Editörler : swat3410
«146114621463146414651466146714681469147014711472»

Sefa264
Şef
29 Eylül 2019 23:35

ekime olur mu bilmem ama cumhurbaşkanı bile söyledi ise khk lılara af çıkacak çalışma talimatını ben verdim çalışılıyor diye biz de iade olacağız artık...

Mekmeke, 5 yıl önce
olursa ekime devre :)

Beymnn3866
Yasaklı
29 Eylül 2019 23:45

İyi geceler herkese sefa264 cumhurbaşkanı gerçekten söylemismi khk lılarla ilgili af var diye nerede söylemiş tüm masumların biran önce iade olması dileğimle dostlar..

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 00:13

Beymnn3866, 5 yıl önce

İyi geceler herkese sefa264 cumhurbaşkanı gerçekten söylemismi khk lılarla ilgili af var diye nerede söylemiş tüm masumların biran önce iade olması dileğimle dostlar..

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 00:15

bu haberden sonra izlediğim bir kaç tartışma programında da söylenmişti bu konu ama cumhurbaşkanın ağzından duymadım tartışmalara katılan iktidar milletvekilleri çalışmalar talimatlar var şeklinde söylediler

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 01:15

https://www.youtube.com/watch?v=DZRBqYD1GnE

ilk bir buçuk dakikasında söylüyor çalışma yapılması yönündeki talimatı ama tabi kendi ağzından değil, bir de şu yönü var bence doğru olmasa şu ortamda kimse bu şekilde talimat vermiş diyemez bence...

eskicevikci
Şube Müdürü
30 Eylül 2019 09:45

Açıkta olup bedelli askerlik yapan var mı arkadaşlar. Ocak?ta son celpte bedelliye gideceğim ama kimse ne yapılacağını bilmiyor il personel de daire de

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 11:29

açıktaki adam polis değil mi polis, polis adam askerlik yapıyor mu yapmıyor, sen neden yapacaksın yada başvurdun ki anlayamadım sen askerde iken iade olsan ne olacak peki?

eskicevikci, 5 yıl önce

Açıkta olup bedelli askerlik yapan var mı arkadaşlar. Ocak?ta son celpte bedelliye gideceğim ama kimse ne yapılacağını bilmiyor il personel de daire de

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur
30 Eylül 2019 11:34

İl personel şubeye görev yapacağın il ve tarihleri belirtir dilekçenin ver. Aylıksız izne çıkaracaklar seni o tarihler arasında. Döndüğünde de tekrar dilekçe verirsin başlamanın yapılması için...

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur
30 Eylül 2019 11:35

Gerçi ocaktaymis daha var. Son 2 3 hafta kala verirsin dilekçeni panik yapma

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 11:43

o zaman açıktaki kişi polis değil öyle mi, senin başvurunu bile almamaları lazım polis oldun için

EsclavoConAlmaLibre, 5 yıl önce

İl personel şubeye görev yapacağın il ve tarihleri belirtir dilekçenin ver. Aylıksız izne çıkaracaklar seni o tarihler arasında. Döndüğünde de tekrar dilekçe verirsin başlamanın yapılması için...

eskicevikci
Şube Müdürü
30 Eylül 2019 11:47

Sevgili Sefa

Açıktaki adam polis değil açıkta

Niye askere gideceğim çünkü öyle istiyorum

Çünkü hiç bekli olmaz yarın iade olsak başka kuruma verseler mal gibi kalırım

Normal polis olana ücretsiz izin veriyorlar gelince başlatıyorlar

Bizi başlatamayacakları için soruyorum

Belki kağıt üstünde başlatırlar ama kimse bilmiyor daire de dahil

Çok bilmişlik taslayıp boş yapma gerçekten yardımcı olabilecekler yazsın lütfen

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur
30 Eylül 2019 11:49

Polisler de 10 seneyi tamamlayınca askerden muaf oluyor. 10 seneye kadar tüm polisler ertelemeli. Yapamaz diye bir şey yok. Ayrıca geçen sene çıkan kanunda da aksi bir durum yoktu. Ben de Nisan ayında yaptım geldim. Problem yok yani.

joak06
Daire Başkanı
30 Eylül 2019 12:03

bi çalışma var artık bu kesin artık herkesin dilinde açıkta bulunup beraat eden takipsizlik alan bu saatten sonra ihraç olmaz aksine işe hemen başlatırlar.

biz ihraçlarla ilğili olarak beraat,takipsizlik almış memurları geri döndürürler.Polisler dönermi ????

Sefa264, 5 yıl önce

https://www.youtube.com/watch?v=DZRBqYD1GnE

ilk bir buçuk dakikasında söylüyor çalışma yapılması yönündeki talimatı ama tabi kendi ağzından değil, bir de şu yönü var bence doğru olmasa şu ortamda kimse bu şekilde talimat vermiş diyemez bence...

ekip06
Yasaklı
30 Eylül 2019 13:14

Devrem Yargıtay banka konusunda yeni bir karar almış bilgin olsun rutin bankacılık işlemleri kriter olamaz diye
kaynak_06, 5 yıl önce
Hayırlı cumalar, açıktaki personelin dosyaları personel daire de tasnif ediliyordu karar bağlamak için senin bi bilgin oldu mu başkaca devrem

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 13:22

ben niye boş yapayım, ister yap ister yapma askerliğini, para senin zaman senin kriterini sen biliyorsun ben değil, seni döndürmezler belki ama ben dönücem arkadaş, inşAllah sende en kısa zamanda polisliğine dönersin, soru sormuşsun fikrimi yazdım, okumak istemiyorsan sormazsın ya da verir eksiyi geçersin, ben başka kuruma gitmeyecem polis olucam gene Allahın izni ile, burada ihraçtan dönen adamı bile eski görev yerine verdiler kriter olmadığından seni neden başka kuruma versinler, neden başlatmasınlar...

eskicevikci, 5 yıl önce

Sevgili Sefa

Açıktaki adam polis değil açıkta

Niye askere gideceğim çünkü öyle istiyorum

Çünkü hiç bekli olmaz yarın iade olsak başka kuruma verseler mal gibi kalırım

Normal polis olana ücretsiz izin veriyorlar gelince başlatıyorlar

Bizi başlatamayacakları için soruyorum

Belki kağıt üstünde başlatırlar ama kimse bilmiyor daire de dahil

Çok bilmişlik taslayıp boş yapma gerçekten yardımcı olabilecekler yazsın lütfen

Mekmeke
Genel Müdür
30 Eylül 2019 13:53

aslanlar parçalayacak av bulamazsa bir birini yer hesabı yapmayın aslanlar bir birimizi yemek yerine varsa bilgi paylaşımı oda işe yarayacak akıl verecek bilgi yoksa susun gitsin . cem yılmaz misali bilmiyorum deyin

Sefa264
Şef
30 Eylül 2019 13:57

+++

Mekmeke, 5 yıl önce
aslanlar parçalayacak av bulamazsa bir birini yer hesabı yapmayın aslanlar bir birimizi yemek yerine varsa bilgi paylaşımı oda işe yarayacak akıl verecek bilgi yoksa susun gitsin . cem yılmaz misali bilmiyorum deyin

kaynak_06
Şef
30 Eylül 2019 19:37

devrem ilgin için sağol varol. 2018 de eski banka hesabı var diye soruşturma başlamış malum kriterlerle beraber değerlendirilmiş Soruşturma yer yok kararı verilmiş hakkımda lakin forma da yazdım 1 ay önce dava açılmış. iddianame yi okudum tekrar bankadan suçlamış aynı suçtan yeni delil olmadan, SYOK almama rağmen dava açılıyor bildiğim okuduğum hukuk kurallarını unuttum, nasip...
ekip06, 5 yıl önce
Devrem Yargıtay banka konusunda yeni bir karar almış bilgin olsun rutin bankacılık işlemleri kriter olamaz diye

Mekmeke
Genel Müdür
30 Eylül 2019 20:05

Arkadaşlar tgrt haberde izledim Yargıtay yeni kararlar almış zaman gazetesine abone olan değil zaman gazetesine üye yapan örgüt üyesi sayılacak digitürk ses kayıt incelenecek bank Asya normal bankacılık işlemleri sorun teşkil etmeyecek Başka tarikat cemaate yardım ettiğini kanitlarsa dini cemaat olarak parasal yardım yine 17-25 öncesi suç sayılmayacak. başka kriter yoksa okula göndermek suç kabul edilmeyecek

ekip06
Yasaklı
30 Eylül 2019 23:34

bu gibi ufak tefek şeylerle birşey olmaz Devrem belki senin savcının bahsettiği Yargıtay konusu budur içini ferah tut bu işler mutlaka bir yerden dönecek
kaynak_06, 5 yıl önce
devrem ilgin için sağol varol. 2018 de eski banka hesabı var diye soruşturma başlamış malum kriterlerle beraber değerlendirilmiş Soruşturma yer yok kararı verilmiş hakkımda lakin forma da yazdım 1 ay önce dava açılmış. iddianame yi okudum tekrar bankadan suçlamış aynı suçtan yeni delil olmadan, SYOK almama rağmen dava açılıyor bildiğim okuduğum hukuk kurallarını unuttum, nasip...
Toplam 39532 mesaj
«146114621463146414651466146714681469147014711472»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi