Editörler : swat3410

Yorgunadalı
Aday Memur
25 Aralık 2020 21:26

Sen sen sallıyorsun... Yada sözde konuştuğunu iddia ettiğin Rütbeli kişi sallıyor......

Aslanbey1453
Genel Müdür
25 Aralık 2020 21:53

Personelciler ketum olur derler, hem de Daire ise ama gene de forum sayfalarında yazılanlara göre baya baya Çalışan arkadaşlara da zar geliyor.. Hazirandan beri başladı galiba...
Yorgunadalı, 3 yıl önce
Sen sen sallıyorsun... Yada sözde konuştuğunu iddia ettiğin Rütbeli kişi sallıyor......

Talihli51
Daire Başkanı
25 Aralık 2020 22:23

Rütbeli bir insan böyle açık vermez torpilin varsa korkma bu duyulursa dairede kimse koltuğunda oturamaz

Yorgunadalı, 3 yıl önce

Aslanbey1453
Genel Müdür
26 Aralık 2020 01:47

Başkanın şöförü Eskiden İstanbul Şubeden arkadaşım zannediyordum???? Adı R.Ç. 4EKİM den sonra 2-3yıl önce Şubat ayında Ankara'ya yolum düştü, Personel Nizamiyeden aradım, açıktayım deyince dili tıtuldu, telefonda konuşamadı korkudan:))) 51ay geçti yaşıyoruz beee... Sıkıntı etmeyin gençler herşey olduğuna varacak... Veli Küçük Allah BÜYÜK...
Talihli51, 3 yıl önce

Rütbeli bir insan böyle açık vermez torpilin varsa korkma bu duyulursa dairede kimse koltuğunda oturamaz

saruk khan
Şef
26 Aralık 2020 09:50

Tekrar soruşturma açılırsa ya yeni bir ifade yada yeni delil. Oda sizi sıkıntıya sokar. İlkine bir şey denmez ama ikinci gelirse...
polnet03, 3 yıl önce

normal bir dönmedeyiz bence şuanda anormal birşey yok teşkilatta darbeden beri soruşturma yürütüyorum ve yine söylüyorum bunla alakalı adli ve idari soruşturmanız bittiyse tekrar soruşturma açılamaz

saruk khan
Şef
26 Aralık 2020 09:51

Ben tanıyorum kendisi ihraç eşi ihraç olmayan.
Cilekes1004, 3 yıl önce
Normal bir dönem öyle mi? O zaman ya biz görmüyoruz, ya da sizinle aynı dönemde yaşamıyoruz!!! Siz neden bahsediyorsunuz ya, eşimin ihraç olması nedeniyle, 26 haziranda ihraç edildim ben.. Hani şu ünlü kod var ya, bana verilen kodun, alan dışı kazanılması imkansız olmasına rağmen..eşim beraat etmesine rağmen ve sırf aile birliğim devam ediyor diye irtibat iltisak kabul edildiği için ihraç edildim.. Ve bu durum güya soruşturma yapan müfettiş tarafından ihraö sebebi olarak gösteriliyor.. Sanırım aynı dönemde nefes almıyoruz sizinle.. Yanlarından yörelerinden geçemediğim halde, eşşm nedeniyle ihraç edildim, eşim de 2004 yılındaki 4 aylık sgk kaydından ihraç edilmişti bu arada.. Hani şu meşhur, dile pelesenk olan 17-25 aralıktan yıllar yıllar önce.. Neyse bizim canımız çok yandı, dilerim ki, bizim yaşadığımız sıkıntının milyonda birini bile çekmesin hiçkimse.. Allah hepimizin yardımcısı olsun, masum olan herkes de bir gün görevinin başına dönecektir Allah ın izniyle..

gokhants61
Aday Memur
26 Aralık 2020 10:37

Bana gelen zarf kahverengiydi

Matbu sorular

Sarı zarf ayrı mı oluyor :))

26 Aralık 2020 21:52

Şunu unutmayın hakkında ifade soruşturma tanık vs en ufak işlem olanlar bu iktidar olduğu sürece teker teker polis alındıkça ihraç olacak haksız ve hukuksuz yere! Zamanında sarı öküzü verirken kimsenin sesi çıkmadı bu hale geldik malesef adli davanızından idarece hiç bir hükmü yok emniyet tek tek atacak herkesi.

Tuna2121
Memur
27 Aralık 2020 01:50

çilekeş devreme katılıyorum 17 25 falan tamamen hikaye bende 2010 yılında tanık ifadesi ile ihraç oldum adli dava da tanık yanlış hatırladığını söyledi ama 26 haziran ihraç maalesef.Adaletin kırıntısı yok sebeblere takılmamak lazım sizi atmak için hedefe koyarlarsa en son bakacakları şey kriter.

27 Aralık 2020 08:05

Boş konuşmuşsun öyle bir şey yok itirafçı & iftiracilarin ifadelerde isim vermesinden idari olarak malum kriterleri yoksa araştırma yapılarak ( tem kom hudut kapısı şubeden) müfettiş ya işlemden kaldırılır yada topu komisyona atar...Millete niye korku verirsiniz anlamıyorum... Sonuçta Allah'ın dediği olur

Gecekartalı3434, 3 yıl önce

Şunu unutmayın hakkında ifade soruşturma tanık vs en ufak işlem olanlar bu iktidar olduğu sürece teker teker polis alındıkça ihraç olacak haksız ve hukuksuz yere! Zamanında sarı öküzü verirken kimsenin sesi çıkmadı bu hale geldik malesef adli davanızından idarece hiç bir hükmü yok emniyet tek tek atacak herkesi.

Trendline06
Kapalı
30 Ocak 2021 11:16

Bu başlığı açan muradakan07 yeni bir bilgi duyum yok mu personel daire ile görüşmüş dün bir ara

Quaresma66
Memur
22 Mart 2021 00:00

Var mı bu konuyla ilgili yeni bir gelişme ya da duyum?

Trendline06
Kapalı
22 Mart 2021 00:16

Ne gelişme si olac8 bu sayfayı açan zat bir yerinden birşeyler uydurdu, sayfayı açtı birdaha da yazmadi trol

gülbet
Aday Memur
17 Nisan 2021 17:09

Arkadaşlar benim başımdan da adli bir olay geçti adli boyuttan beraatim mevcut ama müfettiş meslekten çıkarma istemis 22 Şubat'ta sarı zarf geldi 1 Mart'ta savunmami verdim ne kadar zaman içinde yüksek disiplin kurulu çağırır ve ceza alirsam ne kadar zamanda alırım tecrübesi olan var mi şimdiden teşekkürler

gülbet
Aday Memur
17 Nisan 2021 17:11

Arkadaşlar benim başımdan da adli bir olay geçti adli boyuttan beraatim mevcut ama müfettiş meslekten çıkarma istemis 22 Şubat'ta sarı zarf geldi 1 Mart'ta savunmami verdim ne kadar zaman içinde yüksek disiplin kurulu çağırır ve ceza alirsam ne kadar zamanda alırım tecrübesi olan var mi şimdiden teşekkürler

Trendline06
Kapalı
18 Nisan 2021 16:22

Bu başlığı açtığında seni en çok eleştirdim ve trol dedim hakkını helal et kardeşim burayı okuyorsan dediklerinin hepsi doğruymuş çıktı

Muradakan07

24 Aralık 2020 22:29

Sarı zarf ve ihraç

Iyi akşamlar arkadaşlar personel dairede rütbeli birisiyle bugün konuştum birisinin aracılığı ile bundan sonraki işleyişin adli sorusturma olsun veya olmasın sarı zarf gideceği ve bu zarfın gideceğini komisyon üyeleri tarafından belirleneceği zarf gidenlerin yüzde 95 ihraç olacağı yüzde 5lik kesim ise referansı sağlam olanlar ve parça parça çok sayıda ihraç olacagi anlaşılan emniyet kıyım yapacak bu kurumdanda başka bişey beklenmez günahsız çok insan gidecek karambole gitmese bari

Mekmeke
Genel Müdür
18 Nisan 2021 17:51

Arkadaşlar elinde açıkla birlikte on yılını tamamlayıp askerlikten muaf olduğuna dair karar olan var mı ? özelden de mesaj atabilir lütfen ...

Meydy503
Aday Memur
20 Nisan 2021 01:36

Arkadasin yazdiklari tek tek dogru cikiyor..

Aslanbey1453
Genel Müdür
20 Nisan 2021 21:23

Nisan ayında iyice çoğaldı, direk çalışan ihraç lar 1000sayısını geçti 3ayrı onay var galiba :///
Aslanbey1453, 3 yıl önce
Personelciler ketum olur derler, hem de Daire ise ama gene de forum sayfalarında yazılanlara göre baya baya Çalışan arkadaşlara da zar geliyor.. Hazirandan beri başladı galiba...

nenniq
Memur
20 Nisan 2021 22:44

Beyler bu konuyu açan arkadaşın dedikleri tamamen doğru. İlk etapda bende inanmadım ama acı gerçekle yuzlesince anladım. Emniyette kıyım başladı son 1 ayda 1100 kişi ihraç oldu ve bunların hepsi adli olarak beraat etmiş veya kyok almış insanlar. Konuyu açan arkadaş bu haberi kimden aldıysa harbiden sağlam bilgi almış.

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi