Editörler : F16 Gökçen
03 Haziran 2018 19:00

Türkiye finans iç kontrolör yardımcısı 2018

Arkadaşlar başlık göremedim. Sınav süresi bugün 24.00 da bitiyor. Genel yetenek kolaydı 50 soru 50dk. İngilizce 30 soru 30dk. İngilizceden emin değilim çünkü doğru bildikçe sınav soruları zorlaşıyor ve puan katsayısı da artıyordu. açıklamada öyle yazıyordu.

Girenler oldu mu ?

numanfahri
Aday Memur
03 Haziran 2018 21:49

ben hem buna hem müfettiş yardımcılığına başvurdum kariyer'den fakat hiç sınava mınava çağırmadılar

antoniogramsci
Aday Memur
08 Haziran 2018 15:29

Arkadaşlar merhaba, beni biraz önce mülakat için aradılar. Mülakatlar hakkında bilgisi olan var mı? Ne soruluyor?

hazilanan
Aday Memur
08 Haziran 2018 16:31

ben de biraz once arandim, bilgilendirme mailinde on gorusme olacak diyor ama icerik ile ilgili en ufak bir fikrim yok. bilgisi olan varsa yazabilirse cok iyi olur on gorusme nedir ne yapilir :)

Yuryy
Aday Memur
08 Haziran 2018 16:35

Az önce bende mülakat daveti aldım. Sizin hangi gün?

antoniogramsci
Aday Memur
08 Haziran 2018 17:27

Sizi ne için çağırdılar, müfettiş yardımcılığı mı iç kontrolör mü?

hazilanan, 6 yıl önce
ben de biraz once arandim, bilgilendirme mailinde on gorusme olacak diyor ama icerik ile ilgili en ufak bir fikrim yok. bilgisi olan varsa yazabilirse cok iyi olur on gorusme nedir ne yapilir :)

hazilanan
Aday Memur
08 Haziran 2018 17:32

2 ilan vardi dogru. karismasin hocam benim kontrolorluk
antoniogramsci, 6 yıl önce

Sizi ne için çağırdılar, müfettiş yardımcılığı mı iç kontrolör mü?

Yuryy
Aday Memur
08 Haziran 2018 17:38

Benimde iç kontrolör yardımcısı

antoniogramsci
Aday Memur
08 Haziran 2018 17:40

Hepimizi kontrolörlük için aramışlar o zaman :)

Yuryy
Aday Memur
08 Haziran 2018 18:11

İzmirden gitmeye değecek mi acaba diye düşünüyorum

emmett
Aday Memur
11 Haziran 2018 17:21

beni de aradılar, ancak ben o an açamadım. şu anda ise onlara bir türlü ulaşamıyorum. beni

de mülakata davet ettiler şeklinde yorumlayabilir miyim?

hazilanan
Aday Memur
13 Haziran 2018 00:20

arkadaslar giren var mi ? grup mulakati mi oldu yoksa sadece ikdan birisiyle birebir gorusme mi oldu ?

antoniogramsci
Aday Memur
14 Haziran 2018 00:38

Arkadaşlar ben girdim, bundan sonra girecek arkadaşlara fikir vermesi için izlenimlerimi yazıyorum.

Öncelikle gönderilen mailde mülakatın nasıl olacağı yazmıyordu, hatta mailin dilinden bireysel olacağı izlenimine kapılmıştım ama öyle olmadı. 5 kişi mülakata alındık ancak grup mülakatlarındanki gibi bir olay da vermediler. Herkese bireysel mülakatlara benzer soruları sordular sırayla. Açıkcası biraz garipti bu açıdan. Muhtemelen insan kaynaklarındakiler üşendi tek tek mülakat yapmaya, böyle bir durum ortaya çıktı.

Toplu mülakat 2 saat kadar sürdü. Ardından 5 kişiden 3 ünü seçip iç kontrol başkanlığınından kişilerle tekrar mülakata soktular.

Mülakat süreci bu şekilde işledi. İşle ilgili de şöyle bir durum var. İlan iç kontrolör ilanı ancak yapacağınız iş hemen hemen müfettiş yardımcılığıyla aynı. İç kontrolör maaşı alıp müfettiş yardımcılığı gibi Türkiye'nin her yerine turneye çıkacak işe alınanlar. Bu anlamda şahsen kafam karışık. Banka turneleri zaten zorludur, üzerine bir de iç kontrolör diyip müfettiş yardımcılığı iş yaptırıp şark kurnazlığı yapmak istemişler :)

Onlar dönüş yapacakmış ancak olumsuz sonuçlara dönüş yapılacağını sanmıyorum. Mülakattaki bir arkadaş daha önce T.F'nin başka ilanlarına başvurduğunu, olumlu yada olumsuz geri dönüş alacağını söyledikleri halde dönmediklerini söyledi insan kaynaklarının yüzüne yüzüne :) Kendisi buradaysa tebrik ediyorum.

nasipsist
Aday Memur
14 Haziran 2018 04:49

ya beyler, ben de kariyer.net üzerinden başvurumu gerçekleştirdim fakat bir davet alamadım. deneyimsiz bir ilandı halbuki, ülkenin iyi fakültelerinden birinde okudum, işletme mezunuyum. neyi yanlış yapıyoruz şu sitede ki bu cv gözden kaçıyor?

Yuryy
Aday Memur
14 Haziran 2018 17:57

Pazartesi yada perşembe mülakata giren var mı? Yoksa sadece salı ve çarşamba mı?

Yuryy
Aday Memur
16 Haziran 2018 21:10

Salı ve çarşamba öğleden önce mülakata giren var mı? İç kontrolör için.

hazilanan
Aday Memur
16 Haziran 2018 21:41

carsamba girdik aramizdan birini ust yonetimle gorusturduler bize olumsuz dendi biz gittik

Yuryy
Aday Memur
16 Haziran 2018 22:52

Her gün tek mülakat grubu mu vardı acaba ya.

Yuryy
Aday Memur
16 Haziran 2018 23:01

Hocam özel mesajlarına bakar mısın?

hazilanan, 6 yıl önce
carsamba girdik aramizdan birini ust yonetimle gorusturduler bize olumsuz dendi biz gittik
18 Haziran 2018 17:26

Arkadaşlar merhabalar bu haftaiçi mülakata çağrılan var mı

Arthur00
Memur
19 Haziran 2018 00:13

Çarşamba için mülakat geldi

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi