Editörler : crops35
20 Haziran 2022 21:10

İçişleri Alımında torpil işler mi?

Arkadaşlar bişey merak ediyorum bu başvurular Osym den yapılmıyor e devlet üzerinden peki Torpil konusu nedir Merak ediyorum şansımız var mı yoksa Alınacaklar belli mi oluyor Ve ya İlk aşamada Torpil işlemez ama ikincide işler ikinci aşamaya hakkımızla geldiysek Orda ki Durumda mı torpilliler devreye girer bilen var mı sonuçta başvurduk ama sürekli deli gibi yorumlara bakıyorum acaba şansım olur u kaçla kapattı Alımlar Ne zman açıklanır ilk aşama vs. Diye sürekli elim telefonda

Serkan.ordu2
Aday Memur
21 Haziran 2022 00:15

Hayir işlemez kardeşim herkes şerefli namuslu.

20.03.2022
Aday Memur
21 Haziran 2022 00:25

ben şuan konuya okadar ciddiyim ki siz latife mi yaptınız ciddi mi oldunuz anlamadım amaa teşekkürler yine de :)
Serkan.ordu2, 2 yıl önce

Hayir işlemez kardeşim herkes şerefli namuslu.

yeşilrussel
Memur
21 Haziran 2022 01:25

Isin icine refarans girer elbette

20.03.2022, 2 yıl önce
ben şuan konuya okadar ciddiyim ki siz latife mi yaptınız ciddi mi oldunuz anlamadım amaa teşekkürler yine de :)

Göksu9
Aday Memur
21 Haziran 2022 16:22

Ben geçen yıl yapılan alımla girdim. KPSS puanımıza göre sıraladılar referans falan girmedi yani.

20.03.2022
Aday Memur
21 Haziran 2022 23:59

Anladım teşekkürler cevabınız için
Göksu9, 2 yıl önce

Ben geçen yıl yapılan alımla girdim. KPSS puanımıza göre sıraladılar referans falan girmedi yani.

makbule ak
Kapalı
26 Haziran 2022 11:54

pomem sözlü mülakatında araştırmama göre mülakatdakiler kişide referans var mı yok mu göremiyormuş dosyada yazmıyormuş anlamadığım mülakatta başarısız olsa dosyada başarısız yazsa bunu nasıl olumluya çevirebiliyorlar . bir kişinin torpil ile mi yoksa hakkıyla mı girdiğini nasıl anlıyabiliz.

Serkan.ordu2
Aday Memur
26 Haziran 2022 16:12

Grup-84 - Anlayamazsın..

makbule ak, 2 yıl önce

pomem sözlü mülakatında araştırmama göre mülakatdakiler kişide referans var mı yok mu göremiyormuş dosyada yazmıyormuş anlamadığım mülakatta başarısız olsa dosyada başarısız yazsa bunu nasıl olumluya çevirebiliyorlar . bir kişinin torpil ile mi yoksa hakkıyla mı girdiğini nasıl anlıyabiliz.

makbule ak
Kapalı
26 Haziran 2022 17:48

şimdi kişi mülakatta 70 aldı dosyaya onu geçtiler normalde girememesi lazım fakat torpil olduğu için girdi demek istedeğim kişinin dosyasında eğitimde sözlüden kaç aldığı yazar mı.

Serkan.ordu2, 2 yıl önce

Grup-84 - Anlayamazsın..

makbule ak
Kapalı
26 Haziran 2022 17:50

yada söyle bir seneryo kuralım kişinin torpili iş yaptımı yapmadı mı bilmiyor fakat mülakattı çok güzel geçiyor kişi kendi puanıyla mı torpille mi girdiğini nasıl anlar. akıl verirseniz sevinirim

Serkan.ordu2, 2 yıl önce

Grup-84 - Anlayamazsın..

memur98765
Memur
27 Haziran 2022 10:51

Geçen sene bu alımda Puan olarak 2. Kişi bendim 2 kişi alınıyordu benim hakkımda mülakattaki her spruyu bildim fakat nedense kazanamadım puanı benden düşükler önüme geçti. Varsa hakkım helal etmiyorum tabiki

anestezi3447
Memur
29 Haziran 2022 15:04

Hocam özelden yazamadım mülakat ile ilgili biraz bilgi verebilir misiniz
Göksu9, 2 yıl önce

Göksu9
Aday Memur
29 Haziran 2022 15:30

Kendini tanıt dediler 3 tane çok basit soru sordular 5 dk bile sürmedi.

anestezi3447, 2 yıl önce
Hocam özelden yazamadım mülakat ile ilgili biraz bilgi verebilir misiniz

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
30 Haziran 2022 11:45

puan sıralamasında yapamazlar da mülakatlı ya işte orada torpil yapacaklar mülakat demek yüzde yüz torpil demek

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
30 Haziran 2022 11:46

puanla girilen hiçbir yere torpil yapamazlar yemez çünkü, yapacaksa da şöyle yapar çok ekstrem bir koşul isterler işte bilmem nerde ne yapmış olmak gibi

Başaramadık
Kapalı
30 Temmuz 2022 10:28

kılık kıyafet konusunda tavsiyeniz var mı?

Göksu9, 2 yıl önce

amilsaglam
Aday Memur
03 Ağustos 2022 23:02

Ben lisans için 87 puan ile büro memurluğu mülakatına gireceğim. Muhtemel 88-88 puanlı adaylar da olacak. Yani çalışıp başarılı puan almış kişiler olacak mülakatta hep. Torpil olmaz insallah diye düşünüyorum. 70'li puanlı kişiler olsa olabilirdi belki.

amilsaglam
Aday Memur
03 Ağustos 2022 23:04

88-89 puanlılar.

amilsaglam, 2 yıl önce

Ben lisans için 87 puan ile büro memurluğu mülakatına gireceğim. Muhtemel 88-88 puanlı adaylar da olacak. Yani çalışıp başarılı puan almış kişiler olacak mülakatta hep. Torpil olmaz insallah diye düşünüyorum. 70'li puanlı kişiler olsa olabilirdi belki.

machacon
Aday Memur
04 Ağustos 2022 09:14

Hayatımda gördüğüm açılan en saçma konu başlığı

Başaramadık
Kapalı
04 Ağustos 2022 12:15

siz bilerek mi kaldınız en son tercih 83 le kapattı. hangi şehir için mülakata katılcaksınız?

amilsaglam, 2 yıl önce

Başaramadık
Kapalı
04 Ağustos 2022 12:17

özür dilerim yanlış okumuşum önlisans sandım.

amilsaglam, 2 yıl önce

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi