Editörler : ayşegül bgm
25 Ağustos 2019 01:04

Üniversite hemşirelik
Kasım ayında 2.alım olursa üniversitede sözleşmeli çalışanlar atanabiliyor mu yoksa onlar dahil değil mi ?

juc46535
Aday Memur
25 Ağustos 2019 01:11

Yaw şunu bir öğrenemediniz gitti mk

Sözleşme süren bitmişse atanabilirsin, yok bitmemişse atanamazsın

Ya da istifa etmişsen istifanın üzerinden en az 1 yıl geçmişse atanırsın, yok 1 yıl geçmemişse tercihin gelse bile ataman yapılmaz üstüne üstlük bide 1 yılda tercih verememe cezası alırsın şunu artık öğrenin sürekli bu soruları sormayın mk

Memuratama
Memur
25 Ağustos 2019 01:23

Sormadan nasıl öğrenebilirim pardon ? Ayrıca terbiyeli konuşun sen burda küfür et diye soru sormadım soruyu beğenmezdiysen yazma cevap senin hakaretlerini dinlemek zorunda değilim demek istediğim bu sene içinde üniversiteye yerleşen kişiler içindi sözleşme süresi ne zaman doluyor bunu sordum ben.
juc46535, 5 yıl önce

Yaw şunu bir öğrenemediniz gitti mk

Sözleşme süren bitmişse atanabilirsin, yok bitmemişse atanamazsın

Ya da istifa etmişsen istifanın üzerinden en az 1 yıl geçmişse atanırsın, yok 1 yıl geçmemişse tercihin gelse bile ataman yapılmaz üstüne üstlük bide 1 yılda tercih verememe cezası alırsın şunu artık öğrenin sürekli bu soruları sormayın mk

juc46535
Aday Memur
25 Ağustos 2019 01:51

Ben küfür etmedim göster nerede küfür etmişim.

Anlaşma yaptığın günden itibaren 1 yıllık süreyi kapsar sözleşme bu süre içerisinde atanamazsın tercihin gelse dahi iptal edilir

Memuratama, 5 yıl önce
Sormadan nasıl öğrenebilirim pardon ? Ayrıca terbiyeli konuşun sen burda küfür et diye soru sormadım soruyu beğenmezdiysen yazma cevap senin hakaretlerini dinlemek zorunda değilim demek istediğim bu sene içinde üniversiteye yerleşen kişiler içindi sözleşme süresi ne zaman doluyor bunu sordum ben.

juc46535
Aday Memur
25 Ağustos 2019 01:53

Sormadan nasıl öğrenirsin biliyormusun? okuyarak internette boş boş gezeceğine oku araştır

25 Ağustos 2019 02:00

Kilavuza bu atamada tarih geldi sistem hatasini kapattılar. 21.08.2018den sonra istifa edenler kabul edilmeyecektir diye yani siz tercih verseniz atamaniz olsa bile belgelerinizi almayacaklar sadece birinin kadrosunu bosuna doldurmus olacaksiniz.

Memuratama
Memur
25 Ağustos 2019 02:27

Ben üniversiteden tercih vermeyeceğim zaten sadece 2.alımda önümde kaç kişi kalmış onu görmek istedim
papatyahemsire, 5 yıl önce

Kilavuza bu atamada tarih geldi sistem hatasini kapattılar. 21.08.2018den sonra istifa edenler kabul edilmeyecektir diye yani siz tercih verseniz atamaniz olsa bile belgelerinizi almayacaklar sadece birinin kadrosunu bosuna doldurmus olacaksiniz.

Memuratama
Memur
25 Ağustos 2019 02:29

mk ne demek önce yazdığını bir tekrar oku istersen hala küfür etmedim demeler falan ilginç
juc46535, 5 yıl önce

Ben küfür etmedim göster nerede küfür etmişim.

Anlaşma yaptığın günden itibaren 1 yıllık süreyi kapsar sözleşme bu süre içerisinde atanamazsın tercihin gelse dahi iptal edilir

Memuratama
Memur
25 Ağustos 2019 02:31

Boş boş gezdiğimi kim söyledi ? Ben zaten araştırıp net bir şey bulamamışım ki buraya yazmışım. Her üniversite sözleşmesi farklı tarihte oldu bir yerde hepsinin sözleşme geçerliliği tek tarih aralık diye okudum net olsun diye sormak istedim.
juc46535, 5 yıl önce

Sormadan nasıl öğrenirsin biliyormusun? okuyarak internette boş boş gezeceğine oku araştır

juc46535
Aday Memur
25 Ağustos 2019 02:36

mk klavye hatasıdır anlam çıkarma kafana göre

Memuratama, 5 yıl önce
mk ne demek önce yazdığını bir tekrar oku istersen hala küfür etmedim demeler falan ilginç

juc46535
Aday Memur
25 Ağustos 2019 02:38

Önemli olan senin ne zaman anlaşma imzaladığındır. Anlaşma yaptığın tarihten itibaren 1 yıl atanmazsın. Ayrıca sözleşmenin bitime 1 ay kala yine sözleşmeni yenilemeyeceğini bildirmen gerek yoksa yine sıkıntı çıkar bu da önemli

Memuratama, 5 yıl önce
Boş boş gezdiğimi kim söyledi ? Ben zaten araştırıp net bir şey bulamamışım ki buraya yazmışım. Her üniversite sözleşmesi farklı tarihte oldu bir yerde hepsinin sözleşme geçerliliği tek tarih aralık diye okudum net olsun diye sormak istedim.

Memuratama
Memur
25 Ağustos 2019 02:39

Klavye hatası ? 2 kere ? Madem soruyu beğenmedim yazmasaydın cevap zorla mı yazdırıyorlar anlamadım illa yardım etmek isteyen fikir sahibi olan biri vardır.
juc46535, 5 yıl önce

mk klavye hatasıdır anlam çıkarma kafana göre

juc46535
Aday Memur
25 Ağustos 2019 02:42

Bilen pek çıkmaz kıymetini bil

Memuratama, 5 yıl önce
Klavye hatası ? 2 kere ? Madem soruyu beğenmedim yazmasaydın cevap zorla mı yazdırıyorlar anlamadım illa yardım etmek isteyen fikir sahibi olan biri vardır.
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi