Editörler : E.Kayı Han
05 Mart 2019 14:28

İcra ve zabıt katiplerini çağırmayan adliyeler listesi

İcra ve zabıt katiplerini hala çağırmayan adliyelerin ismini yorum olarak belirtebilirsiniz. Adana adliyesi olarak sadece biz kaldık gibi hissediyoruz.

Efeylcn
Aday Memur
05 Mart 2019 15:02

aydın adliyesi icra da başlamadı, yalnız değilsiniz

chickfarmer
Aday Memur
06 Mart 2019 16:00

Adana icra da başlamadı

daimaonline
Aday Memur
06 Mart 2019 16:43

Arkadaşlar Adana adliyesi whatsapp grubu var mı? veya bir duyum alan var mı? Bu bekleme işi iyice can sıkıcı bir hal almaya başladı.

miray.ayvazova
Aday Memur
07 Mart 2019 10:29

Arkadaşlar merhaba. Ben zabıt katipliğine çalışıyorum. Şu an 3 dakikada net 84 kelime filan yazıyorum. Bunu çalışarak, sınavın yapıldığı gün 90 ve üzerine çıkarma şansım var mı? Yoksa ne kadar çalışıyor olsam da boşa mı kürek çekiyorum dersiniz?

07 Mart 2019 10:41

+110 a çıkarmanız lazım. Olmaz diye birşey yok, herşey sizde biter. Sınav anında heycanlanmayıda önlerseniz gerçek performansınızı gösterebilirsiniz. İlan bugün çıksa en az 2 ay olur klavye sınavına, buda geliştirmek için yeterli bir süre.

miray.ayvazova, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. Ben zabıt katipliğine çalışıyorum. Şu an 3 dakikada net 84 kelime filan yazıyorum. Bunu çalışarak, sınavın yapıldığı gün 90 ve üzerine çıkarma şansım var mı? Yoksa ne kadar çalışıyor olsam da boşa mı kürek çekiyorum dersiniz?

chickfarmer
Aday Memur
08 Mart 2019 12:48

Zabıt mi sizin? İcra mı?

daimaonline, 5 yıl önce

Arkadaşlar Adana adliyesi whatsapp grubu var mı? veya bir duyum alan var mı? Bu bekleme işi iyice can sıkıcı bir hal almaya başladı.

miray.ayvazova
Aday Memur
08 Mart 2019 14:44

Çok teşekkür ederim. Çok.

herosaint01, 5 yıl önce

+110 a çıkarmanız lazım. Olmaz diye birşey yok, herşey sizde biter. Sınav anında heycanlanmayıda önlerseniz gerçek performansınızı gösterebilirsiniz. İlan bugün çıksa en az 2 ay olur klavye sınavına, buda geliştirmek için yeterli bir süre.

daimaonline
Aday Memur
18 Mart 2019 12:54

Hiçbir gelişme yok mu, neden herkes suspus ben anlamış değilim. Adana hakkında bilgisi olan dostlar lütfen paylaşın da bizim de kafamız rahat etsin.

chickfarmer
Aday Memur
18 Mart 2019 20:49

Aranan yok mu hala?

18 Mart 2019 21:56

grupta yokmusunuzz?

chickfarmer, 5 yıl önce

Aranan yok mu hala?

daimaonline
Aday Memur
18 Mart 2019 23:45

Hocam whatsapp grubu varsa icra katipleriyle ilgili eklerseniz çok sevinirim.

herosaint01, 5 yıl önce

grupta yokmusunuzz?

19 Mart 2019 00:04

numarayı özelden mesaj atın ekleteyim

daimaonline, 5 yıl önce

Hocam whatsapp grubu varsa icra katipleriyle ilgili eklerseniz çok sevinirim.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi