Editörler : E.Kayı Han
«282283284285286287288289290291292293»

adjuvan.rtt
Aday Memur
18 Temmuz 2019 15:00

Umarız sadece söylemlerde kalmaz hep söylendi ana sonuç sıfır bakıp görecez elbette

Nozdormu
Daire Başkanı
18 Temmuz 2019 15:27

3.5 ali bu tabi ki lafta kalacak.

adjuvan.rtt, 5 yıl önce
Umarız sadece söylemlerde kalmaz hep söylendi ana sonuç sıfır bakıp görecez elbette

çiğdem kuz
Kapalı
18 Temmuz 2019 17:07

Daha önceden sendika yetkilisinden randevu alındı gidilecekti kimse gelmedi o yüzden iptal etti arkadaş kadro isteyen yok burda bence
burak0644, 5 yıl önce

Neden kimse tınlamıyor acaba? Form sayfasından sadece 1 kişi iletişime geçti benimle, toplanıp randevu alalım diyoruz, ama görünen o ki kimse KADRO istemıyor, "yattıgım yerden KADRO ayağıma gelsin" derdinde herkes, böyle beklersenız hiçbirşey kazanamayız.

kimse fikir üretmiyor, üretilen fikirlere de cevap vermeye dahi tenezzül etmiyor. Siz böyle yaparsanız KADRO yu daha göremezsiniz.

Erdembicen
Aday Memur
18 Temmuz 2019 19:45

bence de hocam whatsapp grubu çok mantıklı lakin ben zaten olduğunu düşünüyorum twitter etkinliklerini planlamak için illa bir yerden iletişi kuruluyordur bizide dahil ederlerse sevinirim

OrganikSaglıkcı, 5 yıl önce

Watsaap grubumu kursak bence 200-300 kişi bile olsa daha etkili bir çalışma olur. Daha organize oluruz.Buluşma gerçekleştiriz hep birlikte kararlar alırız.

Nozdormu
Daire Başkanı
19 Temmuz 2019 08:40

Ne zaman oldu bu olay bizim haberimiz yok.

çiğdem kuz, 5 yıl önce
Daha önceden sendika yetkilisinden randevu alındı gidilecekti kimse gelmedi o yüzden iptal etti arkadaş kadro isteyen yok burda bence

Hakç
Daire Başkanı
19 Temmuz 2019 19:15

Bu ayrım bitsin artık diyoruz sendikalar istese olur ama memur sen göreceğiz bakalım ne yapacak toplu sözleşmede. Allah yardımcımız olsun bizim gibi 2 kanun arasında kalmış kadro alamayan 4bli memurlara Allah yardım etsin duyarsız kalanlara da kalplerine merhamet versin ne diyelim. Başımızdaki idarecilerimize hak hukuk adalet vicdan duygusu versin

burak0644
Memur
19 Temmuz 2019 19:22

Allah razı olsun Ayhan Çivi ( @ayhancivi )

https://youtu.be/QB0cKVq7RTI

hemmalatya
Şube Müdürü
19 Temmuz 2019 20:09

boşuna demiyoruz malum sendikadan istifa edin diye ..bu sendikayı hiç bilmem ama gerçekten bizi anlayıp hak verdiği için minnettarım..

burak0644, 5 yıl önce

Allah razı olsun Ayhan Çivi ( @ayhancivi )

https://youtu.be/QB0cKVq7RTI

çiğdem kuz
Kapalı
19 Temmuz 2019 20:45

Radiant kullanıcı isimli kişi daha önceden mesaj attı sendika başkanından randevu almıştı birisi aracılığıyla sizde o zamanlarda sohbetlere katılıyodunuz hatırlarsınız belki mart ayında oldu
Nozdormu, 5 yıl önce

çiğdem kuz
Kapalı
19 Temmuz 2019 20:57

Hatta ben başka ildeyim ankarada olsam gelirdim demişsiniz arkadaş kimseyi bulamadı memurlar net dışında da araştırdık kimseyi bulamadık,ben adliyelerden birilerini ayarlayım dedim iki üç kişi olunca bizi dikkate almazlar diye düşündük hatta siz arkadaşa bi mesaj atsam derdimizi anlatır onu iletebilir misin şeklinde bişeyler demişsiniz kimse katılmadı malesef kadro isteyen kimse yok yani emin olabilirsiniz
Nozdormu, 5 yıl önce

çiğdem kuz
Kapalı
19 Temmuz 2019 21:11

çalıştığı konum itibariyle birçok yerden randevuyu çok kolay alabilecek biri ama kimse çıkmayınca vazgeçti o da artık uğraşmıyor
çiğdem kuz, 5 yıl önce
Hatta ben başka ildeyim ankarada olsam gelirdim demişsiniz arkadaş kimseyi bulamadı memurlar net dışında da araştırdık kimseyi bulamadık,ben adliyelerden birilerini ayarlayım dedim iki üç kişi olunca bizi dikkate almazlar diye düşündük hatta siz arkadaşa bi mesaj atsam derdimizi anlatır onu iletebilir misin şeklinde bişeyler demişsiniz kimse katılmadı malesef kadro isteyen kimse yok yani emin olabilirsiniz

rev6
Aday Memur
20 Temmuz 2019 15:45

Ağustos değil 27 temmuz yazacaktım

Emre.27
Aday Memur
20 Temmuz 2019 18:07

Yukarida da arkadaslarin dedigi gibi toplanip Ankara'da en azindan bir konusma yapmak.cunku en azindan bir kac haber bultenine konu olur,siyasetin iktidarin dikkatini ceker.ozellikle son zamanlarda magdur edilen kesimler icin telafi yoluna gidilmisken;bizim de magduriyetlerimizin giderilmesi gerektigini onlar da dusuneceklerdir.cunku suan en cok ses getiren tabiri yerindeyse en cok aglayan hakkini alacaktir

Nozdormu
Daire Başkanı
20 Temmuz 2019 22:48

Değerli arkadaşım ben böyle bir etkinlikten haberdar olamadım. Önceden haber verilmiş bir şey için mavi takım elbisemi giyer ankaraya gelirim. Sendikaların bi anlamı yok fakat, bir bakandan vs randevu alamadıktan sonra sendikalar önemsiz. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanımıza gidebiliriz belki.

çiğdem kuz, 5 yıl önce

Burak5726
Kapalı
21 Temmuz 2019 21:11

http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/istatistikler/kamu-personeli-istatistikleri 254 bin olmuşuz tavşan gibiyiz maşallah çoğaldıkça çoğalıyoruz :)

hemmalatya
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 14:34

Ayhan Çivi‏ @ayhancivi

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 15:00 de Ankara Ulus’taki Zafer Anıtı’nın önünde kitlesel basın açıklaması yapacağız. #SoezlesmeliyeAyrımsızKadro #sözleşmelipersonelyalnızdeğildir

MehmetEmin6363
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:35

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz

MehmetEmin6363
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:38

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 15:00 de Ankara Ulus?taki Zafer Anıtı?nın önünde kitlesel basın açıklaması yapacağız. #SoezlesmeliyeAyrımsızKadro#sözleşmelipersonelyalnızdeğildir

Emre.27
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:50

Arkadaslar;sendikaya kayitli bir arkadasima mesaj gelmis.Mesajin icerigini tam bilmiyorum ama;toplu sozlesme oncesi tarafimiza iletmek istediginiz 3 sorunu yazin demisler galiba ve bir mail adresi verilmis.eger sendikalara uye olup boyle mesaj alan arkadaslar var ise;en azindan onlar da en buyuk ve tek isteklerinin kadroya gecmek oldugunu yazsinlar.Zaten kadroya gecersek sorunlarimizin cogu hallolacaktir.olmaz olmaz demeyelim belki dile getirilir

memur003
Aday Memur
22 Temmuz 2019 20:28

burdakıler bıle umudunu kesmıs boyle olmaz ...

Toplam 15990 mesaj
«282283284285286287288289290291292293»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi