Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kagiş
Müsteşar
06 Şubat 2023 11:16

Kardeşim senin boş beleş dediğin iş, tüm dünya ülkelerinde uygulanan bir prosedürdür! Tabi ki gerekenler ivedilikle yapılmalı! Yardımlar hızla ulaştırılmalı. Bunun için de tüm kurumlar üzerine düşeni yapıyorlar zaten.

Velocıraptor, 1 yıl önce

mevzu bu. reel çözümlerden bahsetsin hükümet. tatil verilsin,hizmet mobil olarak oraya götürülsün,yardım kampanyası açılsın. kış kar vakti kimse üşümesin. ulusal yas gibi boş beleş işlere girişilmesin.

Velocıraptor
Genel Müdür
06 Şubat 2023 11:18

2023 yılında senin için bir prosedür benim için boş beleş iştir. Bana çözüm lazım. Yıkılan binaların hesabının sorulması lazım. Enkaz altındakine faydası yok bunların. esen kal.

Kagiş, 1 yıl önce

Kardeşim senin boş beleş dediğin iş, tüm dünya ülkelerinde uygulanan bir prosedürdür! Tabi ki gerekenler ivedilikle yapılmalı! Yardımlar hızla ulaştırılmalı. Bunun için de tüm kurumlar üzerine düşeni yapıyorlar zaten.

Kagiş
Müsteşar
06 Şubat 2023 11:25

Sen merak etme! Her şeyin hesabı sorulur. Sorulur da hesap verebilecek birileri bulunur mu işte orası biraz düşündürücü azizim!! Tekrardan milletimizin başı sağ olsun, Allah yardımcımız olsun. Ölenlere rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum.

Velocıraptor, 1 yıl önce

2023 yılında senin için bir prosedür benim için boş beleş iştir. Bana çözüm lazım. Yıkılan binaların hesabının sorulması lazım. Enkaz altındakine faydası yok bunların. esen kal.

Velocıraptor
Genel Müdür
06 Şubat 2023 11:26

Amin.

Kagiş, 1 yıl önce

Sen merak etme! Her şeyin hesabı sorulur. Sorulur da hesap verebilecek birileri bulunur mu işte orası biraz düşündürücü azizim!! Tekrardan milletimizin başı sağ olsun, Allah yardımcımız olsun. Ölenlere rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum.

Ekoba
Kapalı
06 Şubat 2023 13:23

Hocam bi mola kısmı var ya orda yazıyor herkes o yüzden burda yok

skramz
Daire Başkanı
06 Şubat 2023 15:55

deprem olmasına canım acayip sıkıldı orada oldu diye diğer yerlerdeki insanlar tehlike altında değil anlamına gelmez çok kötü bir durum aslında hepimiz tehlike altındayız ama deprem olana kadar herkes tehlikeyi unutuyor bina müteahhit işlerine el atılmazsa bi düzce depremi daha yaşamamız an meselesi

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 15:57

Hocam görüntüler düzce depreminden daha büyük olduğunu gösteriyor şuan için. Ama şükür müslüman ulkedeyiz. Battaniye fiyatları %150 artmış. Anladım şu ki artık kimsede vicdan falan kalmamış
skramz, 1 yıl önce

deprem olmasına canım acayip sıkıldı orada oldu diye diğer yerlerdeki insanlar tehlike altında değil anlamına gelmez çok kötü bir durum aslında hepimiz tehlike altındayız ama deprem olana kadar herkes tehlikeyi unutuyor bina müteahhit işlerine el atılmazsa bi düzce depremi daha yaşamamız an meselesi

Velocıraptor
Genel Müdür
06 Şubat 2023 15:58

bütün bunlar birazda müteahhitler şımartıldığı için olmuyor mu ? var mı evinin sağlamlığından emin olan ? hesapta yapı denetim uzmanları denetliyor tüm o yıkılan binaları denetledikleri gibi ...

skramz, 1 yıl önce

Kuskusuz
Kapalı
06 Şubat 2023 16:01

Hocam komple deprem ülkesiyiz. Bu neden kabullenilmez önlem düşünülmez akıl kârı değil. Ya her yer mi yamuk olur bir ülkede ? Yapandan, yaptıran dan, onaylayanina kadar nerem doğru ki mi çıkar? Ahhh söylenecek çok şey var da yeri değil zamanı hiç degil?!..

skramz, 1 yıl önce

Velocıraptor
Genel Müdür
06 Şubat 2023 16:09

ben 99'u yaşadım. apartmanın girişe göre sol tarafı bıçakla kesilmiş gibi çöktü. sarsıntının korkunçluğunu falan geçtim o manzarayı hiç unutamam.

unutmadığım bir başka şey o kadar yıkılan binanın sorumlusu 1 (BİR) müteahhit bulunmasıydı. o da sanırım bir zaman sonra tahliye oldu(veli göçer bak adı bile aklımda)

Kuskusuz, 1 yıl önce

Hocam komple deprem ülkesiyiz. Bu neden kabullenilmez önlem düşünülmez akıl kârı değil. Ya her yer mi yamuk olur bir ülkede ? Yapandan, yaptıran dan, onaylayanina kadar nerem doğru ki mi çıkar? Ahhh söylenecek çok şey var da yeri değil zamanı hiç degil?!..

Kuskusuz
Kapalı
06 Şubat 2023 16:14

O kadar haklısınız ki Hocam!.. Şimdi ülke yine yangın yeri. Bir kaç hafta birkaç ay sonra yine unutulacak mi her şey? Allah bu ülkeyi folik asit yagmurlariyla yikasa da hafıza gelişse ne diyeyim artık!..

Velocıraptor, 1 yıl önce

ben 99'u yaşadım. apartmanın girişe göre sol tarafı bıçakla kesilmiş gibi çöktü. sarsıntının korkunçluğunu falan geçtim o manzarayı hiç unutamam.

unutmadığım bir başka şey o kadar yıkılan binanın sorumlusu 1 (BİR) müteahhit bulunmasıydı. o da sanırım bir zaman sonra tahliye oldu(veli göçer bak adı bile aklımda)

SINIF54
Şef
06 Şubat 2023 16:48

Burası sosyal medya degil. Herkes sosyal medya ya da haber kanallarından depremi takip ediyordur. Kimse bunları takip ederken sizin gibi forumda başlık açılmıs mı diye kontrol etmeyi akıl etmemiştir. Tebrikler insanlar enkaz altında can derdindeyken bu aklına gelmiş ve başlık açmışsın

türkoglu1907
Aday Memur
06 Şubat 2023 17:48

İmzamı atarım

skramz
Daire Başkanı
06 Şubat 2023 17:51

99u ben de yaşadım. yaşamama rağmen çocuktum bir şey anlamadım ama şu an depremden etkilenmeme rağmen canım sıkıldı çünkü artık her şeyin bilincindeyim maalesef

Velocıraptor, 1 yıl önce

şanlı0788
Şube Müdürü
06 Şubat 2023 19:17

Arkadaş milleti duyarsız diye eleştiriyor fakat kendisi de faydalı bir başlık ya da birlik beraberlik için değil de eleştiri için başlık açıyor! Ulan senin ne farkın ya da faydan var o zaman diye sorarlar adama :)

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 19:26

Ulan senin babandir sana birşey ispatlama yükümlülüğüm yok
şanlı0788, 1 yıl önce
Arkadaş milleti duyarsız diye eleştiriyor fakat kendisi de faydalı bir başlık ya da birlik beraberlik için değil de eleştiri için başlık açıyor! Ulan senin ne farkın ya da faydan var o zaman diye sorarlar adama :)

Ulubahtlı07
Memur
06 Şubat 2023 19:40

Depreme gece 4 civarı antepte yakalandım.akıl sağlığımı kaybedecektim neredeyse.ailem maraştaydı kalktım maraşa gidim dedim tam 3.5 saat sürdü yol.asfaltlar parçalanmış maraş yerle yeksan olmuş.2 evimiz vardı ikisi de hasarlı belki şu an yıkılmış bile olabilirler.manzara çok kötüydü hala aklımdan çıkmıyor.Maraşta ulaşamadığımız eş dost arkadaşlarımız var.Lütfen bu mesajımı görenler varsa evlere girmeyin hala sallanıyormuş.ben şu an kayseriye geçtim burada bile ölüm sessizliği hakim.Arkadaşlar dakikalarca sürdü sanki evden dışarı nasıl attık kendimizi bilmiyoruz.Rabbim bir daha böyle bir acıyla ülkemizi imtihan etmesin

miniaturco
Memur
06 Şubat 2023 20:53

Hocam çok geçmiş olsun, çok zor, çok acı. sabır diliyorum.
Ulubahtlı07, 1 yıl önce
Depreme gece 4 civarı antepte yakalandım.akıl sağlığımı kaybedecektim neredeyse.ailem maraştaydı kalktım maraşa gidim dedim tam 3.5 saat sürdü yol.asfaltlar parçalanmış maraş yerle yeksan olmuş.2 evimiz vardı ikisi de hasarlı belki şu an yıkılmış bile olabilirler.manzara çok kötüydü hala aklımdan çıkmıyor.Maraşta ulaşamadığımız eş dost arkadaşlarımız var.Lütfen bu mesajımı görenler varsa evlere girmeyin hala sallanıyormuş.ben şu an kayseriye geçtim burada bile ölüm sessizliği hakim.Arkadaşlar dakikalarca sürdü sanki evden dışarı nasıl attık kendimizi bilmiyoruz.Rabbim bir daha böyle bir acıyla ülkemizi imtihan etmesin

Kagiş
Müsteşar
06 Şubat 2023 21:31

7 gün milli yas ilân edildi! Bilginize.

Velocıraptor, 1 yıl önce

Amin.

Velocıraptor
Genel Müdür
06 Şubat 2023 21:43

Hatay'da Adana'da ... Enkaz altındakiler sıcacık uyurlar o halde ...

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi