Editörler : Pangaea

2Ohy
Daire Başkanı
25 Eylül 2020 00:03

Üstad o panik ve stres anında suyu kolonya sanmış olabilir mi acaba?

0kamyoncu, 4 yıl önce
Öyle bir sallıyorlarki

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 00:04

yerinde olsaydım hırs yapardım ve bunu kendim için kazanca dönüştürme uğraşına girerdim...korkarım bu mantaliteyle asla tam olarak performansınızı sınavlarda ortaya koyamayacaksınız....sözüm söz aim i kazan eğitimde yanına geleceğim adın yunus emre ise seni bulurum sohbet ederiz...

yunusssemreee, 4 yıl önce

Forumu trollemeniz için size birileri para mı veriyor zorla mı yazdırıyor bunları :)) Türkiye' nin Zehir gibi genç Eem ci evlatları bu dediklerinizi yemezz .

0kamyoncu
Kapalı

bilmiyorumda çok merak ettim hocam
2Ohy, 4 yıl önce

yunusssemreee
Aday Memur

Dediğin gibi çok fena sallıyorlar :)

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:14

Tamam öyle diyelim.

Suyu nasıl sıktı peki?

2Ohy, 4 yıl önce

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 00:14

gerçekten de haklısın sallıyor burda yüksek net yazanlar...kesinlikle düşük netlileri fena sallıyor hatta sarsıyor...hayat bu ama...

yunusssemreee, 4 yıl önce

Dediğin gibi çok fena sallıyorlar :)

2Ohy
Daire Başkanı
25 Eylül 2020 00:16

İlginç bir noktaya parmak bastınız acaba arkadaş bizi tongaya mı getirdi dersiniz?

Hewisel, 4 yıl önce

Tamam öyle diyelim.

Suyu nasıl sıktı peki?

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:20

Hocam bilmiyorum. Önyargılı olmamak lazım hayatta. Yalnız kovboy arkadaş cevap verip bizi aydınlatacak tır umarım. Bekleyelim biraz bence.

2Ohy, 4 yıl önce

İlginç bir noktaya parmak bastınız acaba arkadaş bizi tongaya mı getirdi dersiniz?

2Ohy
Daire Başkanı
25 Eylül 2020 00:23

Ben de şahsına inanıp saf ve temiz duygularımla kendisi için 1 teselli mesajı karalamıştım. Eğer her şey yalan çıkarsa insanlara olan inancım bir kez daha zedelenmiş olacak.

Hewisel, 4 yıl önce

Hocam bilmiyorum. Önyargılı olmamak lazım hayatta. Yalnız kovboy arkadaş cevap verip bizi aydınlatacak tır umarım. Bekleyelim biraz bence.

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:28

1-Troll var,

2-DHMİ için uğraşan kadro yakıcı devlet memuru var,

3-DHMİ için uğraşmaktan vazgeçip, çekirdek çıtlatarak intihar edene bakan vatandaş kıvamındaki devlet memuru var,

4-İnsanları kızdırıp, üzerek, kıs kıs gülen, biz çok çektik biraz da siz çekin diyen psikolojik rahatsızlığı olanlar var

5-Kpss fetişi olan var

6- Yıllardır atanamayan var

7- Mecbur kalıp berbat bir yere düşüp başka şehre çıkmaya çalışan var.

8-Sebepsiz yere, müdürüm bıyıklı o yüzden sevmedim ben burayı diyen kadro yakıcı 17 lik kız kıvamında olan var.

9- Ailevi durumlardan dolayı tekrar sınava girmek zorunda olan haklı kişiler var.

10-Durumlara bakıp, ne oluyor ne bitiyor diye ortalıkta gezinen var.

11- Deneme amaçlı 2020 ye giren, asıl vuruşumu 2022 de yaparım diyen yeni mezun var.

12- Özelde iyi paralar kazanırım, mesleki ve maddi hayallerimi gerçekleştiririm diyen ama buraya da bir bakiim memurluk olursa 1-2 sene öğrenim kredisi borcunu temizliyeyim mantığında belki bir kadro denk gelir diyen var.

13- Rüşvet yiyebileceği, kurum taşeronlarında ve dışarıda ek iş yapabileceği, yatabileceği rahat bir kurum arayan kadro yakıcı insafsız var.

14- Bir kadroya yerleşeyim, ekmeğimi kazanayım diyen saf ve te mizler var.

15- Var ki var.

Kitaplar olsa da olmasa da, dershane olsa da olmasa da değişen hiç bir şey yok. Ciddi bir fark yaratmıyor hiç bir şey. Kuş kadar kadro çünkü. Kuş kadar kadro için birbirimizle anlamsız savaşlar veriyoruz. Neymiş kitapçık yanlış basılmışmış.

Dershaneler, kitaplar, kpss ekonomisi, yalandan kpss puanıyla sıralayıp mülakatta 55 puanlıyı işe alan belediye başkanları, kadro yakanlar..... Ve kuş kadar kadro.

Kafesin içinde bu çarkı döndüren fareler gibiyiz sadece.

2Ohy, 4 yıl önce

Ben de şahsına inanıp saf ve temiz duygularımla kendisi için 1 teselli mesajı karalamıştım. Eğer her şey yalan çıkarsa insanlara olan inancım bir kez daha zedelenmiş olacak.

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:30

Yalnız kovboy hocamız cevap vermezse bir kişilik tipi daha ekleyeceğiz listeye artık.

Cevap bekliyoruz sevgili hocam.

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 00:32

sen de kadro yakıcı olursun bir gün belki çok buğzetme onlara :)

Hewisel, 4 yıl önce

1-Troll var,

2-DHMİ için uğraşan kadro yakıcı devlet memuru var,

3-DHMİ için uğraşmaktan vazgeçip, çekirdek çıtlatarak intihar edene bakan vatandaş kıvamındaki devlet memuru var,

4-İnsanları kızdırıp, üzerek, kıs kıs gülen, biz çok çektik biraz da siz çekin diyen psikolojik rahatsızlığı olanlar var

5-Kpss fetişi olan var

6- Yıllardır atanamayan var

7- Mecbur kalıp berbat bir yere düşüp başka şehre çıkmaya çalışan var.

8-Sebepsiz yere, müdürüm bıyıklı o yüzden sevmedim ben burayı diyen kadro yakıcı 17 lik kız kıvamında olan var.

9- Ailevi durumlardan dolayı tekrar sınava girmek zorunda olan haklı kişiler var.

10-Durumlara bakıp, ne oluyor ne bitiyor diye ortalıkta gezinen var.

11- Deneme amaçlı 2020 ye giren, asıl vuruşumu 2022 de yaparım diyen yeni mezun var.

12- Özelde iyi paralar kazanırım, mesleki ve maddi hayallerimi gerçekleştiririm diyen ama buraya da bir bakiim memurluk olursa 1-2 sene öğrenim kredisi borcunu temizliyeyim mantığında belki bir kadro denk gelir diyen var.

13- Rüşvet yiyebileceği, kurum taşeronlarında ve dışarıda ek iş yapabileceği, yatabileceği rahat bir kurum arayan kadro yakıcı insafsız var.

14- Bir kadroya yerleşeyim, ekmeğimi kazanayım diyen saf ve te mizler var.

15- Var ki var.

Kitaplar olsa da olmasa da, dershane olsa da olmasa da değişen hiç bir şey yok. Ciddi bir fark yaratmıyor hiç bir şey. Kuş kadar kadro çünkü. Kuş kadar kadro için birbirimizle anlamsız savaşlar veriyoruz. Neymiş kitapçık yanlış basılmışmış.

Dershaneler, kitaplar, kpss ekonomisi, yalandan kpss puanıyla sıralayıp mülakatta 55 puanlıyı işe alan belediye başkanları, kadro yakanlar..... Ve kuş kadar kadro.

Kafesin içinde bu çarkı döndüren fareler gibiyiz sadece.

yannizkoboy
Kapalı
25 Eylül 2020 00:36

Arkadaşlar sınavda yanımda küçük parfüm şişesinde kolonya götürdüm.Bir sıkıntı olmadı her ihtimale karşı ve rahatsızlığımdan dolayı.Şu "hikaye çok" diyen arkadaşlar korona sürecinde psikolojiniz çok bozuldu üstüne bir de sınav stresi eklendi.Sizi anlıyorum.Ancak bir an önce o içine kapanık, bilge tavırlarınızı ve egonuzu unutmak adına başka uğraşlar bulun.Mesela puzzle yapın,kumdan kale yapın ne biliyim sosyal aktivitelerle uğraşın.Tüm hayatınız memurlar net olmuş varsa yoksa millete kötü yorum yapmak işiniz gücünüz.Kimse siz aşağılıksınız diye sizin saçma yorumlarınıza cevap vererek aşağılık konumuna gelmek zorunda değil.Size önerimdir.Yoksa karakter ve kişilik bozukluklarınız tüm insanlara sıçrayacak.Odun gelip odun gitmeyin.Vücudunuz homosapiens beyniniz sadece sap-iens olmasın!

Cllllkkk
Yasaklı
25 Eylül 2020 00:41

Şişeyi aldılar mı? Öyle ise ben de götürseydim keşke

yannizkoboy, 4 yıl önce

Arkadaşlar sınavda yanımda küçük parfüm şişesinde kolonya götürdüm.Bir sıkıntı olmadı her ihtimale karşı ve rahatsızlığımdan dolayı.Şu "hikaye çok" diyen arkadaşlar korona sürecinde psikolojiniz çok bozuldu üstüne bir de sınav stresi eklendi.Sizi anlıyorum.Ancak bir an önce o içine kapanık, bilge tavırlarınızı ve egonuzu unutmak adına başka uğraşlar bulun.Mesela puzzle yapın,kumdan kale yapın ne biliyim sosyal aktivitelerle uğraşın.Tüm hayatınız memurlar net olmuş varsa yoksa millete kötü yorum yapmak işiniz gücünüz.Kimse siz aşağılıksınız diye sizin saçma yorumlarınıza cevap vererek aşağılık konumuna gelmek zorunda değil.Size önerimdir.Yoksa karakter ve kişilik bozukluklarınız tüm insanlara sıçrayacak.Odun gelip odun gitmeyin.Vücudunuz homosapiens beyniniz sadece sap-iens olmasın!

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:42

Listeye bir kişi daha ekliyorum.

16- Millet çözülsün, içindekileri döksün diye yarı duygusal hikaye uyduran troller var. Amaçlarının ne olduğunu tam olarak anlamadım.

yannizkoboy, 4 yıl önce

yannizkoboy
Kapalı
25 Eylül 2020 00:42

Hewisel bu sözüm size değil o kendini biliyor

Hewisel, 4 yıl önce

Yalnız kovboy hocamız cevap vermezse bir kişilik tipi daha ekleyeceğiz listeye artık.

Cevap bekliyoruz sevgili hocam.

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:45

Sen kaç numaraya dahilsin. Söyle ona göre konuşacağım :)

azalarak azalan, 4 yıl önce

sen de kadro yakıcı olursun bir gün belki çok buğzetme onlara :)

azalarak azalan
Kapalı
25 Eylül 2020 00:46

2

Hewisel, 4 yıl önce

Sen kaç numaraya dahilsin. Söyle ona göre konuşacağım :)

Hewisel
Şube Müdürü
25 Eylül 2020 00:48

:)) Artık galiba beni de onlara dahil edeceksin. Saniye farkıyla ben de lafımı söyledim :)))))

yannizkoboy, 4 yıl önce

Hewisel bu sözüm size değil o kendini biliyor

yannizkoboy
Kapalı
25 Eylül 2020 00:50

Ben de onu soracaktım bu hikayeyi anlatmak bana ne kazandırsın ki uydurayım diyecektim ki Yanıtı siz vermişsiniz zaten" anlamadım" diyerek.Anlamadığınız şeyler hakkında yorum mu yaparsınız hep?Ayrıca İyice şizofren olmuş millet ne diyim.Allah akıl fikir versin.Neyse atanmasam da sorun değil sizin kadar çok düşünmüyorum.Kaldı ki sınavı terk etmeyi düşünen birisi için çok da önem arz etmiyor.Olmazsa olmaz yani.Özelde bulırum mesleki tecrübem var Bi de trol listem demiş :))

Hewisel, 4 yıl önce

Listeye bir kişi daha ekliyorum.

16- Millet çözülsün, içindekileri döksün diye yarı duygusal hikaye uyduran troller var. Amaçlarının ne olduğunu tam olarak anlamadım.

Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi