Editörler : crops35
14 Haziran 2022 08:54

Memurlar. Net sesimizi duy haber yapmayı ne zaman düşünüyorsunuz?

Arkadaşalar 17 şubat 2022 tarihinde atanıp henüz işbaşı yapmayan bir sürü engelli var. Ne arayan var ne de telefonlara bakan. Burdan hepimiz birlik olalım memurlar.net belki haber yapar

anh16
Aday Memur
14 Haziran 2022 13:09

halen bekliyoruz resmen yeni atamalar yapılacak biz daha iş başı yapmadık

mert531
Aday Memur
18 Haziran 2022 00:07

Evet bazı kurumlar hala yerleştirilenleri başlatmadı. İBB'e atanan 30 kişi olarak biz de hala bekliyoruz.

md0055
Aday Memur
29 Haziran 2022 13:31

Evet ben de hala bekliyorum. Süreç çok uzadı.

30 Haziran 2022 20:25

Özellikle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'naatananlar olarak biz de göreve başlamadık. Başlayanlar oldu ancak başlamayan daha benim gibi birçok arkadaşımız var. Bakanlıktan da süreç hakkında bilgi alamıyoruz. İlk çağırılmaya başlanan kişiler çalışmaya başlayalı neredeyse iki ay olacak. Aynı atamada atanıp herkesin bukadar birbirinden farklı sürelerde göreve çağırılmasının adil olmadığını düşünüyoruz.

mert531
Aday Memur
04 Temmuz 2022 17:34

İBB'e atananlar olarak beklemeye devam ediyoruz. Herhangi bir gelişme yok maalesef.:(

06 Temmuz 2022 17:56

Branş sıralamaları açıklanmadı. EKPSS için. Memurlar net haberimizi yapar mısınız?

mert531
Aday Memur
18 Temmuz 2022 21:23

İBB'e atananlar olarak beklemeye devam:(

Suleymane
Aday Memur
28 Temmuz 2022 10:31

Memurlar. net duy artık bu sesi çok zor durumdayız haber yapın. Kaç ay oldu hala ismimiz sisteme düşmedi iş başı yapamadık. Artık dayanacak gücümüz kalmadı AİLE BAKANLIĞI atananları iş başı yaptırsın artık

al1yuks3l
Genel Müdür
30 Temmuz 2022 21:00

Merakımdan soruyorum ataması olup da bu şekilde işbaşı yapmayı bekleyenler özel sektörde çalışabiliyor mu?

mert531
Aday Memur
03 Ağustos 2022 19:38

İBB'e atanan 30 kişi olarak hala bekliyoruz. Süreç hangi aşamada, ne zaman başlayabiliriz hiçbir fikrimiz yok. Neredeyse herkes başlatıldı, biz resmen sona kaldık. İnsanlar 3. maaşlarını alıyor. Psikolojik ve ekonomik olarak iyice yıprandık. Bir an önce başlayıp mesleklerimizi yapmak, ekonomik bağımsızlığımızı kazanmak istiyoruz.

haydibre
Aday Memur
04 Ağustos 2022 15:28

Kpss de sorular çalındıysa EKPSS de kim bilir neler olmuştur?

mert531
Aday Memur
05 Ağustos 2022 22:08

İBB'e atanan yaklaşık 30 kişi olarak beklemeye devam ediyoruz. Hangi aşamadayız, neden bu kadar gecikti, ne zaman başlatılacağız hiçbir fikrimiz yok.

17 Şubat'ta atanan neredeyse herkesin arşiv araştırmaları tamamlandı, işe başlatıldılar ve hatta bazıları 3. maaşlarını bile aldı. Biz adeta sona kaldık.

Psikolojik ve ekonomik olarak çok yıprandık. İşimize başlamaktan, mesleklerimizi yapmaktan, topluma faydalı ekonomik bağımsızlığını kazanmış bireyler olmaktan başka bir isteğimiz yok.

Lütfen süreç bir an önce tamamlansın ve bizler de çalışmaya başlayabilelim.

Memurlar.net 2018 atamasında benzer bir durumda atamadan 4 ay geçtikten sonra bu durumu haberleştirmişti.

https://www.memurlar.net/haber/767927/ibb-2018-1-ekpss-ile-yerlesen-engelli-adaylarini-hala-ise-baslatmadi.html

Biz ise atanalı neredeyse altı ay olacak.

sertaçakınım
Genel Müdür
06 Ağustos 2022 17:36

süreç 1 ay ila 6 ay süresi bakımından değişir kimi kurum 15 günde atama yapmasına rağmen kimi kurum 6 ay gibi süren uzun atama sürecine kadar gider sizden şunu rica ediyorum bu gibi sorununuzu cimere yazı yazarak halledebilirsiniz bilginiz olsun

Suleymane
Aday Memur
01 Eylül 2022 17:42

Memurlar net lütfen haber yap hala işe başlatılmayanlar var ashb de. Biz engelliyiz çürüdük bittikq

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi