Editörler : swat3410

asikral1
Şef
17 Ocak 2022 19:17

ya takıldığınız şeye bakın ya verilmese temmuzta tefe tüfe fqarkı olarak verilecek neyi dert ediniyorusunuz sanki görende %60 dendi 30 verildi diğeri verilmedi diyecej % 2,5 fark o kadr bu kadar takılmayın

burcuyldrm34
Aday Memur
18 Ocak 2022 11:26

bi süre sonra vermeselerde olur dicez:)
asikral1, 2 yıl önce

ya takıldığınız şeye bakın ya verilmese temmuzta tefe tüfe fqarkı olarak verilecek neyi dert ediniyorusunuz sanki görende %60 dendi 30 verildi diğeri verilmedi diyecej % 2,5 fark o kadr bu kadar takılmayın

Soldierm
Yasaklı
18 Ocak 2022 11:48

Ya burcu sen ne kadar kalın kafalı bir insansın ya yüz kere benim yorumlarıma atlama dedim hala atliyosun evet ben boş konuşuyorum boş konuşuyor isem niye sazanlik yapiyosun arkadaş senden seni görmeden tanımadan şuradaki tavirlarindan ötürü nefret ettim bir kez daha söylüyorum benim yorumlarıma salça olma arkadaş ok.

Soldierm
Yasaklı
18 Ocak 2022 11:50

Bir daha benim yorumlarıma salça olma Burcu denen kalın kafalı vatandaş yüz kere söyledim sana hala devam ediyorsun...

fredricka0
Aday Memur
18 Ocak 2022 15:15

talimatı veren cb.

cumhur ittifakı vekil sayısı 334.

soran olursa bürokratik engeller dersiniz.

babapolis
Yasaklı
19 Ocak 2022 08:47

Zaten oyle olacak ki sanki bir nimet vermıs gibi olanı verdi sevinen olduğunu sanmam bes gun sonra cıkar hemen gecırılmesk İcin talimat verdim det herkes gelir kabul eder bu sadece bu konu İcin degıl Tayyip erdogan klasıgı
fredricka0, 2 yıl önce

talimatı veren cb.

cumhur ittifakı vekil sayısı 334.

soran olursa bürokratik engeller dersiniz.

asikral1
Şef
20 Ocak 2022 04:38

ya vermese ne edebilecez sendikamız mı var da itiraz etsin kim polis adına konuşacak memursen mi kamusen mi kim konuşacak polisin de alması için

burcuyldrm34, 2 yıl önce
bi süre sonra vermeselerde olur dicez:)
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi