Editörler : Pangaea

Kapalı
05 Şubat 2019 23:32

Msb kurumuna ulaşabilen var mı?

Arkadaslar 523 mühendis alımı ilanı için başvurular bitti. Sonuçların açıklaması 21 ocaktan sonra diye bir açıklama yapmışlar fakat ben defalarca aradım açan yok. Ulasabilen, bilgi alan, kurumda çalışan,babasi annesi çalışan birileri varsa eğer buraya yazabilir mi? Boşuna mı bekliyoruz bilelim

mühendisçeee
Aday Memur
06 Şubat 2019 00:37

hiç haber h

mühendisçeee
Aday Memur
06 Şubat 2019 00:38

hiç haber yok daha açıklanmıycak galiba

EemYsn
Kapalı
06 Şubat 2019 00:52

Şubatın ortası diyenler olmuştu gidip soranlardan

Makineci5118
Aday Memur
06 Şubat 2019 03:13

Arkadaşlar yazacağım sakın moralinizi bozmasın; kazananlara hayırlı olsun inşallah mutlu olmalarını temenni ederim(fakat zor) Kaybeden olursa da sakın üzülmesin, aksine iy bir kuruma girerseniz burda tanıştığınız msb svl memur adayı arkadaşlarınız tecrübe sahibi olmuş olup sizi bilgilendirir :( NOT: Msb ye bağlı Kuvvette Svl. Memurum çok şükür 2018/2 KPSS den atandım. Biliyorum benim hakkımda (haset, çekemez) falan düşüneceksiniz, Emin'im..Canınız saolsun.Ne olursa olsun her zaman en son tercihiniz olsun MSB VE ONA BAĞLI ASKERİYE KADROLARI !!!

End 2016
Aday Memur
06 Şubat 2019 08:41

hocam kurumdan bahseder misiniz çalışma ortamı

Makineci5118, 5 yıl önce
Arkadaşlar yazacağım sakın moralinizi bozmasın; kazananlara hayırlı olsun inşallah mutlu olmalarını temenni ederim(fakat zor) Kaybeden olursa da sakın üzülmesin, aksine iy bir kuruma girerseniz burda tanıştığınız msb svl memur adayı arkadaşlarınız tecrübe sahibi olmuş olup sizi bilgilendirir :( NOT: Msb ye bağlı Kuvvette Svl. Memurum çok şükür 2018/2 KPSS den atandım. Biliyorum benim hakkımda (haset, çekemez) falan düşüneceksiniz, Emin'im..Canınız saolsun.Ne olursa olsun her zaman en son tercihiniz olsun MSB VE ONA BAĞLI ASKERİYE KADROLARI !!!

emreedemirrr0606
Aday Memur
06 Şubat 2019 09:57

benim arkadaşta msb de mühendis olarak çalışıyor ama halinden memnun bi şikayeti yok yani

One515
Kapalı
06 Şubat 2019 11:04

Hocam evde işsiz oturmaktan iyidir.
Makineci5118, 5 yıl önce

Escag
Aday Memur
06 Şubat 2019 11:08

Açıklasınlar artık!!!

indengg
Aday Memur
06 Şubat 2019 12:03

bu hafta acıklansa keske

Makineci5118
Aday Memur
07 Şubat 2019 15:29

Ne diyeyim; işsizliğin ne kadar can sıktığını da beklemek de bitiriyo...Telkinim; branşında iy yerlerde olan(100, 120 altı arkadaşlar) puanıları gelişi güzel harcamayın MSB ye girmek uğruna...Daha kalan 3 tercih var...Branşlarınız uygunsa DHMİ, EİAŞ, MKE, TRT, TCDD ... Bu kurumlarda mühendisler, bekar: 7500 falan alıyor. Şimdi MSB YE geleyim: rütbe hiyerarşinde uzman çvş un bi üstüdür svl memur.yani 2 yıllık okul mezunu KPSS ye girmemiş bir ASTUBAY ÇVŞ sizden sorumlu olacak.Daha detay anlatmıycam, girmeye çalışan puanı düşük arkadaşlara ayıp olur ki sizlerin başvurmanız gayet normal.Şunu da merak etmeyin; Torpil olmaz mülakatta.Kazanan zaten bilgisiyle komisyonu tatmin etmişdir. Onlara işten anlayan,çalıştırılacak adam lazım !!!!

Mak.Muh35
Şef
07 Şubat 2019 15:44

Astsubay falan bizden sorumlu olmayacak yanıltmayın insanları müdür/idari amirleri subay oluyor. Onlarda %90 yarbay veya albay oluyor. Ayrıca askerlik hiyerarşisine bağlı olmuyoruz. Benim amirim olmayan bir subay örneğin albay gelip size emir veremez veya siz ona bağlı değilsiniz. Ona komutanım falanda demek zorunda değilseniz. Zaten demiyorlar da örneğin Kenan Albayım diyor o da size xxx Bey diyor. Askeri kurumlarda sivil memurlar albaylardan bile rahatlar.

Makineci5118, 5 yıl önce
Ne diyeyim; işsizliğin ne kadar can sıktığını da beklemek de bitiriyo...Telkinim; branşında iy yerlerde olan(100, 120 altı arkadaşlar) puanıları gelişi güzel harcamayın MSB ye girmek uğruna...Daha kalan 3 tercih var...Branşlarınız uygunsa DHMİ, EİAŞ, MKE, TRT, TCDD ... Bu kurumlarda mühendisler, bekar: 7500 falan alıyor. Şimdi MSB YE geleyim: rütbe hiyerarşinde uzman çvş un bi üstüdür svl memur.yani 2 yıllık okul mezunu KPSS ye girmemiş bir ASTUBAY ÇVŞ sizden sorumlu olacak.Daha detay anlatmıycam, girmeye çalışan puanı düşük arkadaşlara ayıp olur ki sizlerin başvurmanız gayet normal.Şunu da merak etmeyin; Torpil olmaz mülakatta.Kazanan zaten bilgisiyle komisyonu tatmin etmişdir. Onlara işten anlayan,çalıştırılacak adam lazım !!!!

Makineci5118
Aday Memur
07 Şubat 2019 20:58

Israrla tekrar etmiyeceğim... Branşda iy bir konumdaysanız (100- 120 arası ) tercihleri bekleyin arkadaşlar.Puanı çok yüksek olmayan adaylara şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum...

One515
Kapalı
07 Şubat 2019 23:40

Ne zaman aciklanacaksa

kutlukhsn
Memur
08 Şubat 2019 18:41

Bu haftada da bitti. gene açıklanmadı.

achillleus
Kapalı
11 Şubat 2019 21:53

Artık açıklasanız sayın MSB , bunca zaman oldu ne zamana kadar daha bekleyeceğiz

makiina
Aday Memur
19 Mart 2019 13:54

Başvuru sonuçları açıklandığında sonuç sayfamda açıklama kısmında ''EVRAK KONTROL AŞAMASI ESNASINDA ASKERLİK DURUMU BAKIMINDAN; ASKERLİKLE İLGİSİ BULUNMAMAK, ASKERLİK ÇAĞINA GELMEMİŞ BULUNMAK VEYA ASKERLİK ÇAĞINA GELMİŞ İSE MUVAZZAF ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMIŞ YAHUT ERTELENMİŞ VEYA YEDEK SINIFA GEÇİRİLMİŞ OLMAK ŞARTINA UYUY'' yazıyor.Evrak kontrol aşamasının tarihi ne zaman acaba.Askerden 22 mayıs da terhis olacağım.Sınava çağırıldım ama bu bir sıkıntı olur mu

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi