Editörler : "eskiyara"Pangaea
11 Ağustos 2013 11:35

Görev yeri belgesi

Arkadaşlar eşim babasının yanında çalışıyor dolayısıyla görev yeri belgesini babasından aldı rüyama girdi bunda bir sıkıntı olmaz değil mi? Saçma gelebilir ama bilenler cevaplasın lütfen :(

maslow47
Daire Başkanı
11 Ağustos 2013 11:39

Değerli meslektaşlar; Bir süre sonra eşim için eş durumu tayini isteyeceğiz. Eşim öğretmen. Çevremdeki insanlar ve meslektaşlarım eş durumu tayini için bir süre çalışmış olmam gerektiğinden bahsediyorlar. Ben aşağıdaki yönetmeliğin ilgili maddesinin yeterince açık olduğunu düşünüyorum. Yani eşi avukat olanların geriye dönük 2 yıl içinde 365 gün sigortalı olmasını beklemiyor yasa. Nedense ısrarla süre şartı olduğunu söyleyenler var. Uygulamanın farklı olduğunu söylüyorlar. Benim durumumda olan arkadaşlar, ya da bu durumla ilgili bilgisi olanlar varsa bilgilerini benimle paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

mtmtk2910
Şef
11 Ağustos 2013 12:50

Hocam sıkıntı olmaz endişe etmeyin.

muratsamsun55
Daire Başkanı
11 Ağustos 2013 13:11

MİLLİ EĞİTİM İŞİNDE HER ZAMAN SIKINTI OLUR MERAK ETMEYİN...

BENDEN İL İÇİ EŞ DURUMU İSTEDİĞİMDE EVLİLİK CÜZDANININ ÖN YÜZ FOTOKOPİSİNİ BİLE İSTEMİŞLERDİ...

muratsamsun55
Daire Başkanı
11 Ağustos 2013 13:13

ŞİMDİ İL DIŞI EŞ DURUMU İSTEYECEĞİM..

MEBBİSTE EŞİMİN ÖĞRETMEN OLDUĞU BELİ OLDUĞU HALDE

HER İHTİMALE KARSILIK NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ,EVLİLİK CÜZDANI FOTOKOPİSİ,GÖREV YERİ BELGESİ ÇIKARTTIM..

nzrbdnc
Aday Memur
11 Ağustos 2013 17:14

Tşk ederim cevaplar için

11 Ağustos 2013 19:11

arkadaşlar eşim göreve yeni başladı bir ay oldu kamuda çalışıyo ben iki yıldır başka bir ilde öğretmenim onun yanına eş durumu tayinii isticem günlük çalışma süresi onda aranmıyor değil mi?

11 Ağustos 2013 20:22

hayır aranmaz hocam

sizofren_koyun, 11 yıl önce

arkadaşlar eşim göreve yeni başladı bir ay oldu kamuda çalışıyo ben iki yıldır başka bir ilde öğretmenim onun yanına eş durumu tayinii isticem günlük çalışma süresi onda aranmıyor değil mi?

adenin-timin
Aday Memur
11 Ağustos 2013 20:35

Kamuda çalışanlardan sadece görev yeri belgesi isteniyor.

sizofren_koyun, 11 yıl önce

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi