Editörler : oto-danisman-expert
26 Şubat 2010 22:10

2000 clio 1.4 rta ile takas edebileceginiz otomatik vites aracınız var mı?

polo vb. otomatik vites araç istiyorum.makul takaslar..

26 Şubat 2010 22:45

Hocam düşük motor hacimli otomatik araçlar gitmez bildiğim kadarıyla geçen gün bir şikayet sitesinde okudum adam 1.8 CVT şanzumanlı 143 BG Lancer 200 km yi geçmiyor diye şikayet etmiş temsa inceleme başlatmış benim 1.4 bile bu hıza ulaşıyor ya.

holden12
Şef
26 Şubat 2010 22:47

otomatik düşünme mi diosun yani..

26 Şubat 2010 22:54

Eğer manuele adaptasyonunuz iyi ise yada yüksek motor hacimli yada turbolu bir araç değilse alacağınız otomatik araç performans ve yakıt kaybı fazla olacaktır ayrıca otomatiklerde CVT lerden uzak durun.

holden12
Şef
26 Şubat 2010 22:59

aslında amacım arabamı satmak parayı bankaya koyup seneye insalla yüksek model bişi almaktı ama dedmki seneye kdr binebilecegim bi otomatik bulsam onu kullansam cok mühim diil yani sehir içi yormasın istiyorum otomatik alcaktım aslında ilk aracımıda ama manuel denk geldi yani ya otomatik alıcam ama sadece 1 yıl binicem yada seneyi beklicem buarada cvt ne bilmiorm

26 Şubat 2010 23:02

CVT Otomatik şanzuman çeşitlerinden bir tanesidir.DSG ler iyidir tiptironic lerde iyidir.HOcam kısa süreliğine alıp satmak fazla zarara neden olur.Araçlar eskisi gibi prim yapmıyorlar değer kaybediyorlar ama ihtiyaçsa yapacak bişey yok.Otomatik araçlarda yakıt manuele göre fazla olur.

holden12
Şef
26 Şubat 2010 23:05

dogru söylüosun hocam hiç gerek yok ihhtiyacımda yok aslında ben yine satıyım arabamı binmeyelim bi senede bana böyle gelip gidio işte arada=)saol hocam ilgin için

26 Şubat 2010 23:08

Valla ben köyde olduğum ve araba bana şart olduğu için 0 km adım masraflı bir alet ama söylediğim gibi şart olduğu için almak durumunda kaldım yoksa para bağlamama arabaya gerek te yok gurbet elde olunca eski araçlarla uğraşma çile oluyor bu nedenle 0 aldım.

holden12
Şef
26 Şubat 2010 23:12

yinede yazıyım aracımın bilgilerini,insanlar baslıga girip baktıgında bişiler görsün en azından..

masrafsız kazasız 2011 e kadar muayenesi vardır.önceki sahibi memurdur sigara içilmemis olarak alındı bendeyken

birkac defa içilmiştir 6 aydır bende ve sadece 6-7 defa trafige cıkmıstır.155. km de tek degiseni sol çamurluk birkaç çizik dısında bir kusuru yoktur bu yasta bi araç için bu km'si ve ufak çizikleri hak verirsinizki normaldir yürürü cok iyi durumdadır.yakıt tüketiimi ise malumunuz ekonomiktir cogu araca göre alan kişi hiç masraf etmeden binebilir.aracıma kefilim ve güveniyorum.içim rahat satabilecegim yada sorunsuz takas edebilecegim,alan kişinin de gönül rahatlıgıyla masraf etmeden binebilecegi bir aractır

merkezi kilit

ön camlar elektrikli

çift hava yastıgı

hidrolik direksiyon

ön kol dayama

2 adet sıfır kış lastigi üzerinde takılıdır

fiyat pazarlıklı 11.750

il:ankara

holden12
Şef
26 Şubat 2010 23:14

anlıyorum hocam bende üni.den yeni mezun oldum,elime bi miktar para geçmişti nasip oldu aldık ama gel gelelim araç çok masraf gercekten durdugu yerde bile yani..

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi