Editörler : Pangaea

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:05

kacinci sorusun? 10 etti mi hocam :)
Powerofwoman, 4 yıl önce

Sıralamam 3595 sınıf öğretmeniyim. Sizce şubatta sınıf öğretmenlerine ne kadar kontenjan verilir?

meczupkız
Şef
22 Ekim 2019 12:08

Cevabınız için teşekkür ediyorum

Powerofwoman
Aday Memur
22 Ekim 2019 12:08

O kadar yıl bekleyince ve şimdi lise branşları ataması artacak denilince insan ister istemez tedirgin oluyor.

fhurghan, 4 yıl önce
kacinci sorusun? 10 etti mi hocam :)

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:14

ayni cevaplari alacagini bile bile neden soruyorsun, anlamak guc olasi 30binde atanacaksiniz.
Powerofwoman, 4 yıl önce

O kadar yıl bekleyince ve şimdi lise branşları ataması artacak denilince insan ister istemez tedirgin oluyor.

22 Ekim 2019 12:22

ya sana ne arkadaş, forumun sahibi sen misin?

fhurghan, 4 yıl önce
ayni cevaplari alacagini bile bile neden soruyorsun, anlamak guc olasi 30binde atanacaksiniz.

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:27

Gunde 5 kere ayni seyleri sormanin mantigi ve anlami yok. Bu sizin atamanizda bir olcut degil.
SelimPusat34, 4 yıl önce

ya sana ne arkadaş, forumun sahibi sen misin?

kateksis147
Kapalı
22 Ekim 2019 12:29

sen en son birdaha ağzımı açmayacağım bu formda dememişmiydin(3-4 gün evvel)

???

sen benim şahit olup olabileceğim en boş kişiliksin

fhurghan, 4 yıl önce
22 Ekim 2019 12:30

kardeş çok boş yapıyorsun. bilgisizsin ama her şey hakkında yorumun var maşallah. millete salça olmaktan vazgeç kendi işine bak. isteyen istediğini istediği kadar sorar, forum kurallarını bozarsa şutlanır. ama bu seni ilgilendirmez.

fhurghan, 4 yıl önce
Gunde 5 kere ayni seyleri sormanin mantigi ve anlami yok. Bu sizin atamanizda bir olcut degil.

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:33

Cok bilgili oldugun asikar, daha ankaradaki toplanma alanina gelemeyecek tipler bizi bilgisizlikle sucluyor, once az cesaretli olup sesini duyurman icin cesarer sahibi ol, burada klavye erkekligi sallama millete.
SelimPusat34, 4 yıl önce

kardeş çok boş yapıyorsun. bilgisizsin ama her şey hakkında yorumun var maşallah. millete salça olmaktan vazgeç kendi işine bak. isteyen istediğini istediği kadar sorar, forum kurallarını bozarsa şutlanır. ama bu seni ilgilendirmez.

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:35

Seni baglamaz, insanlik yapip burada gorusmeleri paylastik, millete burada sacma sapan umut tacirligi yapmayin. Tatli limon sendromunu birak.
kateksis147, 4 yıl önce

sen en son birdaha ağzımı açmayacağım bu formda dememişmiydin(3-4 gün evvel)

???

sen benim şahit olup olabileceğim en boş kişiliksin

kateksis147
Kapalı
22 Ekim 2019 12:36

ulan sen neyin sesini duyuruyorsun daha şurda çok değil bir hafta önce atama olmaz boşa uğraşıyorsunuz dersinize başlayın diyordun millete hatta ben umudu kestim çalışıyorum dedin millete.

ekonomi kötü alım olmaz uğraşmayın diye bağırdın kaç hafta bu ne kaypaklıktır kardeşim

fhurghan, 4 yıl önce
Cok bilgili oldugun asikar, daha ankaradaki toplanma alanina gelemeyecek tipler bizi bilgisizlikle sucluyor, once az cesaretli olup sesini duyurman icin cesarer sahibi ol, burada klavye erkekligi sallama millete.
22 Ekim 2019 12:36

ne kadar sığ bi insan olduğun şu cümlelerden anlaşılıyor zaten. ankara ya gelsem çok bilgili ve cesur olacakmışım. kimlerle muhattap oluyoruz. tartışmaya gerek yok ama dışardan çok boş ve gülünç gözüküyorsun. hadi hayallerinle baş başa bırakalım seni.

fhurghan, 4 yıl önce

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:37

ikile senin gibi tipleri cok goruyoruz grupta, sabahtan aksama kadar ona buna yon verir ankaraya toplanmaya gel deyince basini belaya sokmamak icin sesini keser.
SelimPusat34, 4 yıl önce

ne kadar sığ bi insan olduğun şu cümlelerden anlaşılıyor zaten. ankara ya gelsem çok bilgili ve cesur olacakmışım. kimlerle muhattap oluyoruz. tartışmaya gerek yok ama dışardan çok boş ve gülünç gözüküyorsun. hadi hayallerinle baş başa bırakalım seni.

mdmn18
Memur
22 Ekim 2019 12:37

Yok daha fazla dayanamiycam. Olasilık seven ben degil sensin,surekli fikir degistirip surdan burdan bi seyler okuyup fikir degistiriyosun. Daha gecen haftalarda 30binden fazlasi olmaz hatta o olursa sukredin diyodun simdi gelmis sundan duydum 30 bin degil ek atama da olur diyosun. Kendi fikrin baskalarinin fikrine endeksli aslinda. Neden kendini bi sey zannedip gelip burda sacma sapan her konuda ille de bir fikrin varmia gibi yazip ciziyosun. Tepki cektigini bile bile yapiyosun, yapma.

fhurghan, 4 yıl önce
-ebilir -abilir. Cok seviyoruz bu camia olarak bu ekleri, sinif ogretmenleri sevmez, din kulturu, ingilizce ogretmenleri sevmez pek ikinci alimlari cunku kontenjanlarindan 50 60 kisi kisildiginda sevmiyorlar, bu isi.

kateksis147
Kapalı
22 Ekim 2019 12:38

lan boş fıçı ben ne zaman insanlara umut vermişim ben bu formda hiç bir zaman atama olacak merak etmeyin yahut olmayacak gibi bir şey demedim ben senin gibi gereksiz değilim yol al hadi

fhurghan, 4 yıl önce
Seni baglamaz, insanlik yapip burada gorusmeleri paylastik, millete burada sacma sapan umut tacirligi yapmayin. Tatli limon sendromunu birak.

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:38

Once yazdigim postlari bastan sona kadar oku, cimbizla cekme. SUBATTA ATAMA OLURSA EK ATAMA OLACAK OLMAZSA SUBATTA ILAN EYLULDE TEK ATAMA OLACAK DEDIM. Hala da diyorum, bize verilen dunku bilgi subatta bir atamanin olacagi ve ek atamanin da olacagi, yine diyorum subat ilan cikip eylule atama olursa yine tektir, dedigimin direkt arkasindayim.
kateksis147, 4 yıl önce

ulan sen neyin sesini duyuruyorsun daha şurda çok değil bir hafta önce atama olmaz boşa uğraşıyorsunuz dersinize başlayın diyordun millete hatta ben umudu kestim çalışıyorum dedin millete.

ekonomi kötü alım olmaz uğraşmayın diye bağırdın kaç hafta bu ne kaypaklıktır kardeşim

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:40

Once adam gibi okumayi ogrenin, ondan sonra konusuruz. Nerenizle okuyorsunuz anlamis degilim.
mdmn18, 4 yıl önce

Yok daha fazla dayanamiycam. Olasilık seven ben degil sensin,surekli fikir degistirip surdan burdan bi seyler okuyup fikir degistiriyosun. Daha gecen haftalarda 30binden fazlasi olmaz hatta o olursa sukredin diyodun simdi gelmis sundan duydum 30 bin degil ek atama da olur diyosun. Kendi fikrin baskalarinin fikrine endeksli aslinda. Neden kendini bi sey zannedip gelip burda sacma sapan her konuda ille de bir fikrin varmia gibi yazip ciziyosun. Tepki cektigini bile bile yapiyosun, yapma.

mdmn18
Memur
22 Ekim 2019 12:42

Valla ben ne okudugumu gayet iyi biliyorum ama her zaman senin gibi insanlar ciktigi icin dikkate almiyodum fakat is bana gelince dayanamadim. Bence sen yazdiklarini tekrar oku ama eski yazdiklarindan baslayarak.

fhurghan, 4 yıl önce
Once adam gibi okumayi ogrenin, ondan sonra konusuruz. Nerenizle okuyorsunuz anlamis degilim.

kateksis147
Kapalı
22 Ekim 2019 12:43

herkes sussun deli konuşuyor..

konuş deli dinliyoruz

fhurghan, 4 yıl önce
Once yazdigim postlari bastan sona kadar oku, cimbizla cekme. SUBATTA ATAMA OLURSA EK ATAMA OLACAK OLMAZSA SUBATTA ILAN EYLULDE TEK ATAMA OLACAK DEDIM. Hala da diyorum, bize verilen dunku bilgi subatta bir atamanin olacagi ve ek atamanin da olacagi, yine diyorum subat ilan cikip eylule atama olursa yine tektir, dedigimin direkt arkasindayim.

fhurghan
Kapalı
22 Ekim 2019 12:45

ikile bos yapma.
kateksis147, 4 yıl önce

herkes sussun deli konuşuyor..

konuş deli dinliyoruz

Toplam 165 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi