Editörler : alex 10

30 Ekim 2020 22:08

Trabzonspor küme düşer mi?

Takımın iskeleti bozuldu kaleci kalitesini düşürdü savunama kötü rezalet orta saha çok bireyseci forvet Hattı geçen sene ile kıyaslanamaz 7 maç geçti 1 kez malatua yendiler son 3 maçta 0 puan haftaya ise dinlenmiş Alanya?ya deplasmana gidecekler düşmesi muhtemel takımlardan biri de Trabzon 4 takım küme düşecek Trabzon düşmesini yerine Samsun çıkmasını isterim

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
30 Ekim 2020 22:10

Alanya maçından sonra bay geçecek ve son sıraya da inebilir

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
30 Ekim 2020 22:28

Hala kupayı istiyor iseniz düşün ligden PTT liginde şampiyonluk yaşayacağınıza inanıyorum kupa alın

31 Ekim 2020 17:13

Hem böyle kıskirtici bir cumle yaziyorsun hem de bu forum çok bozuldu diyorsun

Spor bolumunun bu halde olmasinda hic katkin oldugunu düşünmuyor musun?

g.a.k.k.o.s23, 3 yıl önce

Hala kupayı istiyor iseniz düşün ligden PTT liginde şampiyonluk yaşayacağınıza inanıyorum kupa alın

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
31 Ekim 2020 22:53

Geçen sezonlar hatırlatayım Fenerbahçe düşme hattında Ali Koç istifa vb başlıkları açarken kışkırtma yapmıyordu isem bu başlıkta da düşüncelerimi yazmamda bir sakınca görmüyorum , Trabzonsporuda kendi takımım Fenerbahçe yi de istediğim gibi eleştiririm sen veya senin gibi at gözlükleri bakanları memnun etmek değil benim amacım , ne yazacağımı senin onayına da sunmam düşüncelerimi beğenirsin veya beğenmezsin ben takıma eleştiri yaparım şahsa değil , forumbozuldu yazılarım aynı üye farklı nickler ile yapmış olduğu iğrençliklerdi ki bu forumun iki editörütarafından da kabul gördü onlarda yapılmak isteneni anladılar şimdi sen çıkıp bana bu imada bulunamazsın kendi takımımı yerden yere vurdum ben düşüncem bu benim , Trabzonspor kötü gidiyor ise bu beni mutlu ediyor ise sadece ben mutlu değilim bu gidişattan ... gülme komşuna gelir başına dedik bu süreçi Trabzonspor yaşadı diye ti ye de alırım gerekir ise eleştirel de yazarım.Düşünce özgürlüğü konusunda bu forumda en çok Fenerbahçe eleştirilerine destek ben verdim tekdüze düşünmem sizin gibi a haber çok izlemeyin tavsiyem bu size.

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
01 Kasım 2020 01:12

Üzücü bir haber aldım Trabzon hocasını göndermiş tüm fatura o esmer oğlana kesilmiş :) Ünal Karaman ın ahını aldınız Hüseyin Çimşir geldi olunacak şampiyonluk kaçtı neden 10 senedir kupa da kupa dediler hak etmedikleri şampiyonluğu istediler 100 defa cas a gittiler sonuç Başakşehir şampiyon oldu herkes sevindi Trabzonspor sempati değil FB başta Gs BJK Li herkes antipatik görüyor ve herkes Başakşehir olsun istedi iyiki De oldu ülkemizi güzel temsil ediyor bence , buseneki hoca newton ismi gibi mucit sandı ama :)))) Ünal Karaman kalsaydı yemin ederim sevmediğim ts şampiyon olsun isterdim Okan Buruk değil Ünal Karaman sevinsin isterdim o masaya yumruğu vurdu adam gibi adamdı , Ali Kınık Kurtlar sofrası şarkısı ona çok yakıştı Oy yiğidim oy civanım

Sen bu kurtlar sofrasındanÇıkamazsan ona yanarım

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
01 Kasım 2020 01:14

https://music.youtube.com/watch?v=HmsX0I8gROg&list=RDAMVMHmsX0I8gROg

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
07 Kasım 2020 18:30

8 maç 6 puan ve haftaya bay geçecek olan ts nin rakipleri 6 maçta muhtemelen son sırada kendini bulabilir ts bugün izledim mücadele çok vasat sosa ve sörloth takımın 2 beyni gitti gelenler içi boş

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
22 Kasım 2020 23:42

Erzurum golünde hiçbirşey yoktu neden ne amaçla iptal ettin hakem var da izledin şu yapılan eyyam değil mi yazık günah emek hırsızlığı değil mi

mesken40
Aday Memur
25 Kasım 2020 13:56

Umarm küme düşmez, süper Lig'in 10. Haftasında Trabzonspor- Ankaragücü'nü yönetecek hakemler açıklandı.

TFF'nin yaptığı açıklamadya göre karşılaşmayı Mustafa Öğretmenoğlu yönetecek. Yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Murat Ergin Gözütok yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Caner Ak olacak.

https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-un-ankaragucu-macini-o-yonetecek-h411966.html

öz1907
Müsteşar
26 Kasım 2020 10:03

İNŞALLAH

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi