Editörler : ayşegül bgm
20 Ocak 2020 19:50

Sözleşmeli hemşire

Lisans mezunu hemşirelik sözleşmeli atananlarin maaşları ne kadarla basliyor acaba? Yeni atanan var mı farklı kurumdan düşük dereceyle atanan da aynı şekilde mi ücretlendirilir?

lalati
Genel Müdür
20 Ocak 2020 20:11

maaş:3240

sabit döner:1239 top. 4480 alırsınız çıplak maaş

gamzeli34
Aday Memur
20 Ocak 2020 20:12

Devlette döneri kaldırdılar galiba ham maaş da cok az
lalati, 4 yıl önce

Hayalperesthemşire
Müsteşar
20 Ocak 2020 20:43

Bu ay aldık bunu da, zamlı maas olduğu için 3 aya vergi dilimine gireriz 200 300 daha rahat ordan gene keserler, sürünmeye devam

lalati, 4 yıl önce

gurbetnurse
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 11:25

hocam hastaneye gittim daha önce yoğun bakım acil ve ameliyathane tecrübem olmasına rağmen bni servise verdi başhemşire adımı bile sormadan yanındaki kadına ( o servisin sorumlusuna) bunu Sana veriyorum dedi .Sonra adımı sordu bnde dedim ki nereye verdnz Neyse söyledi işte bu servis diye bnde dedm ki yoğun bakımda acık yok mu var alıcaz oraya da dedi .dedm bnm tecrübem var ve istekliyim de yok dedi seni ısrar ettğin için setviste kalıcaksın istemiyorsan buyur istifanı ver dedi bn napıcam şimdi off ya bütün hevesim gitti ilk günden napcam bilmiyroum
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Bu ay aldık bunu da, zamlı maas olduğu için 3 aya vergi dilimine gireriz 200 300 daha rahat ordan gene keserler, sürünmeye devam

Hayalperesthemşire
Müsteşar
21 Ocak 2020 14:04

Aynı şeyleri bizde yaşadık, zorla servste çlştiriliyorm yoğun bakım okdr istememe rağmen, herşeyi ters yapıyor idare sorumlular yapıcak bişi yok, ben istifa vermemek için zor tutuyorum kendimi mesela, gördün dimi Gurbetnurse atanınca ise başlayınca tüm dertler bitmiyormus, hangi servise verdiler, bari yoğun olmayan yer olsa?

gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam hastaneye gittim daha önce yoğun bakım acil ve ameliyathane tecrübem olmasına rağmen bni servise verdi başhemşire adımı bile sormadan yanındaki kadına ( o servisin sorumlusuna) bunu Sana veriyorum dedi .Sonra adımı sordu bnde dedim ki nereye verdnz Neyse söyledi işte bu servis diye bnde dedm ki yoğun bakımda acık yok mu var alıcaz oraya da dedi .dedm bnm tecrübem var ve istekliyim de yok dedi seni ısrar ettğin için setviste kalıcaksın istemiyorsan buyur istifanı ver dedi bn napıcam şimdi off ya bütün hevesim gitti ilk günden napcam bilmiyroum

gurbetnurse
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 19:09

hocam valla dünden beri gözümde yaş kalmadı gözlerm davul gibi oldu bna istifa et diyo bn bugün yine gittim güzellikle tekrar konuştum Tmm 15 gün 1 ay o servisin ihtiyacı var deid göğüs hastalıkalrı sonra yoğun bakıma alcam dedi

Aynı şeyleri bizde yaşadık, zorla servste çlştiriliyorm yoğun bakım okdr istememe rağmen, herşeyi ters yapıyor idare sorumlular yapıcak bişi yok, ben istifa vermemek için zor tutuyorum kendimi mesela, gördün dimi Gurbetnurse atanınca ise başlayınca tüm dertler bitmiyormus, hangi servise verdiler, bari yoğun olmayan yer olsa?

gurbetnurse
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 19:10

kimse de bu çocuklar yeni hevesli heveslerini kırmayalım o kadar çabaladılar demiyorlar nerde zorluk nerde terslik varsa herkes onu dayatıyo
gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam valla dünden beri gözümde yaş kalmadı gözlerm davul gibi oldu bna istifa et diyo bn bugün yine gittim güzellikle tekrar konuştum Tmm 15 gün 1 ay o servisin ihtiyacı var deid göğüs hastalıkalrı sonra yoğun bakıma alcam dedi
21 Ocak 2020 20:16

Sizde herşeye ağlıyorsunuz kendinizi bu kadar yıpratmaya gerek var mı hem ne güzel çalış işte serviste onu bulamayan kaç tane meslektaşınız var

Hayalperesthemşire
Müsteşar
21 Ocak 2020 21:49

Gurbet bi başla istersen, daha hiç çalışmadan bu duruma düşmen tuhaf, senin amacın istedgn yere atanmak değilmiydi hem ne diye kendini üzüyorsun ki bak 1 ay sonra değerlendircklrms geçiş için direk önünü kesmemişler, Hem merak ettim sen daha geçen yıl mezunsun okadr yerde çlştm tecrübem var dedin, hangisinde kaç ay çalıştın kardeşim sen? Bukadr kısa sürede yani tuhaf geldi, ben seni Bayadır işsiz sanıyorum da

gurbetnurse, 4 yıl önce

Büşraumut
Aday Memur
21 Ocak 2020 22:24

Sizin yerinizde olmak isteyen kaç kişi var .Bence yaşadığınız olayın iyi yönünden bakın ,diğer türlü anlattıklarınız atanamayan insanlara anormal geliyor
gurbetnurse, 4 yıl önce

gurbetnurse
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 22:51

hocam okurken çalıştım bn 4 yıl boyunca

Gurbet bi başla istersen, daha hiç çalışmadan bu duruma düşmen tuhaf, senin amacın istedgn yere atanmak değilmiydi hem ne diye kendini üzüyorsun ki bak 1 ay sonra değerlendircklrms geçiş için direk önünü kesmemişler, Hem merak ettim sen daha geçen yıl mezunsun okadr yerde çlştm tecrübem var dedin, hangisinde kaç ay çalıştın kardeşim sen? Bukadr kısa sürede yani tuhaf geldi, ben seni Bayadır işsiz sanıyorum da

gurbetnurse
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 22:56

hocam bnde atama bekledm çok uzun zaman çok zor zamanlar geçirdim ailemle birlikte bn sadece yaşadığm olayı anlatıp tecrübeli olanlardan yardım istedim özellikle bu sağlık bakanlığı bölğmüne yazdım ki atama bekleyenler yanlış anlamasn diye
Büşraumut, 4 yıl önce
Sizin yerinizde olmak isteyen kaç kişi var .Bence yaşadığınız olayın iyi yönünden bakın ,diğer türlü anlattıklarınız atanamayan insanlara anormal geliyor

Hayalperesthemşire
Müsteşar
21 Ocak 2020 23:03

Hocam o snnki kısmı zamanlı çalışma, gerçek hemşirelik yapmamışsnki, mezun olunca kendi sorumluluğunda çalışman önemli, onu da anladığım kadarıyla yapmamışsın, 2018 mezunusun yanlış hatırlamiyorsam çok uzun zaman bekledim deme lütfen, insanlar seni topa tutar yıllardır bekleyen binlerce insan varken, az olumlu bak, biraz çlş yapamazsan alışamazsan gider konuşursun durumu anlatırsın, seninkiler insaflı gene, 1 ay sonra geçiririz demişler, bizde hersy torpile bakıyor nerdyse kimse gözümüzün yaşına bakmıyor , hakkım gene ahirete kaldı

gurbetnurse, 4 yıl önce
hocam okurken çalıştım bn 4 yıl boyunca
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi