bencillik dediğimiz bu. 8800 razı gelme atanamıyorsan.

toplu.igne, 4 yıl önce

Ne diyonuz Allah aşkına? Ben hemşire değilim bu bir. Bizim bölümden sizinkinin anca 10da 1 kadar alım yapılır. 100 kişi alsalar şaşıracağım ve ben 90 puanla bekliyorum. Neyin bencilliginden soz ediyosunuz. Bu alımda zerre umudum olmadigi halde tercihh verdim. 3 atamadır tercih veriyorum .Siz bu durumu anlayamazsınız çünkü 90 puanla atanamamayi bir hemşire anlayamaz. Size 3 bin 4 bin az gelirken biz 100 kişi alsalar hayrete düşecek haldeyiz. Bizi bu hale düşüren sistem! Bakanlık! Kalkıp burda hemşire ebe gerekliğini ya da baska bölümle kiyasini konuşmuyorum. Elbette hemşirelerin alımı daha çok olur bu normal. Anormal olan Alımların ihtiyaca göre dağıtılmaması. AnormL olan 4 yil once 65 le kapatan bölümümüz 2016da 86yla kapatti ve bu sene 90la bile atanamiyor oluşumuz. Simdi lütfen kendi fikirlerinizi kendinize saklayın. Herkesin derdi kendine.

vitamineral
Aday Memur
22 Şubat 2020 23:14

benim bölümden ise 20 kişi alsalar şükrediyoruz sen 100 diyorsun en azından. ayrıca ben,şuan 10 kişi daha alsalar atanıyorum. ama ben 10 kişilik kadro açılması yeterli diye sizin gibi aza minnet eylemek yerine çeşitli platformlarda olabildiğince aktif oluyorum. bizden 100 kişi alıyorlar diyorsunuz keşke bizden de 100 alsalar.

toplu.igne, 4 yıl önce

Nurse2035
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:01

Arkadaşlar 8800 tüm bölümler icinse cok azzz... Etkinliklerimizi arttıralım en az 30 bin alım olsun

Nurse2035
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:02

İnsanlar 2016 kpss ile kaç bin siralama ile atandı. Atanma umudu olmayan kişiler bile atandı

Nurse2035
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:06

Hangi sağlık alanından olursak olalım atamada daima daha fazla alım istemeliyiz. Öğretmenleri kıskanmak degil ulkemizde her meslege ihtiyac var hepimiz atanalim is sahibi olalim. Eminim ogretmenler de alan sinaviydi stajdi kpss di çok ugrasiyorlar ama onlar seslerini sürekli duyuruyorlar biz de her gün gündemde olalım.Nisansa alım tarihi nisana kadar sağlık bakanini etiketleyelim cumhurbaskanimizi etiketleyelim...

Toplam 1664 mesaj
«353637383940414243444546»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi