Editörler : Pangaea
«681768186819682068216822682368246825682668276828»

Ahmet.vet.54
Aday Memur
14 Mayıs 2019 15:41

serengetide işler karıştı. :)

14 Mayıs 2019 15:48

nalan boşa yazma buraya. Önceden yazdım buraya. burası atama için mücadele veren grupları pasivize etmek için tek barınakları. burada 1- yalan tarih paylaşılır, tabi ki çıkmaz ve o hesap kapatılır yenisi açılır 2-Face grubunda herkes imkanı ölçüsünde 20-30 tl neyse gönderir. tt çalışması yapılır. herkesin adı grupta yazar. heyet için para gönderilir. fişi hediyesi resmi gruba atılır. Tüm görüşmeler grupta paylaşılır. 3- Amaaa burası, buranın tek amacı vardır. ATAMA OLMASIN.... Tarım ve Orman Bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubu karalansın ve kapatılsın. Troller sözüne katılıyorum.4 Hepsi trol değil Bir kısmı atanmış ve atama olmasını istemeyenler. Bir kısmının puanı düşük. Ve saldıracakları tek nokta var. Grupta tt heyet vb. para toplanması. Ama orda da başarısız oluyorlar. Grupta tt için destek verenlerin listesi paylaşılıyor. Kimse destek verdim ismimi göremedim çalışma göremedim diyemiyor. Her şey net. çalışma düzenli yapılıyor.Ama burada bazısı rahatsız her şeyden. Her şey açık olduğu için sadece buraya yazıp kaçabiliyorlar. Yüzleri gizli bunların. kimler belli değil. troller. 4- Veee bunlara rağmen mücadele vermezsek, sonunda bunlar kazanacak. Atama olmayacak. Onun için nalan, Burada dediğin gibi mücadele eden kaç kişi var. Burayı yalancı tarih verenlere, atama olmaz diyenlere, twet atmayın diyenlere bırak. Zavallılar bizi sağlıkçılar öğretmen ile-her sene atanan- ile kıyaslayanlara bırak. Buraya fazla takılma. Hepsinin 5-10 hesabı var. Baş edemezsin
14 Mayıs 2019 15:57

Grup sayesinde tanındık diyorsunuz, çok çalıştık diyorsunuz vesaire vesaire tamam ama SONUÇ NE? Başarısız oldunuz. Çok açık ve net. Bugün elimizde ne bir sayı nede tarih var, doğru mu?

Twit atmayanların hepsi atandı ama siz belki de olacak işi de bozdunuz haberimiz yok. Devlet büyüklerine atarlanmalar giderlenmeler eleştiriler gırlaydı twitlerinizde. İstifaya bile çağırdığınız oldu. Olacak işi bozan sizsiniz.

Atamayı bir gün ileri alabildiniz mi? Hayır.

Onu bırak sayı tarih öğrenebildiniz mi? Hayır.

Çünkü herkesi irrite ettiniz konuşma tarzınızla, eleştirilerinizle.

Ben olsam ben de hiiiiç acele etmem böyle bir güruhu atamak için.

sdsss
Daire Başkanı

sen ne diyorsun bu duruma kimin kafası daha güzel :)

melquades06, 5 yıl önce

Yine bir gün atanıyoruz hani kafamız da nasıl güzel:)

Doğrusunn lost kardeş. Bunların hesapları ile başa çıkılmaz sadece baş ağırır. Kapatıyorum konuyu. Ama, tek mücadele eden grubumuz, Tarım ve Orman Bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar grubumuza laf eden, çalışmalara boş diyen karışan kişilere, buraya yazıp huzurumuzu bozanlara Hepsinin, Allah bin türlü belasını versin diyorum. Atanmış olan ve puanı düşük olan, troll hesapları olan, çalışmaları sabote eden herkes için bu sözüm. Ne haliniz varsa görün

Sedefgulen
Kapalı
14 Mayıs 2019 16:12

Facebook grubundan sedat başkan burayı okuyosan artık bir sese ihtiyacımız var. Herkesin moraller dibe vurdu, artık bıkkınlık geldi. Böyle anlarda insanları ayağa kaldıracak şeyler lazım. Siz de sessiz olunca artık ümit kalmadı gibi düşünüyoruz. Arada bir en azından durum değerlendirmesi yapılan birkaç mesajla varlık gösterseniz iyi olabilir. Sonrasında belki toplanıp yine hediyelerle vs vekillere bakanlığa gidilir. Ama bu sessizlik çok umut kırıcı

Tarım Kuşu
Memur
14 Mayıs 2019 16:20

Sağlık bakanlığına mülakat geliyor, bize de gelir.

Tarım Kuşu
Memur
14 Mayıs 2019 16:21

Bu gelişmelerden dolayı belki atama olmuyor

14 Mayıs 2019 16:24

Ya istanbul seçimleri aslında fırsat olabilir. Herkesin bir akrabası vardır istanbulda. 100 bin kişiyiz falan yazsak. oy vermedik çünkü atanamadık yazsak twettee :))

taarruz
Kapalı
14 Mayıs 2019 16:30

link atabilir misiniz.
Dfsgs, 5 yıl önce

Facebook grubunda biri yazmış norm bitti il müdürlüğü personel işlerinden öğrenebilirsiniz diye

starrubyziraat
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 16:37

Arkadaşlar kimse boş tartışmalara girmesin yazık harbiden .Bakan yardımcısı ile Randevu iptal mi oldu nedir Son durum bilen duyan hiç yok mu?

sinan.1903
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 16:41

olmaz ya o görüşme. şimdi ramazan sonra 10 gün tatil. snrası yaz tatili derken yatar o iş.

starrubyziraat, 5 yıl önce
Arkadaşlar kimse boş tartışmalara girmesin yazık harbiden .Bakan yardımcısı ile Randevu iptal mi oldu nedir Son durum bilen duyan hiç yok mu?

sinan.1903
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 16:44

sağlık a geldiyseee bize de gelir .. artık kpss nin önemi kalmaz istersen 90 al.

taarruz
Kapalı
14 Mayıs 2019 16:45

aradım onlarda göremiyormus. norm kadro bakanlık personel bilgi sisteminde açıklanmış, ancak yetkisi olan görebiliyormuş.
Dfsgs, 5 yıl önce

Facebook grubunda biri yazmış norm bitti il müdürlüğü personel işlerinden öğrenebilirsiniz diye

Dfsgs
Aday Memur
14 Mayıs 2019 16:52

Belki yakın zamanda açıklanır

taarruz, 5 yıl önce
aradım onlarda göremiyormus. norm kadro bakanlık personel bilgi sisteminde açıklanmış, ancak yetkisi olan görebiliyormuş.
14 Mayıs 2019 16:57

bu sağlıkcıların da ataması bekletiliyordu ve mülakat geldi... aynısı bizim başımıza da gelmesin sakın...

Bunları duydukça hükümete güvenim azalıyor yazık onca emeğe

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2019 17:04

Norm Kadro bitti mi?

Bakanlık tarafından yeni kullanıma açılan personel bilgi sistemi duyurular bölümünde bittiği yazıyor ama kimse cetvelleri göremiyor, büyük ihtimal sadece il müdürlüklerinde bir yada birkaç kişinin görebileceği şekilde veriler açılmış durumda.

Yalnız bunu defaatle önce de yazdım alım norm kadro ile doğrudan alakalı değildir. norm kadro bakanlığın rutin bir şekilde yaptığı ve genellikle DÖNEM TAYİNLERİNDEN ÖNCE bitirdiği bir uygulamadır, Mevcut Bakanımız atama konusu açıldığında her seferde norm kadroya atıf yapmasından bu derece öneme haiz olmuştur ama atamalar ile çok bağlantılı değildir.

Varsa aklınıza takılan sorabilirsiniz.

Şunu da belirtmek istedim ben 2016 mayıs'da atanmış abiniz/kardeşiniz olarak burayı neden takip ediyorum,

Ben atanırken de aynı bu şekilde bilinmezler yumağı içinde debelendik durduk birinin bir A demesine baktık, ne bakanlıkta çalışan ne de il-ilçe müdürlüğünde çalışan bir arkadaşımız bize şu şöyledir bu böyledir demedi, bazen işlerim çok yoğun oluyor 20-30 sayfa hiç okumuyorum bazen işler hafif oluyor takip ediyorum ki sizin yanlış bildiklerinizi düzelteyim ki boşa hayaller peşinde yorulmayın, Bir atanmış kardeşiniz olarak sizin atanmanızı canı gönülden istiyorum. Bana özelden yazan sadece bir kişiyi engelledim o da ısrar ve ısrarla maaş konusunu sorup durmasından, sizleri seviyorum sizler için birşeyer yazmaya çalışıyorum, bazen görüyorum bana karşı yazılmadı ama yok atandın burada işin ne, yok alım olmasını istemiyorsunuz baltalıyorsunuz vs. ben hiçbirinizi tanımıyorum sadece Allah rızası için mesaimde boş vaktim varsa bu da bir kamu adına çalışmadır diyerek yazıyorum, herşeyin bir zakatı vardır bilginiz zekatı da paylaşmaktır, 2017 yılında atanan arkadaşlarınıza da yazdım atanıp gidip buraları unutmayın siz de elinizden geldiğinde birşeyler yazın diye ama kimseler yok, size de diyorum bu zamanlar geçecek atanacaksınız buraları çektiklerinizi unutmayın benim kaçırdıklarımı siz tamamlayın burada bir bilgi bekleyen arkadaşlarınızı yalnız bırakmayın.

Lütfen rica ediyorum teşekkür mesajları yazarak formu doldurmayın, burada insanlar bişeyler öğrenmek için okuyorlar, eğer çok yazmak istiyorsanız özele yazın özelim herkese açık.

stark666
Yasaklı
14 Mayıs 2019 17:15

Normcular gördünüz mü bilen adamın hali başka helal olsun

sinan.1903
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 17:15

Bizede mülakat gelir mi hocam yaa :( sağlık a gelmiş diyorlar
cyperin, 5 yıl önce

Norm Kadro bitti mi?

Bakanlık tarafından yeni kullanıma açılan personel bilgi sistemi duyurular bölümünde bittiği yazıyor ama kimse cetvelleri göremiyor, büyük ihtimal sadece il müdürlüklerinde bir yada birkaç kişinin görebileceği şekilde veriler açılmış durumda.

Yalnız bunu defaatle önce de yazdım alım norm kadro ile doğrudan alakalı değildir. norm kadro bakanlığın rutin bir şekilde yaptığı ve genellikle DÖNEM TAYİNLERİNDEN ÖNCE bitirdiği bir uygulamadır, Mevcut Bakanımız atama konusu açıldığında her seferde norm kadroya atıf yapmasından bu derece öneme haiz olmuştur ama atamalar ile çok bağlantılı değildir.

Varsa aklınıza takılan sorabilirsiniz.

Şunu da belirtmek istedim ben 2016 mayıs'da atanmış abiniz/kardeşiniz olarak burayı neden takip ediyorum,

Ben atanırken de aynı bu şekilde bilinmezler yumağı içinde debelendik durduk birinin bir A demesine baktık, ne bakanlıkta çalışan ne de il-ilçe müdürlüğünde çalışan bir arkadaşımız bize şu şöyledir bu böyledir demedi, bazen işlerim çok yoğun oluyor 20-30 sayfa hiç okumuyorum bazen işler hafif oluyor takip ediyorum ki sizin yanlış bildiklerinizi düzelteyim ki boşa hayaller peşinde yorulmayın, Bir atanmış kardeşiniz olarak sizin atanmanızı canı gönülden istiyorum. Bana özelden yazan sadece bir kişiyi engelledim o da ısrar ve ısrarla maaş konusunu sorup durmasından, sizleri seviyorum sizler için birşeyer yazmaya çalışıyorum, bazen görüyorum bana karşı yazılmadı ama yok atandın burada işin ne, yok alım olmasını istemiyorsunuz baltalıyorsunuz vs. ben hiçbirinizi tanımıyorum sadece Allah rızası için mesaimde boş vaktim varsa bu da bir kamu adına çalışmadır diyerek yazıyorum, herşeyin bir zakatı vardır bilginiz zekatı da paylaşmaktır, 2017 yılında atanan arkadaşlarınıza da yazdım atanıp gidip buraları unutmayın siz de elinizden geldiğinde birşeyler yazın diye ama kimseler yok, size de diyorum bu zamanlar geçecek atanacaksınız buraları çektiklerinizi unutmayın benim kaçırdıklarımı siz tamamlayın burada bir bilgi bekleyen arkadaşlarınızı yalnız bırakmayın.

Lütfen rica ediyorum teşekkür mesajları yazarak formu doldurmayın, burada insanlar bişeyler öğrenmek için okuyorlar, eğer çok yazmak istiyorsanız özele yazın özelim herkese açık.

sinan.1903
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 17:18

Aynısını düşünüyorm. Bizim bakan herkesi mülakattan geçirdiiiii
Atanamamış zooteknis, 5 yıl önce

bu sağlıkcıların da ataması bekletiliyordu ve mülakat geldi... aynısı bizim başımıza da gelmesin sakın...

Bunları duydukça hükümete güvenim azalıyor yazık onca emeğe

Toplam 193811 mesaj
«681768186819682068216822682368246825682668276828»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi