Editörler : E.Kayı Han
19 Şubat 2011 00:08

Adalet Bakanlığı, komisyonlararası tayin sonuçlarını açıkladı

PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN YAYIMLADIĞI LİSTEYE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

xmurat
Kapalı
19 Şubat 2011 02:11

yine gidemedim yaaa,

neden gidemiyorum ben ?

&&&&
Aday Memur
19 Şubat 2011 02:28

Benim birinci tercihim çıktı

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
19 Şubat 2011 10:34

Tayini çıkan arkadaşlara yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum.

&&&&
Aday Memur
19 Şubat 2011 10:38

Teşekkür ederim ne zaman başlarız acaba bilginiz varmı

ismailergin
Aday Memur
19 Şubat 2011 13:25

tayinden umudum kesildi becayiş arıyorum istanbul avurapa yakasından üsküdara geçmek isteyen varmıııııı

xmurat
Kapalı
19 Şubat 2011 15:02

ismailergin sen nereye gitmek istiyordun :(

ben de kaldım yaaa becayiş den de umudum yokki,bırak yakamı istanbuuullll...

19 Şubat 2011 16:17

Bende ilk tercihime gidiyorum.Anladığım kadarıyla istisnalar hariç genelde herkez birinci tercihine gitmiş.Gidenlere hayırlı olsun, gidemeyenlerde fazla üzülmesin....

fuzan
Aday Memur
19 Şubat 2011 16:41

neden sayfa açılmıyor?

fuzan
Aday Memur
19 Şubat 2011 18:50

peki tayini çıkan memurun yerine kim gelecek. ondan boşalan kadroya komisyon mu tayin yapacak?

burnettt
Aday Memur
20 Şubat 2011 00:11

Yine çıkmadı, itirazı kabil midir ? bir sene daha bekleyelimmi :S

epidemic
Aday Memur
20 Şubat 2011 10:31

bu senede çıkmadı inşallah bir sonrakine... nasipse,

çıkanlara hayırlı olsun arkadaşlar.

Adliyeci
Şef
20 Şubat 2011 12:54

Bu nasıl adalet, sicilimiz 103 ve 100 ile başlıyor, sicili 112 113 ile başlayan katipler istedikleri yere gidiyor, biz 6 senedir diyarbakırdan çıkamadık, bu tayinleri neye göre yapıyorlar artık belli oldu, güya çalıştığ yerin kadrıo durumu falan deniyor ama bizden sonra işe girenler giderken biz kalıyoruz ADALETİN ADALETİ YOK YOK YOK

simbad78
Şef
20 Şubat 2011 14:05

bende tayini çıkmayanlardanım ancak dilekçe vermeyi düşünüyorum.babam ve annem rahatsız. raporlarını eklicem göndercem. kabul edilirmi bilmiyorum ama tayin zamanlarında şansımı denemek istiyorum bir kez daha. bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba. annem babam yalnız yaşıyorlar ve yaşlılar. tekrar bu hususları belirtip dilekçe versem dikkate alınırmı ?

yıldızgüden
Aday Memur
20 Şubat 2011 14:25

çok kötü yaa benim abiminde olmadı tayin işi bi gelemedi marmaristen. kaç yıldır orda ama yok komisyonlar arası izin almak gerekiyormuş yok falan mış filan mış. bu sefer umudumuz vardı gelir diye bekliyorduk ama olmadı. Tabi askerdeki çocuğa bunu haber vermek çok zor oldu. üzüldü haliyle. offff

Adliyeci
Şef
20 Şubat 2011 18:59

Diyorlar ki tayin isteyen personelin çalıştığı yerdeki iş ve kadro durumu, gitmek istediği yerdeki kadro durumu falan bunların değerlendirilerek tayinler yapılıyor. Çalıştığım yerden 4-5 kişi gitii, çalışma süresi olarak onlarda daha fazla süredir burdayız, sicil olarak onlarda sicilimiz daha yüksek, tayini çıkanların tayinlerinin çıktığı yerlerden diyarbakıra gelen yok. Farklı yerlerden 2-3 kişi diyarbakıra gelmiş, Bakanlık eğer burdakileri okuyorsa soruyorum ACABA TAYİNLERİNİ ÇIKARDIĞINIZ KİŞİLERİN BİZDEN FAZLASI NEDİR? BİZİM TAYİNİ ÇIKAN KİŞİLERDEN EKSİĞİMİZ NEDİR? HANGİ KRİTERE GÖRE BU ATAMALARI YAPTINIZ? DUYURUDA BELİRTİĞİNİZ KRİTERLERE GÖRE İSE BİZ NEDEN BURDAYIZ, KİMSENİN BİLMEDİĞİ BİR AYIRIM KRİTERİNİZ Mİ VAR, ERGENEKONCU DEĞİLİZ, KOMİNİST DEĞİLİZ, TERÖRİST DEĞİLİZ, İNANÇSIZ DEĞİLİZ, ZAMANIMIZ FAZLASIYLA DOLDURDUK, NEDEN?

burnettt
Aday Memur
20 Şubat 2011 19:21

http://www.pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2009/nisan/kriterler.htm

bu linke tıklayarak kriterlere bakabilirsiniz büyük ihtimalle değişmemiştir, bende buna ilişkin olarak başvurdum %100 olması gereken tayin olmadı, ek dilekçe göndereceğim belkide talebim ellerine hiç ulaşmadı, kriter yukardaki linkteki gibi ise %100 olması lazım kriter değişti ise haberimiz yok

ismailergin
Aday Memur
20 Şubat 2011 20:26

üsküdar adliyesinde görevliyim

avrupa yakasından B.Çekmece ve silivri hariç bütün adliyelere becayiş yapılırrrr

kithairon27
Aday Memur
21 Şubat 2011 16:19

Bursa Adliyesine hayırlı olsun ben geliyorum :)

nihayet06
Aday Memur
21 Şubat 2011 18:11

Ankara Bölge İdare Mahkmesinde çalışan arkadaş varmııııı

Kırgın İkindi
Aday Memur
23 Şubat 2011 22:40

arkadaşlar tebliğler tahminen ne kadar sürede gelir? tebliğ geldikten sonra tebliği alma süresi var mıdır? yoksa bulunduğumuz yerdeki amirler tebliğ etmeyi istedikleri kadar bekletebilirler mi?önceki atamalarda atanan veya bilgisi olan arkadaşlar bu konularda cevap verirlerse çok memnun olurum..şimdiden teşekkürler

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi