Editörler : cihan27E.Kayı Han
08 Ekim 2021 08:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Memurumuz da işçimiz de halden memnun.
Cumhurbaşkanı Erdoğan memur ve işçilere yapılan ücret zamlarını değerlendirerek, "Memurumuz da işçimiz de halden memnun. Enflasyonun yüzde 20'nin altında olduğu dönemde ortalama yüzde 30 civarında yaptığımız artışla yanlarında olduklarımızı ortaya koyduk" dedi.
08 Ekim 2021 11:40

90 bin lira maaş alanlar ne fakirin, asgari ücretlinin ne de memurun halini anlayamaz. Hesapta görüşürüz, bu lanetli dünya sizlerin olsun.

dostar
Kapalı
08 Ekim 2021 12:39

15 gün arayla alınan 13*2=26 tl 10 ayda 260 TL kedilere mama almayıp kendi gırtlağımıza harcamayı zihin hesabı yapacak kadar kişiyi alçaltan zihin hesabını bana yaptıranlardan, alınan ve elektronik sıradan eşyanın maaşın yarısına tekabül etmesi hususunda çok memnunuz. mutlu rolü yapan beyaz yakalı tiyatro oyuncuları.

fakir.adam
Şube Müdürü
08 Ekim 2021 12:42

maaşımızı düşürün.fazla geliyor.

Fatih869
Yasaklı
08 Ekim 2021 14:30

Bu zulmün bitmesine 2 seneden az kaldı. Sandıkta görüşürüz kim kimden memnun.

inanoner
Yasaklı
08 Ekim 2021 15:45

i̇ki̇ yillik toplam zammin bi̇le enflasyonu yakalamdiği orani yillik gi̇bi̇ sallayan bi̇r devlet rei̇si̇ halki kandirmak normal bunlar i̇çi̇n herhalde artik.

Deletin Bekası
Aday Memur
09 Ekim 2021 08:48

Yüzde 30 zam nasıl oluyor anlayamadım.

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
09 Ekim 2021 13:46

%30 ne ki bunların baş trolü Cem Küçük çıkmış geçen gün Habertürk de diyor ki memura %40 zam yapıldı diyor rekor zam yaptık diyor bunu bi kaç kere tekrarladığını farkettim yalanı utanmadan sürekli tekrar ediyorlar bi yalanı ne kadar tekrar edersen inandırıcılığı o kadar artar taktığını uyguluyorlar ama memur ne alıp ne almadığını iyi biliyor.

Deletin Bekası, 3 yıl önce
Yüzde 30 zam nasıl oluyor anlayamadım.

Mahmutt Kaya
Daire Başkanı
09 Ekim 2021 14:08

Agam bizimle eylenir.

breze06
Genel Müdür
09 Ekim 2021 14:21

Her secim kazaniyor ve anketlerde bile yüksek oranda oy aliyor gözüküyorsa tabi kamu çalışanları da asgeri ucretliler de halinden memmun. Normalde %10 bile oy alamaması lazim hükümet iktidarda ise ve uye sayisi cok dusmesi lazim olan memursen sendikasinin uye sayisi halen ayni sayilarda ise bu millette müstahak. Gençler ve çocuklarımız yillar boyu borc ödeyecek babadan atadan ne kalma varsa satildi ustune borçlanildi. 20 senenonce tarimda hayvancilikta kendi kendine yeten ulke herseyi ithal eder olduk. Ermenistandan kesilmis kırmızı et aldik. Ama burda secenek yok muhalefet yok diyerek akp yi susleyenler maaşlar eridiği zaman ağlamasın.

Prens8063
Aday Memur
09 Ekim 2021 21:59

Halinden memnun olan memurlar kim acaba ben memnun değilim tek maaşla artık geçinemiyorum.

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
13 Ekim 2021 22:08

Sayısı çok olmasa da hayattaki bazı PAZARLAR acayip afilli olur. O gün herşey çıkar ortaya. Algılar, sanırsamalar, hayaller biter, gerçekler, heyyy bana bakın ben buradayım der. Seçime kadar herkes eteğindeki taşları dökecek. Ammavelakin bu zamlardan memurlar çokkk memnun kim dediyse Sayın Cumhurbaşkanına o kişi külliyen yalan söylemiştir

fakir.adam
Şube Müdürü
13 Ekim 2021 22:44

hükümeddende memnunuz elhamdülillahülazim.

kıssadar
Memur
14 Ekim 2021 09:19

Ali Yalçın Cumhurbaşkanının bu konuşmasından birgün önce kendisine teşekkür ziyareti yapti. Dedi ki efendim tüm kamu çalışanı arkadaşlar sözleşmeden gayet memnunlar. Bunun üzerine koskoca Cumhurbaşkanı çıkıp alenen yalan söylüyor yahu utanıyorum artık. Enflasyon yüzde 20 iken yüzde 30 zam yaptık diyor. 2 yıllık zam oranını toplayıp şark kurnazlığı yaptığınızı sanıyorsunuz ama bu toprağın altı da var.

Deletin Bekası
Aday Memur
16 Ekim 2021 17:02

Hmm
kıssadar, 3 yıl önce

Ali Yalçın Cumhurbaşkanının bu konuşmasından birgün önce kendisine teşekkür ziyareti yapti. Dedi ki efendim tüm kamu çalışanı arkadaşlar sözleşmeden gayet memnunlar. Bunun üzerine koskoca Cumhurbaşkanı çıkıp alenen yalan söylüyor yahu utanıyorum artık. Enflasyon yüzde 20 iken yüzde 30 zam yaptık diyor. 2 yıllık zam oranını toplayıp şark kurnazlığı yaptığınızı sanıyorsunuz ama bu toprağın altı da var.

mkalenderr
Aday Memur
17 Ekim 2021 01:15

Memurlar halinden şikayetçi, ama 2825 lira maaş alan işçi ne yapsın, özlük hakları sıfır, çalışma koşulları ağır, haftada 6 gün çalışır, pazar günleri mesai yazılır, çay içemez kahve içemez mesaide, siz memurlar hükümetin kapısında kırk yıl yatsanız reisin hakkını ödeyemezsiniz.

breze06
Genel Müdür
17 Ekim 2021 11:22

mkalender nickli arkadaş bizim maaşları devlet veriyor reis değil hukumetler geçicidir devlet bakidir. Siz siyasetçilere tapdıkça iste böyle her zaman ezilirsiniz sizin gibi düşük ucret alip bu kotu ekonemide ezilenler halen hukumeti savundugu yüzünden millet sıkıntı çekiyor. Sen ve sebin gibiler haline şükretsin bu kafa ile onlar bile size fazla savunduklarinizin koluna taktiği saat veya eslerinin çantaları sizin 10yıllık maasiniz.

breze06
Genel Müdür
17 Ekim 2021 11:31

Bu arada bu hükümet zamaninda haktan helendan bahsedip torpille işe girenler tabi reise sukretsin ama hakki calinan insanlarim vebali hem torpille ise girenin hemde alanın ustunde ve elbet birgun cikar ve mahşerde hesabi sorulur. Her dönemde de torpile karsiyim kisaca kul hakki yemeğe karşıyım kamuda kendi hakkimla işe girdim torpillilerle uğraştım yükselemedim haksızlığa uğradım. Dindar gecinenler şükür kula olmaz Rabbimize olur. Hakkıyla işi giren ve çalışanlarda ne amirine b

nede siyasetçilere boyun eğmez her dedigini yapmaz kanunlar yasalar yonetmelikler dogrultusunda hakkiyla işini yapar

Atak129cobra
Aday Memur
17 Ekim 2021 15:36

O kendi aldiklari maaslara (maas degil) yapilan zamlarla karistirmistir

Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

%30 ne ki bunların baş trolü Cem Küçük çıkmış geçen gün Habertürk de diyor ki memura %40 zam yapıldı diyor rekor zam yaptık diyor bunu bi kaç kere tekrarladığını farkettim yalanı utanmadan sürekli tekrar ediyorlar bi yalanı ne kadar tekrar edersen inandırıcılığı o kadar artar taktığını uyguluyorlar ama memur ne alıp ne almadığını iyi biliyor.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi