Editörler : Pangaea
«5678910111213141516»

fatihxx65
Şef
23 Ekim 2007 18:05

benim arkadaşımda söylemişti bayramdan önce istendiğini..diğer başlık altında yazmıştım istendiğini ama bazı arkadaşlarımız diğer il müdürlüklerinden istenmediğini yazmıştı.. demekki istenmiş..bu iyi bir gelişme...

hayırlısı artık .... ocağı bulucak anlaşılan...

ismail cetin
Aday Memur
24 Ekim 2007 09:24

güncellllll

zeit
Şef
24 Ekim 2007 09:29

sayılar istendiyse olumlu bir gelişme , kasım sonu gibi bir kıpırdanma olur gibi duruyo bakalım artık, bekleyip göreceğiz.

sscan
Kapalı
24 Ekim 2007 13:51

bu ülkede bir diyanet bir milli eğitim bakanlığı iyi çalışıyor.öğretmen ve diyanetin alımları hiç şaşmaz bizim bakanlıkta ise açıklama yapıldığı halde hala zamanı vermekten acizler.2000 yılında tar_gel projesininin olacağını 10 bin zir.müh.alınacağını 2010 yılına kadar ab nin kriterlerinde olduğunu okumuştum.proje hayata geç geçirirdi.2010 yılına pek bir süre kalmadı.ama biz hala alımların ne zaman olacağını bilemiyoruz.pasif bir bakanlığımız hakkımızı aramaktan aciz bir müh.odamız var.zamanında deneyimli meslektaşlarımız bir yerlere yerleşmişler geride kalanları düşünmüyorlar.yıllardır müh.odasına kayıtlıyım daha bir kez bile işsizlik sorunumuza değindiklerini görmedim.değinselerdi tar-gelin alımları yıllar öncesinden tamamlanırdı.allah yardımcımız olsun

nese0580
Memur
24 Ekim 2007 14:32

haklısın bizim oda yanlızca şu kanalda şu saatte başkanımız çıkacaktır diye mesaj atarlar.başka da bir şey yaptıklarını görmedim.ama az kaldı aralıkta en geç atamalar olacak diye düşünüyorum. umarım herkesin istediği olur

arsa46
Aday Memur
24 Ekim 2007 14:51

arkadaşlar bu bahsetiğiniz atamalar kadrolumu yoksa sözleşmelimi bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

sokrates_30
Genel Müdür
24 Ekim 2007 16:53

sözleşmeli köyler için. ismi üstünde targel işte kadrosumu olur bunun

ziraat müh.
Aday Memur
24 Ekim 2007 20:14

güncel

fatihxx65
Şef
25 Ekim 2007 09:37

odanın görevi zaten para toplamak:))))

köyde
Memur
25 Ekim 2007 10:08

alım olacaktır sabredelim arkadaşlar 4blilerin nakil işlemleri ile ilgili çalışma yapılıyormuş inşaallah sözleşme süresi ile ilgilide bi çalışma yapılır ziraat bankalarındaki gibi süresiz sözleşme imzalanır temennesi ile saygılar oda başkanı biraz busorunlara eğilse iyi olur

ismail cetin
Aday Memur
25 Ekim 2007 10:53

gökhan günaydın ın bizi düşündüğü yok, yılardır düşünmedi şimdi mi düşünecek,kendisinden meddet umuyalım selam herkese

25 Ekim 2007 18:32

takvim gazetesi 4bliye tayin hakkı tanınacağını yayınlamış.aslında 4blilerden eş durumu tayini için diğer kurumlardan mahkemeye verip kazananlar olmuş,araştırın bu olayı.

yeşil_kıvılcım
Aday Memur
25 Ekim 2007 21:46

arkadaşlar aslında bu haberi mühendis platformunda yazmıştım ama kimse orada cevap yazmadı bu taraftada ziraat müh için açılan bi dosya olduğunu bilmiyodum cevap verirseniz sorumada çok sevinicem ayrıca şehit ailelerine baş sağlığı diliyorum TÜRKİYEmizi almak isteyenler size sesleniyorum hepimiz birer şerife bacı hepimiz birer askeriz gözümüzü kırpmadan canımız feda bu topraklara....

Ocak 2008'de 2500 Ziraat Mühendisi ve Veteriner Hekimin aynı şekilde Tar-Gel projesi kapsamında alınması bekleniyor.Bakanımız Sayın Eker'in yaptığı açıklamaya göre Tar-Gel personelinin sayısının aşamalı olarak 10 bine çıkarılması planlanıyordu.Alımların bu doğrultuda olması bekleniyor.

Not:Bu haber forumdan alınmıştır.

http://www.targel.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=57#57

arkadaşlar gözümüz aydın, ancak ben merak ediyorum açıkta kalan ziraat mühendisi arkadaşlarımız kaçar puandalar acaba ben alnabilecekmiyim onu öğrenmek istiyorum. başvuracak arkadaşlar puanını yazarsa sevinirim.

devildev
Şef
26 Ekim 2007 01:04

puanını ve bölümünü yazarsan yardımcı olmaya çalışırız

fatihxx65
Şef
26 Ekim 2007 08:59

bizlerde ocak veya şubatta olacak diye duyumlar alıyoruz... inşallah olurda ocağa fazla bişey kalamdı çünkü... bu sayı 2500 olsa puanlar bayağı düşecektir.. hadi bakalım ocağa bunun burasında 2 ay kaldı:)))herkes için hayırlısı olsun....

26 Ekim 2007 11:04

akim bilgi eddinme kısmına targel alımları hakkında mail atalım.targele szleşmeli atanan kişi tekrar tercih yapabilir mi?tarım bakanlığı ve vahit kirişçinin bu konuda ne açıklama yapacağı önemli.

yeşil_kıvılcım
Aday Memur
26 Ekim 2007 12:07

'akim bilgi eddinme kısmına targel alımları hakkında mail atalım' demişsin arkadaşım atalımda hangi adres mail adresi falan farmı bilgilendirirsen ben yazacağım. kimse puanını yazmamış açıkta kalan arkadaş yok sanırım bu nası işse ben bahçe bitkileri mezunuyum puanım yüksek bşi değil ama bi umut işte belki olur diye düşünüyorum puanımda bu arada 62 lütfen yazarsanız sevinicem.

sscan
Kapalı
26 Ekim 2007 12:40

arkadaşlar puanlarda bir yerde önemini yitiriyor ben 66 puanla atanamazken benim yazdığım ilçenin farklı köyünü yazan 52 puanlı biri atandı benim bölümden.müneccim olacaz yazdığımız yerleri bizden yüksek kimsenin yazmamasını tahmin edecez bazen düşünüyorumda sayısal lotoda şansımız dahamı yüksek?

yeşil_kıvılcım
Aday Memur
26 Ekim 2007 13:39

sscan arkadaşım senin hangi bölüm bide hangi ilçe merak ettim tşk ederim.

26 Ekim 2007 13:54

http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/faces/internetBasvuruGiris.jsp

bu adrese mail atabilirsiniz,targelde sözleşmeli atanan kişi aynı targel projesine tekrar tercih edebilecek mi?

bu arada bölümüm bitki koruma puan69.

Toplam 193805 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi