Editörler : swat3410

Sibellll27
Aday Memur
01 Aralık 2022 17:52

Ben ne yeniyim ne eskiyim. Eski memurların sıkıntılarını anlattırma bana şimdi 1 lira için hesap yapan, vatandaşla küfürlü konuşan, sapik ne ararsan var. Unutma promosyonu yeniler sayesinde aldınız hangi eski memur twit etkinliği düzenledi? Söylediklerinde haklısın ama Zaman değişiyor özeleştiri yapın

01 Aralık 2022 18:03

Ben de dayı değilim herhalde. Senden önce mesaj atan arkadaşın dediği gibi eskinin de yeninin de sıkıntılısı var. Zaman değişiyor derken bu zamanın değişmesi gündüz gündüz görev sırasında uyumayı , telsizi boşver demeyi gerektirmiyor herhalde. Hastaysa hasta olduğunu ya da başka sıkıntısını söyler mesai boyunca yatırırız. Elbette dediğim tüm herkesi kapsamıyor , aynı senin 1 tl ,küfürlü konuşma ,sapıkçahareketlerin kapsamadığı gibi ?

Persnelci
Kapalı
01 Aralık 2022 18:32

Arakadaş bunu yapacak cesareti buluyorsa senin basiretsizliğinden yada laubali hareketlerindendir sıkıntıyı kendinde aramalısın
01 Aralık 2022 18:42

Ne alakası var ya beni tanımadan etmeden nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsun sen

XxxKaanXxx
Aday Memur
01 Aralık 2022 19:30

Bunu konuyu açan kişinin nasıl bir polis olduğu çok belli görev olunca yeniler gitsin dersiniz. İzne ve paraya gelince biz gidelim dersiniz. İşine gelince o da polis bende polisim dersiniz. İşinize gelince o yapsın o etsin dersiniz. (Tüm eski memurlara sözüm yok bu konuyu açan gibi memurlara bu yazdıklarim)

01 Aralık 2022 19:49

Eline sağlık, çok doğru konuşmuşsun...
XxxKaanXxx, 1 yıl önce

Bunu konuyu açan kişinin nasıl bir polis olduğu çok belli görev olunca yeniler gitsin dersiniz. İzne ve paraya gelince biz gidelim dersiniz. İşine gelince o da polis bende polisim dersiniz. İşinize gelince o yapsın o etsin dersiniz. (Tüm eski memurlara sözüm yok bu konuyu açan gibi memurlara bu yazdıklarim)

ozerrrr
Şube Müdürü
01 Aralık 2022 19:56

Yazıklar olsun be ufacık bir mesaj başlıkla birbirinize düşüyorsunuz. Düşmanımız çok bunların ağzına sakız olmamak için öncelikle saçma sapan başlık açmayın açılsa dahi kenetlenelim, birlik olalım, sahip çıkalım. Zaten zor bir meslek icra ediyoruz birde kendi içimizde ayrışmayalım. Allah rızası için en azından birbirimize sahip çıkalım.

pajazitt
Yasaklı
01 Aralık 2022 20:41

sana ne la sana ne herif istediği yerde uyusun hatta uyandırma bırak herifi..hatta gürültü yapanları da uyar rahat uyusun herif :DDD

pajazitt
Yasaklı
01 Aralık 2022 20:44

yaş kaç sibel kemale erdimi, ;))

Sibellll27, 1 yıl önce

Ben ne yeniyim ne eskiyim. Eski memurların sıkıntılarını anlattırma bana şimdi 1 lira için hesap yapan, vatandaşla küfürlü konuşan, sapik ne ararsan var. Unutma promosyonu yeniler sayesinde aldınız hangi eski memur twit etkinliği düzenledi? Söylediklerinde haklısın ama Zaman değişiyor özeleştiri yapın

pajazitt
Yasaklı
01 Aralık 2022 20:47

la memo sana pasmı vermiiiler yoksa he.kıskanıyınmı la ;))

memet60, 1 yıl önce

Mesleğe yeni alınan pomem li kızların sacma sapan meslek dışı hareketleri.

01 Aralık 2022 21:37

Kaan , senin okumanda ya da okuyup anlatmanda problem mi var. Sence bir kerelik de değil beraber çalışmaya başladığımızdan beri sürekli uyuması ve benim uyumaya fırsatım kalmayıp mesai bitimine kadar şoförlük yapmam ya da telsizi alıver dediğimde boşver telsizi demesi normal mi? Evet sıracılık mesleğitabi ki biyerde ek görev varsa o gidicek ne bekliyordun sen. Sana kesin dediğin gibi yapıyorlar ama ordasesini çıkartamadığın için burda klavye delikanlılığı yapıyorsun

01 Aralık 2022 21:41

La pajazit misin nesin sibellll nickli kişinin mesajındayazdığı sapık kategorisine sen giriyorsun işte yazdığın iletilerden belli oluyor kendini daha fazla küçük düşürme yol al. Biraz ciddi ol ki ciddiye alalım seni

pajazitt
Yasaklı
01 Aralık 2022 21:54

dayı dayııı kendine gel bak kendine gitiririm seni dayııı sana ne la herifin uykusundan ne uyandırıyon herifi.sibele ne yazdık yaş kemale erdimi demek sapıklıkmı oluyu dayııı bunamışsında sen belli :DDD

uluslararası2, 1 yıl önce

La pajazit misin nesin sibellll nickli kişinin mesajındayazdığı sapık kategorisine sen giriyorsun işte yazdığın iletilerden belli oluyor kendini daha fazla küçük düşürme yol al. Biraz ciddi ol ki ciddiye alalım seni

Marcioo
Kapalı
01 Aralık 2022 21:55

Eski memurlar çıksın buradan. Vatandaşın gözünde polisin değerinin olmaması zamanında yaptıklarınızın yüzünden

pajazitt
Yasaklı
01 Aralık 2022 21:57

ne sapıklığı yaptık dayıııı kaşıntın varsa ben yaşlı dayı kaşımam başka yere hade bakem ;))

pajazitt
Yasaklı
01 Aralık 2022 21:59

la dayı senin beyin dumura uğramış, bak 3600ünde çıkıyor artık bırak mesleği örgünü ör evde hade bakimmm ;))

Jojerrr
Yasaklı
01 Aralık 2022 22:00

Git amirine şikayet et bak bakalım bir daha uyuyor mu. 3-4 aylık memursa asalet tastik değildir komiser rapor tutarsa direkt ihraç. Nereden geliyor bu cesaret anlamıyorum.

01 Aralık 2022 22:00

Bu bazıları beni 20 25 yıllık memur sanıyor galiba , 12 yıllık memurum ben daha dayı olacak seviyede değilim

01 Aralık 2022 22:02

Ayrıca bazı o dayı diye hitap ettiklerimizin evet yanlışları var hem de çok . Ama eski polisliği de herkes biliyor şimdiki gibi polise diklenme , polisle laubali laubali konuşma falan yoktu.

Jojerrr
Yasaklı
01 Aralık 2022 22:06

Bilader az seviyeli konuş bu forumu herkes okuyor ayıp yazdığın şeyler. Polis olduğuna inanmıyorum. Kaybol buradan.

Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi