Editörler : Pangaea
11 Eylül 2018 22:29

Okul öncesi 78.90 puanla sınırda mıyım ?

Arkadaşlar malum sıralamalar açıklanmadı ve yeniden başlamak için dershane bakıyorum 78.90 puan ve 19 bin sıralamayla sınırda mıyım dershaneye kayıt yaptırmalı mıyım sizce ?

nurella3
Kapalı
11 Eylül 2018 22:39

Bence atanırsın bu puanla. Bu sene dershaneye gitmiş miydin eğer gittiysen gerek yok bence

11 Eylül 2018 22:47

Gitmedim hocam yeni mezunum okulla birlikte kpss ye hazırlandım. Bir forumun altında geçen sene bu puanın 1200 lere denk geldiğini okudum çok heveslendim ama 2019 a hazırlanmayıp ortada kalmaktan korkuyorum. Birçok kişi gibi ben de kararsızlıkla uğraşıyorum umarım bir an önce açıklanır sıralamalarımız
nurella3, 6 yıl önce

Bence atanırsın bu puanla. Bu sene dershaneye gitmiş miydin eğer gittiysen gerek yok bence

nurella3
Kapalı
11 Eylül 2018 22:52

Bu seneden bir temel atmışsan dershanenin ekstra bir faydası olacağını sanmıyorum açıkçası. Ben de yeni mezunum dershaneye gittim bu sene ama bana faydası sadece eğitim bilimlerinde oldu

Zorunluerkenegitim, 6 yıl önce
Gitmedim hocam yeni mezunum okulla birlikte kpss ye hazırlandım. Bir forumun altında geçen sene bu puanın 1200 lere denk geldiğini okudum çok heveslendim ama 2019 a hazırlanmayıp ortada kalmaktan korkuyorum. Birçok kişi gibi ben de kararsızlıkla uğraşıyorum umarım bir an önce açıklanır sıralamalarımız
11 Eylül 2018 23:05

genelde dershaneler için hep aynı yorumu duydum özellikle alanda pek verimli olmuyormuş. Sizin puanınız nedir hocam
nurella3, 6 yıl önce

Bu seneden bir temel atmışsan dershanenin ekstra bir faydası olacağını sanmıyorum açıkçası. Ben de yeni mezunum dershaneye gittim bu sene ama bana faydası sadece eğitim bilimlerinde oldu

nurella3
Kapalı
11 Eylül 2018 23:11

Hocam alanda bu sene baya ters köşe olduk zaten soruları üniversitedeki bildiklerimle yaptım. Dershanede gerçekten alana yönelik şeyler anlatıldı ama sınavda pek faydası olmadı malesef. Alan dersleri daha çok önceki yılların çıkmış sorularına göreydi. Ben 80,56 aldım hocam

genelde dershaneler için hep aynı yorumu duydum özellikle alanda pek verimli olmuyormuş. Sizin puanınız nedir hocam

Feyzablbl
Şef
11 Eylül 2018 23:18

Hocam benim de 78.94 sıralamam 19.520 birazsınırda gibi puanımız ama yine de geçen seneki kadar alım verirlerse atanırız diye düşünüyorum tabiki çok iyi merkez yerler olmaz ama özellikle 21.tercihle bir yer mutlaka gelir benim fikrimce

11 Eylül 2018 23:31

Sizin puanınız gayet yeterliymiş maşallah :) emeklerimiz boşa gitmesin
nurella3, 6 yıl önce

Hocam alanda bu sene baya ters köşe olduk zaten soruları üniversitedeki bildiklerimle yaptım. Dershanede gerçekten alana yönelik şeyler anlatıldı ama sınavda pek faydası olmadı malesef. Alan dersleri daha çok önceki yılların çıkmış sorularına göreydi. Ben 80,56 aldım hocam

11 Eylül 2018 23:34

Puanlarımız çok yakınmış gerçekten insallah öyle olur son atamalarda aşağı yukarı benzer kontenjan açıyorlar bizim bölüme tabiii yine de belli olmuyor
Feyzablbl, 6 yıl önce

Hocam benim de 78.94 sıralamam 19.520 birazsınırda gibi puanımız ama yine de geçen seneki kadar alım verirlerse atanırız diye düşünüyorum tabiki çok iyi merkez yerler olmaz ama özellikle 21.tercihle bir yer mutlaka gelir benim fikrimce

nurella3
Kapalı
11 Eylül 2018 23:34

Sağolun hocam :) inşallah emek veren ve hakeden herkes atanır

Sizin puanınız gayet yeterliymiş maşallah :) emeklerimiz boşa gitmesin

Feyzablbl
Şef
12 Eylül 2018 00:34

Biz bu puanla sınırda kalır mıyım atanır mıyım diye düşünürken ücretli ve açık öğretim mezunu olanlar 66-67ylr atanıyor ! Yazık emeklerimizesonuçlarını gördükçe iyice sinirlerim tepeme çıkıyor

nurella3
Kapalı
12 Eylül 2018 00:36

Ücretli en son atanan 63 ile atanmış şaka gibi :)

Feyzablbl, 6 yıl önce

Biz bu puanla sınırda kalır mıyım atanır mıyım diye düşünürken ücretli ve açık öğretim mezunu olanlar 66-67ylr atanıyor ! Yazık emeklerimizesonuçlarını gördükçe iyice sinirlerim tepeme çıkıyor

Feyzablbl
Şef
12 Eylül 2018 00:39

Hocam bir de açık öğretim mezunu bu insanlar bizler ne emekler verdik bu kadar kolay mı hakkımızı yedirmek gerçekten sinirlerime hakim olamıyorum ben gördükçe umarım birdaha asla böyle bir durum yaşanmaz gerçekten çok büyük bir haksızlık bu bi de yetmezmiş gibi az oldu hepimizi alın demezler mi!

nurella3, 6 yıl önce

Ücretli en son atanan 63 ile atanmış şaka gibi :)

Mavisew
Şef
12 Eylül 2018 00:45

Bence peşin hükümlü olmayın bende meslek lisesi çıkışlı biri olarak 2010 yılında 410 puanla açıköğretime yerleştim aldığım puan da 76 şuan. Ama benimle birlikte yıllardır açıktan okuyup bitiremeyen teyzelerde vardı

Feyzablbl
Şef
12 Eylül 2018 00:49

ben de meslek lisesi mezunuyum ama kusura bakmayın açık öğretimle biriyle aldığım eğitimi , veriğim emeği bir görmüyorum fakültedeki kimsenin de gördüğünü hiiiç zannetmiyorum. ve bugün yaşadığımız 63 puala kapatma hepimize çok büyük bir haksızlık

Mavisew
Şef
12 Eylül 2018 00:59

Kaç puanla yerleştin ben de isterdim fakültede okumayı ama işte bazen bazı insanların imkanları farklı olabiliyor hocam. Ama emin ol sandığın kadar kolay değil

Feyzablbl
Şef
12 Eylül 2018 01:03

hocam özel bir durumun olur bunu anlarım ama ben -yatarak biz de aynısını bitirdik hehe - diye gezinenleri çok gördüm ve şuan öyle insanlar atandı lafım da o karakterde olan insanlaradır zaten

Mavisew
Şef
12 Eylül 2018 01:07

O tarz insanlar ben de gördüm hocam . Ama ondan dedim peşin hükümlü olmamak gerek. Ben özel ünilerden mezunlara kılım mesela. Bi de açıktan okuyp bitiren teyzeler işte bu ücretli ataması ile atandı bnde kızıyorum. Hakkı olan kazansın herzaman

Feyzablbl
Şef
12 Eylül 2018 01:10

umarım bundan sonrasında hakkı olan kazanır hocam öyle temenni etmekten başka çaremiz yok

Rico24
Aday Memur
12 Eylül 2018 10:07

Benim puanım da 79.6 sıralama ise 16445. Bende merakla bekliyorum ne olacağını. Geçen sene 76.98 ile kapamış. Bence puanın 1400-1500 alım yapıldığında garanti gibi duruyor.

12 Eylül 2018 10:15

Yığılmanın 76-78 arasında olduğu konuşuluyor o zaman benim biraz şansım azalıyor gibi. Siz 2019 icin yeniden hazırlanmayı düşünüyor musunuz şu an ?
Rico24, 6 yıl önce

Benim puanım da 79.6 sıralama ise 16445. Bende merakla bekliyorum ne olacağını. Geçen sene 76.98 ile kapamış. Bence puanın 1400-1500 alım yapıldığında garanti gibi duruyor.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi