Editörler : F16 Gökçen
«122123124125126127128129130131132133134

alpon
Aday Memur
08 Haziran 2018 15:45

arkadaslar bu yoneticilerle mulakattan sonraki surec neymis bi bilgilendirme yapildi mi? bayramdan sonra mi olacak donusler?

ddamayildizz
Aday Memur
08 Haziran 2018 20:37

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle son düzlüklere geldiğimiz bu son aşamalarda bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Yönetici ile birebir mülakattan sonra bugün 19 haziranda genel müdür görüşmesi için çağırıdım. Geçen senelere göre bu dönem alım süreci biraz daha farklı olduğu için tam olarak emin olamasamda bu görüşmem 7. mülakatım olacağı için son görüşme olur diye düşünüyorum.

Süreçle alakalı, maaşlar ve çalışma şartları ile alakalı bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnum olurum. Bilgi paylaşımının olacağı başka bir sosyal platform grubu varsa bu konu hakkında da bilgilendirmede bulunursanız çok sevinirim.

Herkese bol şans ve başarılar diliyorum

yupetron
Memur
08 Haziran 2018 22:18

Öncelikle tebrikler.

Tekliften önce mülakat değil de tanışma amacı ile gm ya da gmy görüşmesi için çağrılmışsınız. Yüzde 99 size teklif gelecektir.

Bölümünüz neydi?

ddamayildizz, 6 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle son düzlüklere geldiğimiz bu son aşamalarda bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Yönetici ile birebir mülakattan sonra bugün 19 haziranda genel müdür görüşmesi için çağırıdım. Geçen senelere göre bu dönem alım süreci biraz daha farklı olduğu için tam olarak emin olamasamda bu görüşmem 7. mülakatım olacağı için son görüşme olur diye düşünüyorum.

Süreçle alakalı, maaşlar ve çalışma şartları ile alakalı bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnum olurum. Bilgi paylaşımının olacağı başka bir sosyal platform grubu varsa bu konu hakkında da bilgilendirmede bulunursanız çok sevinirim.

ddamayildizz
Aday Memur
08 Haziran 2018 22:29

Marketing Communications için çağırıldım olumlu düşünceleriniz için teşekkürler

yupetron, 6 yıl önce

Öncelikle tebrikler.

Tekliften önce mülakat değil de tanışma amacı ile gm ya da gmy görüşmesi için çağrılmışsınız. Yüzde 99 size teklif gelecektir.

Bölümünüz neydi?

Leorebecca
Aday Memur
09 Haziran 2018 00:21

Tebrik ederim, yönetici mülakatın hangi tarihte olmuştu ? Bir de beyoğlundaki tepebaşı plazadaki pozisyon için mi görüşmelerin oldu? Teşekkürler :)

ddamayildizz, 6 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Leorebecca
Aday Memur
09 Haziran 2018 00:29

Bir sorum daha olacak. Ben marketing communications için grup mülakatından sonra direk yönetici mülakatına katıldım şimdi olumlu olumsuz dönüş bekliyorum. Sen 7 mülakat derken hangi aşamalardan geçtin herkesin süreci farklı mı ilerliyor diye kafama takıldı da :) tekrardan çok teşekkürler:)

Leorebecca, 6 yıl önce

Tebrik ederim, yönetici mülakatın hangi tarihte olmuştu ? Bir de beyoğlundaki tepebaşı plazadaki pozisyon için mi görüşmelerin oldu? Teşekkürler :)

alkyonee
Aday Memur
09 Haziran 2018 01:27

Arkadaşlar merhaba, network departmanına başvurup ikinci grup mülakatı için dönüş alanınız/alan tanıdığınız var mı? Çevremde network için başvuranların neredeyse tamamına dönüş yapılmadı.

ddamayildizz
Aday Memur
09 Haziran 2018 09:37

Evet ödeme hizmetleri grubu için tepebaşı ofise çağırıldım, söylediğiniz gibi yönetici ile birebir mülakat gerçekleştirdik.

Süreç de şu şekildeydi onun için 7 aşama dedim.

oyun, video mülakat, ingilizce testi, owiwi, grup mülakatı, yönetici ile birebir görüşme, direktörlük görüşmesi - bu görüşmeyi daha gerçekleştirmedim 19 haziranda davet edildim.

Umarım emek veren herkes karşılığını alır.

Tekrar başarılar dilerim.

Leorebecca, 6 yıl önce

Bir sorum daha olacak. Ben marketing communications için grup mülakatından sonra direk yönetici mülakatına katıldım şimdi olumlu olumsuz dönüş bekliyorum. Sen 7 mülakat derken hangi aşamalardan geçtin herkesin süreci farklı mı ilerliyor diye kafama takıldı da :) tekrardan çok teşekkürler:)

gncytnk
Aday Memur
09 Haziran 2018 12:19

Network un hangi bölümüne başvurmuştunuz

alkyonee, 6 yıl önce

Arkadaşlar merhaba, network departmanına başvurup ikinci grup mülakatı için dönüş alanınız/alan tanıdığınız var mı? Çevremde network için başvuranların neredeyse tamamına dönüş yapılmadı.

alkyonee
Aday Memur
09 Haziran 2018 18:53

Regional network 1. tercihimdi.

gncytnk, 6 yıl önce

Network un hangi bölümüne başvurmuştunuz

gncytnk
Aday Memur
09 Haziran 2018 22:41

Benim de regional 1. tercihimdi. Network'un diğer bölümlerini tercih eden arkadaşlarım arandı fakat bizim bölümle ilgili bir şey duymadım maalesef

alkyonee, 6 yıl önce

Regional network 1. tercihimdi.

musti684
Aday Memur
10 Haziran 2018 01:25

Acaba aramalar devam edecek mi? Sanki bitmiş gibi geliyor bana. Dss technology management tercih etmiştim. Arananlar olmuş galiba. Umudumu yitirmek üzereyim.

18062018
Aday Memur
18 Haziran 2018 19:59

Arkadaşlar merhaba, birebir mülakatı 2 hafta önce yapmıştım, orada tekliflerin hangi tarihte başlayacağını sprmayı unutmuşum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

zeyno6392
Aday Memur
18 Haziran 2018 23:06

Bayramdan sonra aramalara başlayacağız, demişlerdi

Eeeng123
Aday Memur
19 Haziran 2018 11:12

Bazı birimlerin bireysel mülakatları daha yapılmadı. Haziran ayı sonuna kadar mülakat sonuçlarını toparlayıp, temmuz ayında da teklifler yapılacak demişlerdi. Sonra bir değişiklik oldu mu bilmiyorum.

Quantization1
Aday Memur
19 Haziran 2018 15:09

Merhabalar,

Bayramdan sonra herhangi bir departman için aranan oldu mu acaba? Regional network için özellikle.

alpon
Aday Memur
19 Haziran 2018 16:50

suanlik bir sey yok whatssapp grubunda da aranan olmamis hadi hayirlisii :)

Quantization1, 6 yıl önce

Merhabalar,

Bayramdan sonra herhangi bir departman için aranan oldu mu acaba? Regional network için özellikle.

boyabay
Aday Memur
20 Haziran 2018 13:58

Dönüşler başlamış sanırım aranan var mı arkadaşlar?

alpon
Aday Memur
20 Haziran 2018 14:36

cevremde hic donus alan duymadim ben yonetici mulakatindan sonra?

hangi departmanmis donus alan?

boyabay, 6 yıl önce

Dönüşler başlamış sanırım aranan var mı arkadaşlar?

boyabay
Aday Memur
20 Haziran 2018 14:53

Bir arkadaşım duymuş hr için dün aranmış

alpon, 6 yıl önce

cevremde hic donus alan duymadim ben yonetici mulakatindan sonra?

hangi departmanmis donus alan?

Toplam 2680 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi