Editörler : Pangaea
«23242526272829303132333435

sbce
Aday Memur
20 Aralık 2019 15:33

Umarim Cimer'den gelen talebinizi dikkate alirlar. Yil bitmeden aciklansa keske...

inovaleyla
Aday Memur
21 Aralık 2019 19:24

arkadaşlar yalnızca benim yazmamla bir sonuç alamayız.Aynı metni sizin de yazıp göndermeniz gerekiyor.MKE ye atananlar işe ne zaman başlayacakları hakkında bilgi alamayınca topluca cimer e yazdılar ve şuan kimin güvenlik soruşturmalarının geldiğinden tutun kurulun ne zaman toplanacağına kadar her türlü bilgiyi alabiliyorlar arayınca.

inovaleyla
Aday Memur
21 Aralık 2019 19:29

ayrıca yazarsak şikayet gibi olur mu diye düşünmeyin.Başvuru tipinde seçerken bilgi edinme hakkı, görüş öneri, ihbar, şikayet gibi seçenekler mevcut.Bilgi edinmeyi seçerseniz hiçbir sıkıntı çıkmayacaktır emin olun.

gelbizebazibazi
Aday Memur
21 Aralık 2019 21:24

kimsenin umudunu kırmak istemem ama bence bu alım iptal olacak. Daha önce hiç bu kadar

uzamamıştı.

Aammaann
Aday Memur
25 Aralık 2019 17:19

İrtibat numalarını arayınca yanıtta vermiyorlar artık. Güvenlik soruşturması bahaneside olamaz aym iptal kararı verdi onun için.

inovaleyla
Aday Memur
25 Aralık 2019 18:49

işte bu yüzden cimere yazmamız gerekiyor

Aammaann, 4 yıl önce

İrtibat numalarını arayınca yanıtta vermiyorlar artık. Güvenlik soruşturması bahaneside olamaz aym iptal kararı verdi onun için.

inovaleyla
Aday Memur
25 Aralık 2019 18:50

arkadaşlar lütfen sizde cimere yazın 5 dknızı almaz birşey kaybetmişte olmazsınız en azından elimizden geleni yaptık deme şansınız olur

keşfüzzünnun
Aday Memur
25 Aralık 2019 21:32

Dün aradigimda güvenlik soruşturmalarinin gelmemesi değil başka diğer kurumlarda da sonuçlar açıklanmadı .bir çalışma var dedi ne çalışması diye sorunca bilmiyorum sadece yorum yapıyorum dedi.bütçe mi yok dediğimde yok öyle değildir diyor. Keşke basvurmasaydim diyorum.gerçekten bıktım.

Aammaann
Aday Memur
26 Aralık 2019 14:32

Arkadaşlar merhaba ,

Güzel bir dilekçe yazısıyla tarihleri vs detaylı olarak yazıp memurlar net whatsap ihbar hattına gönderelim hocam ama 5 10 kişi gönderelim haber yapıyorlar.İhbar hattı 0 532 540 0 590. Gönüllü bir arkadaş dilekçe yazsın hep beraber gönderelim memurlar nete haber yapsınlar

Heaven2
Aday Memur
30 Aralık 2019 13:42

"Sayın Yetkili,

Savunma Sanayi Başkanlığının sözleşmeli statüde personel alımı için, 20 Aralık 2018 tarihinde yayımlanan sınav ilanı çerçevesinde 2018 KPSS sonuçlarına göre yapılan sıralamada Giriş Sınavına katılmaya hak kazanan adaylardan biri olarak 27 Mart 2019 tarihinde mülakata girmiş bulunmaktayım.Kurum tarafından yapılan mülakat tarihinden bu yana 8 ay'dan fazla bir süredir bekliyorum.Kurumu arayıp bilgi almak istediğimde henüz soruşturmaların bitmediği ve mülakat sonucunun ne zaman açıklanacağının belli olmadığı söyleniyor.Soruşturmamın sonucunu öğrenmek ;Mart ayından beri olan bu bekleyişin daha fazla uzamamasını , ben ve benim gibi bekleyiş içinde olan arkadaşlarımın maddi manevi mağduriyetlerinin giderilmesini istiyorum."

inovaleyla arkadaşımızın yazdığı dilekçe güzel bence, Whats up ihbar hattına yollanabilir. ve ayrıca kesinlikle cimere de yazmalı herkes ki sesimiz duyurulsun ama anladığım kadarıyla kimse halinnden şikayetçi değil birkaç kişi dışında kimse bir şey yazmıyor çabalamıyor.

Heaven2
Aday Memur
30 Aralık 2019 13:58

Savunma Sanayi Başkanlığı sözleşmeli statüde personel alımı için, 20 Aralık 2018 tarihinde 2017-2018 KPSS sonuçlarına göre sınav ilanı yayınlamıştır.Bu çerçevede sözlü mülakatlar 27 mart 4- Nisan 2018 tarihleri arası yapılmıştır. Kurum tarafından yapılan mülakat sonuçlarının açıklanmasını yaklaşık 9 ay'dır bekliyoruz .Kurumu arayıp bilgi almak istediğimizde mülakat sonucunun ne zaman açıklanacağının belli olmadığı söyleniyor.

Acaba sesimizi duyurmamıza yardımcı olur musunuz

şeklinde memurlar net ihbar hattına mesaj attım umarım işe yarar.

keşfüzzünnun
Aday Memur
02 Ocak 2020 13:32

arkadaşlar dönüş alan var mı son durum nedir

makinamüh1
Aday Memur
09 Ocak 2020 15:42

Yine bir Cuma günü daha geliyor. Hadi Hayırlısı bu sefer.

muhor19muh
Aday Memur
09 Ocak 2020 16:12

10 aydır bekliyoruz nerdeyse nasıl bir soruşturmaysa

Heaven2
Aday Memur
10 Ocak 2020 12:27

Yazdınız mı arkadaşlar cimere yada memurlar.net ihbar hattına durumumuzu ?

figlidelsole
Aday Memur
10 Ocak 2020 15:13

resmen akıl sağlığımızla oynuyorlar, aklımızla dalga geçiyorlar. 1 yıl sonuç beklemek nedir arkadaş.

İşsiz aday
Aday Memur
10 Ocak 2020 19:29

Arkadaş ne savunma sanayiymiş be....Aylardır kapısında yatıyorsunuz resmen.Maaşı kaç bu kurumun?

some1
Aday Memur
21 Ocak 2020 20:19

bir dedikoduya gre yönetmelik değiştirilecekmiş ve bu yüzden açıklanmıyormuş. ve bunu söyleyen kişi bunun daha uzunca bir süre (1,2 yıl) açıklanmaz bekleme dedi. keşke beklemeyin deselerdi ya da alımı iptal deselerdide bu lkadar beklemeseydik. umarım çok daha güzel iş fırsatları çıkar karşımıza.

keşfüzzünnun
Aday Memur
22 Ocak 2020 00:51

bana da kadro karşılıksız sözleşmeli personelin yönetmeliği değişiyormuş bize ne zaman açıkla derlerse o zaman açıklarız dedi 1 2 sene bekleme demedi telefonda konuştuğum kişi ama bu saatten sonra gerçekten ben de inanmıyorum artık açıklanacağına.

some1, 4 yıl önce

bir dedikoduya gre yönetmelik değiştirilecekmiş ve bu yüzden açıklanmıyormuş. ve bunu söyleyen kişi bunun daha uzunca bir süre (1,2 yıl) açıklanmaz bekleme dedi. keşke beklemeyin deselerdi ya da alımı iptal deselerdide bu lkadar beklemeseydik. umarım çok daha güzel iş fırsatları çıkar karşımıza.

12 Mart 2020 10:17

Hala bir umudu olan kaldı mı?

Toplam 681 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi