Editörler : Pangaea

atanmakist
Kapalı
22 Mayıs 2017 14:21

Allah aşkına söyler misin mülakata nasıl hazırlanılır??

Umutbitmesinnn
Aday Memur
22 Mayıs 2017 15:18

Formasyonu olan herkes birinci öncelik hocam o olay şöyle ve işlerliği yok devlet bir öğretmenlik branşına atama yaparken pedagojik formasyona sahip adaylarla ihtiyacın karşılanamadığı atama dönlerine has olmak üzere pedagojik formasyona sahip olmayan adaylar arasından da atama yapar ve bu adayların pedogojik formasyon eğitimi görev sırasında tamamlanır der lakin su an hiçbir branşta formasyonsuz adaya ihtiyaç yok çünkü formasyon sahibi adaylar ihtiyacın çok üzerinde zaten o konu bir kural olarak var yani formasyon sahibi olan ve olmayan adaylar için

serkie, 7 yıl önce

Eğitim fakültesi 1. öncelik. Aynı puan şartında formasyonlu olanı değil seni atayacaklar.

3api
Aday Memur
22 Mayıs 2017 18:56

ben iki senedir kpss ye 1 senedir de mülakata hazırlanıyorum sen rahat ol...

Abdoffbora, 7 yıl önce

3api, bırdaha gırersen eksıklerını belırleyıp gıdermeye calıs.mulakata hazırlan bıraz.

Abdoffbora
Genel Müdür
22 Mayıs 2017 18:58

o halde sence neden olmadı. demekkı calısma seklını degıstırmelısın

MSsınıfçı
Aday Memur
22 Mayıs 2017 21:46

Vah vah..Ne kadar sığ bir düşünce! Hazırlanınca mülakattan iyi puan alıyorsun demek.Ya bu fikir neden bizim aklımıza gelmedi? Hay sen aklınla bin yaşa zekicim...

3api
Aday Memur
22 Mayıs 2017 22:51

arkadaş biraz KIT galiba. mülakata çalışmakla puan alındıysa ekimdekiler kpss puanı 65 olmasına rağmen mülakata nasıl 99 aldılar. üstün zekalı mıydılar? . sisteme b*k sürdürmediğine göre dayına güveniyon. biz de dayısı olmadığı için ne kadar çalışsa da mülakatta puan alamayanlardanız. bil istedim....

Abdoffbora, 7 yıl önce

o halde sence neden olmadı. demekkı calısma seklını degıstırmelısın

Abdoffbora
Genel Müdür
23 Mayıs 2017 10:04

hocam hala acıklanan bırsey yok. ne zaman acıklanacak gırenlerın puanları

Bio asl, 7 yıl önce

arkadaşlar herkes kendi puan ve branşını girerse pazartesi branş sıralaması yapılacak ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar doğru sonuç alırız linki lütfen gruplarda paylaşalım

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdg_4ceMUd8yuSF9Ijwk9TG3zIf21XyG2CmfoVDPV4zs1cHow/viewform?c=0&w=1

Abdoffbora
Genel Müdür
24 Mayıs 2017 13:41

hanı pazartesı acıklanacaktı. bugun carsamba hala acıklanmadı. yalan oldu herhalde

Abdoffbora, 7 yıl önce

hocam hala acıklanan bırsey yok. ne zaman acıklanacak gırenlerın puanları

heidi.
Aday Memur
25 Mayıs 2017 08:32

Daha sonra her branş ayrı ayrı açıklanacak denilmiş ama o sonra ne zaman bilen yok

MSsınıfçı
Aday Memur
26 Mayıs 2017 16:50

Nezaman yapılacak bu analiz? Tercihlerden sonra mı...

esrapbkts
Aday Memur
30 Mayıs 2017 12:27

hocam bu linke hiç giremedim kapandı diyor yazamadım puanımı

Abdoffbora, 7 yıl önce

bugun mu acıklancak.

Abdoffbora
Genel Müdür
30 Mayıs 2017 12:28

o lınkten bır sonuc cıkmayacak anlasılan. bız fencıler olarak fenkafada toplandık.

esrapbkts
Aday Memur
30 Mayıs 2017 12:35

ingilizce benim branşım teşekkürler hocam

Abdoffbora, 7 yıl önce

o lınkten bır sonuc cıkmayacak anlasılan. bız fencıler olarak fenkafada toplandık.

adalet talibi
Aday Memur
01 Haziran 2017 19:20

Adalet öğretmeni yokmu hocalarım? Kaçla kapattı acaba?

Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi