Editörler : Pangaea
«19202122232425262728293031
18 Ocak 2022 14:51

toplamda da 3 tane mimar almış çşb

Memur.olacak, 2 yıl önce
Toplam mühendis sayısı 185 yazmıştı biri bizim bölümün sayfasına ,geçen perşembe çsb personelden birileriyle görüşmeye gidenler olmuş . Bizim umudunuz da bi 40 50 sayisinda çsb kpss 2020 açıklandığından beri bi 47 kişilik alıma çıktı bide 2021 2 de çıktıı ama yine sayı çok azdı.
19 Ocak 2022 10:20

çşb den telefonla görüştüğüm kişi alımla ilgili henüz netleşen bir şey yok dedi az önce.

çşb ye kalan varsa sınava çalışmaya başlasın bence

Memur.olacak
Şube Müdürü
19 Ocak 2022 11:12

Teşekkürler paylaştığıniz için ben bayağı bu ay gelecek diye düşünüyordum.
the-white-wolf, 2 yıl önce

çşb den telefonla görüştüğüm kişi alımla ilgili henüz netleşen bir şey yok dedi az önce.

çşb ye kalan varsa sınava çalışmaya başlasın bence

Öyküarchitect
Kapalı
19 Ocak 2022 13:25

Arkadaşlar merhaba...ÇŞB'nin 8 Aralık'ta yayınlanan ilanına (kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında sözleşmeli personel alım ilanı) başvuran oldu mu? Başvurular 31 Aralık'ta bitti ama henüz mülakat listesi ve tarihi yayınlanmadı..Sizce ne zaman yayınlanır, tahmini veya bilgisi olan var mı?

19 Ocak 2022 14:20

riske etmeyin hocam çalışmanızı çşb ye ne atama ne de kadro sayısı açısından güven olmaz

Memur.olacak, 2 yıl önce
Teşekkürler paylaştığıniz için ben bayağı bu ay gelecek diye düşünüyordum.

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 15:02

Öykü hanım kpss puanınız var mıydı?
Öyküarchitect, 2 yıl önce

Arkadaşlar merhaba...ÇŞB'nin 8 Aralık'ta yayınlanan ilanına (kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında sözleşmeli personel alım ilanı) başvuran oldu mu? Başvurular 31 Aralık'ta bitti ama henüz mülakat listesi ve tarihi yayınlanmadı..Sizce ne zaman yayınlanır, tahmini veya bilgisi olan var mı?

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 15:04

Sözleşmeli birim müdürü bizzat kendisi söylemiş.. Bakanlıktaki randevuda ifade eden Müdür bey mi daha iyi bilir yoksa telefondan cevap veren memur mu?

riske etmeyin hocam çalışmanızı çşb ye ne atama ne de kadro sayısı açısından güven olmaz

Memur.olacak
Şube Müdürü
19 Ocak 2022 15:04

Görüştüğünüz numarayı yazabilir misiniz acaba?

Öyküarchitect
Kapalı
19 Ocak 2022 15:06

Kpss puanım var, ama bu alım ilanında kpss puan şartı yoktu..diğer şartları da sağladım..ama benim sorduğum soruyla, sizin sorunuzun ne alakası var anlayamadım ?

betelgeuse13, 2 yıl önce
Öykü hanım kpss puanınız var mıydı?

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 15:07

İlan illaki gelecek ama önemli olan sayı.. İnşallah güzel bir sayı alırız

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 15:11

Sakin olun atarlanmayın hemen. Belki puanınız yüksektir ve ilgili alımda atanırsınız bu da başkalarını ilgilendirebilir mi mesela :)

Kpss puanım var, ama bu alım ilanında kpss puan şartı yoktu..diğer şartları da sağladım..ama benim sorduğum soruyla, sizin sorunuzun ne alakası var anlayamadım ?

Öyküarchitect
Kapalı
19 Ocak 2022 15:16

Yok atarlanmadım, ben ilk kez giriyorum bu foruma da. girmeden önce okuduğum yazışmalarda herkes atarlıydı, o yüzden bir şartlanma olabilir bende :) kpss puanım çok yüksek değil..muhtemelen diğer alımlarda rakibiniz olamam :)

betelgeuse13, 2 yıl önce
Sakin olun atarlanmayın hemen. Belki puanınız yüksektir ve ilgili alımda atanırsınız bu da başkalarını ilgilendirebilir mi mesela :)

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 15:18

Bakanlığın geçmiş duyurularına bakabilirsiniz. Tarihler, mülakat listeleri, kazananlar listesi mevcuttu.

Yok atarlanmadım, ben ilk kez giriyorum bu foruma da. girmeden önce okuduğum yazışmalarda herkes atarlıydı, o yüzden bir şartlanma olabilir bende :) kpss puanım çok yüksek değil..muhtemelen diğer alımlarda rakibiniz olamam :)

Öyküarchitect
Kapalı
19 Ocak 2022 15:19

teşekkürler..

betelgeuse13, 2 yıl önce
Bakanlığın geçmiş duyurularına bakabilirsiniz. Tarihler, mülakat listeleri, kazananlar listesi mevcuttu.
19 Ocak 2022 17:22

410 15 22

Memur.olacak, 2 yıl önce
Görüştüğünüz numarayı yazabilir misiniz acaba?
19 Ocak 2022 17:24

bilmem hangi müdürün ne söylediğini bilmiyorum. ben bugün yaptığım görüşmeyi söylüyorum sadece.

bilmem hangi müdürün yanına gidenler kimse artık tarihi ve alım sayıları hakkında da bilgi alsalardı bari. alım olacak bilgisi için o kadar zahmet etmeselerdi

betelgeuse13, 2 yıl önce
Sözleşmeli birim müdürü bizzat kendisi söylemiş.. Bakanlıktaki randevuda ifade eden Müdür bey mi daha iyi bilir yoksa telefondan cevap veren memur mu?

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 17:26

Puanınız kaç?

bilmem hangi müdürün ne söylediğini bilmiyorum. ben bugün yaptığım görüşmeyi söylüyorum sadece.

bilmem hangi müdürün yanına gidenler kimse artık tarihi ve alım sayıları hakkında da bilgi alsalardı bari. alım olacak bilgisi için o kadar zahmet etmeselerdi

betelgeuse13
Yasaklı
19 Ocak 2022 17:28

Verilecek bilginin de bir sınırı olmalı ki virgülüne kadar sayı veremezler. 185 mühendis varmış. Ocak sonu demişler.
19 Ocak 2022 18:12

mimarların 92 küsur puanla beklediklerini de söylemişler mi?

bir buçuk yıldır 3 tane mimar almışsınız ayıp gerçekten demişler mi?

bakanlığın bünyesindeki tüm kurumların bir sürü mimar ihtiyacı varken bu personel alımındaki tasarrufun sebebini sormuşlar mı?

betelgeuse13, 2 yıl önce
Verilecek bilginin de bir sınırı olmalı ki virgülüne kadar sayı veremezler. 185 mühendis varmış. Ocak sonu demişler.

Mimar 0629
Aday Memur
20 Ocak 2022 12:43

Hocam kusura bakmayın kafam karıştı ocak sonunda kesin ilana çıkacak mı çşb peki

mimarların 92 küsur puanla beklediklerini de söylemişler mi?

bir buçuk yıldır 3 tane mimar almışsınız ayıp gerçekten demişler mi?

bakanlığın bünyesindeki tüm kurumların bir sürü mimar ihtiyacı varken bu personel alımındaki tasarrufun sebebini sormuşlar mı?

Toplam 617 mesaj
«19202122232425262728293031

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi