Editörler : swat3410
«144614471448144914501451145214531454145514561457»

Osmnnsultni
Aday Memur
06 Eylül 2019 15:30

onun haricinde 2 kişi daha paylaşım yapmış Ankara kulisi hükümete yakın birisi gibi ama ismi cismi yok 2.si gazeteci ama hava civadan başka bişey değil bugüne kadar dediği çıkmadı deyyusun takipçi kasıyor galiba
hsynshl34, 5 yıl önce
Aynen kral zeus diye birisi yazmış kesin, emin bi şekilde konuşmuş. Bende bi bilgi kırıntısı olur diye paylaşmak istemiştim. Bakalım inşallah hayırlısı olur.
06 Eylül 2019 15:37

Benim sahsi kanaatim

Ohal sonrasi 3 sene daha ihrac edebilmek icin kanun cikardiklari icin 1 senesi gecti 2 sene daha ellerinde acikta polis birakip karlov suikasti gibi hain saldirilara karsi elimizde su kadar supheli durumda bekleyen kisi var diye kendilerini saglama alma dusuncesi olarak degerlendiriyorum ben durumu

Lakin iade olanlar nasil ve ne sekilde iade oluyor o net degil

Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Iki ayri takipsizlik kararini dilekceyle ilin hukuk islerine ve EGM personel daire bsk na ve sorusturma sb md ne yollamistim

Ilin hukuk islerinden il emniyet muduru islak imzali cevap gelmis aynen su sekilde

ICISLERI BAKANLIGI EMNIYET GENEL MUDURLUGU TARAFINDAN IADE ISLEMLERINIZ YAPILMAKTADIR MUDURLUGUMUZCE HERHANGI BIR ISLEM YAPILAMAMAKTADIR

Ya sabır ya Allah

Rabbim tum masumlarin bekleyisini hayirla sonuclandirsin inşaAllah

Yıldızzz.
Memur
06 Eylül 2019 16:01

Devre yanlış anlama da nasıl ki olumsuz duyumları buraya yazmayın kendinize saklayın diyoruz, bu tür düşünceleri de yazmasak iyi olur. Hem iade olan arkadaşların hakkına giriyorsunuz hem de burada iade olmayı bekleyen bizlerin içini karartıyorsunuz.

Benim sahsi kanaatim

Ohal sonrasi 3 sene daha ihrac edebilmek icin kanun cikardiklari icin 1 senesi gecti 2 sene daha ellerinde acikta polis birakip karlov suikasti gibi hain saldirilara karsi elimizde su kadar supheli durumda bekleyen kisi var diye kendilerini saglama alma dusuncesi olarak degerlendiriyorum ben durumu

Lakin iade olanlar nasil ve ne sekilde iade oluyor o net degil

06 Eylül 2019 16:35

Vallahi devrem 36 aydir iade bekliyoruz ve 2 ayri takipsizlik karari var ve masumuz elhamdülillah

Kimsenin hakkina girdigimiz yok masum olan herkes donsun biran once meslegine yolu bahti acik olsun. Ya bize yapilan haksizlik nolcak?

Yıldızzz., 5 yıl önce
Devre yanlış anlama da nasıl ki olumsuz duyumları buraya yazmayın kendinize saklayın diyoruz, bu tür düşünceleri de yazmasak iyi olur. Hem iade olan arkadaşların hakkına giriyorsunuz hem de burada iade olmayı bekleyen bizlerin içini karartıyorsunuz.

Yıldızzz.
Memur
06 Eylül 2019 16:54

Devre ben nacizane fikrimi sundum senin fikrinede saygı duyarım. Rabbim yar ve yardımcımı olsun.

Vallahi devrem 36 aydir iade bekliyoruz ve 2 ayri takipsizlik karari var ve masumuz elhamdülillah

Kimsenin hakkina girdigimiz yok masum olan herkes donsun biran once meslegine yolu bahti acik olsun. Ya bize yapilan haksizlik nolcak?

toranaga58
Şef
06 Eylül 2019 23:37

yine hafta sonu yine sessizlik.
07 Eylül 2019 10:13

Sayfa yukarida guncel kal bakim

Alperen7
Şef
07 Eylül 2019 15:03

kabuslar hayatımız oldu, hayatımız rüya oldu... inna lillahi ve inna ileyhi raciun... sayfa yukarı güncel yeter gari...

Artos6534
Memur
07 Eylül 2019 17:56

arkadaşlar merhaba iyisiniz inşallah 26 nisanciyim hakkımızdaki idari soruşturmanın devam Edip etmediğini nereden öğrenebilirim özellikle İstanbul'da ki arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz yardımcı olacak varsa yazarsa sevinirim bide 29 ay sonra telefonları yeni aldım

sistemseyhan
Memur
07 Eylül 2019 18:05

İdari soruşturmayı hukuk şubeden öğrenebilirsin

Aslanbey1453
Genel Müdür
07 Eylül 2019 19:34

Biz 4EKİM İstanbul telefonları daha almadık, sen mi takip ettin yoksa onlar mı aradı gel al diye devre???
Artos6534, 5 yıl önce
arkadaşlar merhaba iyisiniz inşallah 26 nisanciyim hakkımızdaki idari soruşturmanın devam Edip etmediğini nereden öğrenebilirim özellikle İstanbul'da ki arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz yardımcı olacak varsa yazarsa sevinirim bide 29 ay sonra telefonları yeni aldım
07 Eylül 2019 21:06

Devrem bende 4 Ekim 34 deyim adli idari soruşturmavar dijitalleri çalıştığım yerin asayişi almıştı ben onları aradım durdum sonra mukayyiti asayişin aradı abi dijitallerin geldi ama savcının onayı gerek dedi sonra gittim katibe minnet rica polis arkadasa rica minnet savcının onayını aldırttım sonra teslim aldım telefonların bundan 6 ay önce aldım istanbulda bu arada hiç iade olan duymadım ben iade olan oldumu benim çalıştığım ilçede tek açıkta ben kaldım

07 Eylül 2019 21:15

Eskiden korludaglar vardı gelir arada umut veriridi oda gitti

METRİBUZİN
Yasaklı
07 Eylül 2019 23:41

Koskoca ilçede tek açıkta sen varsan kıymetini bil, demekki boş adam değilsin yüzlerce memurdan bi farkın var...olaya pozitif yaklaş devremmm
sessiztakippp, 5 yıl önce

Devrem bende 4 Ekim 34 deyim adli idari soruşturmavar dijitalleri çalıştığım yerin asayişi almıştı ben onları aradım durdum sonra mukayyiti asayişin aradı abi dijitallerin geldi ama savcının onayı gerek dedi sonra gittim katibe minnet rica polis arkadasa rica minnet savcının onayını aldırttım sonra teslim aldım telefonların bundan 6 ay önce aldım istanbulda bu arada hiç iade olan duymadım ben iade olan oldumu benim çalıştığım ilçede tek açıkta ben kaldım

Artos6534
Memur
07 Eylül 2019 23:49

merhaba Yok devrem eve getirdiler ama haziran ayında 3-4 kere siber suçlara gittim onlar telefon incelemen bitti dedi artık savcının onayına göre alırsın yani bence biraz peşinden koşun inanın kimsenin umurunda değiliz
Aslanbey1453, 5 yıl önce
Biz 4EKİM İstanbul telefonları daha almadık, sen mi takip ettin yoksa onlar mı aradı gel al diye devre???

AFİS
Aday Memur
08 Eylül 2019 01:59

uykusuz kaç yüzüncü gecemiz. allahım sen hayirlisini ne ise bize onu nasip et.

Tuna2121
Memur
08 Eylül 2019 02:18

Hukuk ne için ne var çok iyi öğrettiler bize

Tuna2121
Memur
08 Eylül 2019 02:24

Beklemekten başka çare yok

AFİS
Aday Memur
08 Eylül 2019 02:28

çaresizce beklemek çok kötü .
Tuna2121, 5 yıl önce

Beklemekten başka çare yok

Bulutkseec
Şube Müdürü
08 Eylül 2019 13:22

Böyle şeylere itibar etmem ama Twitter'da söyledikleri çıkan bir kaç kişi var uzun zamandır takip ettiğim Ekim Kasım gibi takipsizlik ve Berat alanlar ile ilgili düzenlemeden bahsetmisler Gerçi benim dosya açık ama böyle bir gelişme güzel olur
Osmnnsultni, 5 yıl önce
onun haricinde 2 kişi daha paylaşım yapmış Ankara kulisi hükümete yakın birisi gibi ama ismi cismi yok 2.si gazeteci ama hava civadan başka bişey değil bugüne kadar dediği çıkmadı deyyusun takipçi kasıyor galiba
Toplam 39532 mesaj
«144614471448144914501451145214531454145514561457»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi