Editörler : swat3410E.Kayı Han

Mehmetarslan01
Kapalı
04 Nisan 2020 22:44

Haklısınız spor ve kpss önemli değil bana göre de. Yüznyüze konuşulmadıpı için ben de sizin tepkinizi çok fazla gördüm. Bu yüzden ben de sizden Özür dilerim. saygılar
TheSkyhan, 4 yıl önce

Haklısın kardeşim yazdığımı sonradan okuyunca bende biraz üst seviyeden konuştuğumu fark ettim. (Kendisinden özür dilerim)

Aslında amacım bu kadar kafaya takmaması asıl önemli olanın mulakat puanı olduğunu anlatmak istedim. fazla kasıyor kendini kendisine zarar eder uyarmak istedim.

İnşallah kazanır kendiside diğer bütün bekleyenlerde.

Clevetino
Aday Memur
04 Nisan 2020 23:05

sözlü puanı 70 olan kişinin sonuç puanı 65 sözlü puanı 60 olan kişinin sonuç puanı 77,5 şimdi burda merak ettiğim sözlü puanın en az 70 mi olması gerekiyor yoksa sonuç puanı mı 70 olması gerekiyor sıralamaya girmek için ?
Pta123, 4 yıl önce
Aynen oyle 60 60 al mulakat 70 verdinler asildin 90 100 al mulakat 60 versinler basarisizsin spor da kpss de onemsiz kilit yer mulakat puani

Pta123
Şef
04 Nisan 2020 23:09

Sozlu 70 alti basarisiz olur kpss ve sporun 100 de olsa farketmez 69 dahi verseler ekranda başarısız yazar.ortalama olayi ise 70 alan kisilerin kpss(%50)mulakat ve spor(%25) puan ortalamasi alinir yukaridan assagi 5040 kisi sıralanır asil olunur. Sonra kac kisi yedek alinacaksa arkadasinsa bu sekilde siralanir ve alim biter. Sen istediğin kadar çalış spor yap kpss calis mulakatta 120 sn yede kendini ofade edemezsen elenirsin.
Clevetino, 4 yıl önce
sözlü puanı 70 olan kişinin sonuç puanı 65 sözlü puanı 60 olan kişinin sonuç puanı 77,5 şimdi burda merak ettiğim sözlü puanın en az 70 mi olması gerekiyor yoksa sonuç puanı mı 70 olması gerekiyor sıralamaya girmek için ?

Pta123
Şef
04 Nisan 2020 23:10

Duzeltme mulakat %50 digeleri 25 er orasi karışmış
Pta123, 4 yıl önce
Sozlu 70 alti basarisiz olur kpss ve sporun 100 de olsa farketmez 69 dahi verseler ekranda başarısız yazar.ortalama olayi ise 70 alan kisilerin kpss(%50)mulakat ve spor(%25) puan ortalamasi alinir yukaridan assagi 5040 kisi sıralanır asil olunur. Sonra kac kisi yedek alinacaksa arkadasinsa bu sekilde siralanir ve alim biter. Sen istediğin kadar çalış spor yap kpss calis mulakatta 120 sn yede kendini ofade edemezsen elenirsin.

Clevetino
Aday Memur
04 Nisan 2020 23:18

anladım hocam teşekkürler benim mülakatta tam 2 dakika falan sürdü kendimi tanittiktan sonra 2 soru sordular birini bildim digeri yorum sorusuydu yorum yaptım ama benim korkum takım elbise ile gitmedim kot pantolon deri ceket vs vardı belki ordan kirabilirler çünkü herkes özenip takım elbise ile geldi bende açıkçası maddiyattan dolayı o şekilde gelmek zorunda kaldım çoğu insanlar giyim o kadarda önemli değil dese de yinede takılıyor kafama
Pta123, 4 yıl önce
Duzeltme mulakat %50 digeleri 25 er orasi karışmış

Pta123
Şef
04 Nisan 2020 23:22

Kardeşim oyle insanlar varki teskilatta samimi arkadaslarimin devresi vs . kimseyi kucuk gormek degil amacim yada teskilati kotulemek degil yada tamami icin demiyorum ama keske tek dert takim elbise olsa insallah kazanırsın hak eden caba gosterip gercekten isteyen herkes kazanir umarim
Clevetino, 4 yıl önce
anladım hocam teşekkürler benim mülakatta tam 2 dakika falan sürdü kendimi tanittiktan sonra 2 soru sordular birini bildim digeri yorum sorusuydu yorum yaptım ama benim korkum takım elbise ile gitmedim kot pantolon deri ceket vs vardı belki ordan kirabilirler çünkü herkes özenip takım elbise ile geldi bende açıkçası maddiyattan dolayı o şekilde gelmek zorunda kaldım çoğu insanlar giyim o kadarda önemli değil dese de yinede takılıyor kafama

Clevetino
Aday Memur
04 Nisan 2020 23:24

hayırlısı kardeşim sağol cevaplar için
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi