Editörler : Pangaea
«722472257226722772287229723072317232723372347235»

blackmfe
Aday Memur
21 Ocak 2020 17:38

Bizde de aynısı oldu. Atama ile alakalı toplantılara giren adamların dedikleri çıkmadı.
Wedat9363, 4 yıl önce
açık konuşmak gerekirse bilgiyi yazan kişilere inanıyorum ama bilgiyi aldıkları kaynağa dikkat etmelerini öneririm yoksa ben kendimde bakanlıkta çalışan arkadaşlarım olsun hatırı sayılır konumlarda olan kişilerlede görüştüğümde hepsi ağız birliği etmiş gibi ayni seyleri konuşuyorlardı ama hiçbirinin dediğide tutmadı.

Wedat9363
Kapalı
21 Ocak 2020 17:42

kac tane sınıf arkadaşım vardı aylar aylar öncesinden "ooo sen kesin atanirsin kasımda kasımda olmadı aralık kesin olacak" diyorlardı.Onlar çalışıp maaşlarını aldılar bende bir umut hep bekleyip canımı sıktım olan bana oldu onların hiçte umrunda olmadi maaşlarını alıp hayatlarını yaşadılar bende dershaneye kayıt yaptim yine...
blackmfe, 4 yıl önce
Bizde de aynısı oldu. Atama ile alakalı toplantılara giren adamların dedikleri çıkmadı.

onemillion
Aday Memur
21 Ocak 2020 17:50

yanlışın var hocam 08.01.2020 tarihinde bütün il müdürlükleri hayvan sağlığı subelerinden vet hek, vet sağlık teknisyen ve teknikerlerinin mevcudu ve ihtiyac duyulan personel sayısı mail yoluyla istendi hemde aynı gün içinde acil olarak.

cyperin, 4 yıl önce

Özelden çok yazılıyor buraya da yazayım,

1- norm kadro çalışması her yıl rutin yapılır bulduğum resmi yazılardan yazıyorum;

2020 yılı norm kadro çalışması son veri giriş tarihi 24.01.2020

2018 yılı norm kadro çalışması son veri giriş tarihi 16.01.2018

2017 yılı norm kadro çalışması son veri giriş tarihi 24.02.2017

yani anlayacağınız ve öncede belirttiğim gibi bu iş rutin.

2- norm kadronun haricinde il veya ilçe müdürlüklerinden AYRICA bir personel sayı talebi (Kaç veterineriniz var kaç mühendisiniz var veya kaç mühendis lazım kaç veteriner lazım şeklinde bir talep) olmamıştır. şuanda sadece istenen norm kadroların belirlenmesi amacıyla yapılan veri girişi çalışmasından başka il-ilçe müdürlüklerinde bir çalışma yoktur.

ccc6420.
Kapalı
21 Ocak 2020 18:12

Nazan targeldi hanımefendi burdalar mı acaba?

21 Ocak 2020 18:30

Mühendis sayıları istenmedi mi
onemillion, 4 yıl önce

yanlışın var hocam 08.01.2020 tarihinde bütün il müdürlükleri hayvan sağlığı subelerinden vet hek, vet sağlık teknisyen ve teknikerlerinin mevcudu ve ihtiyac duyulan personel sayısı mail yoluyla istendi hemde aynı gün içinde acil olarak.

Ziraat4535
Aday Memur
21 Ocak 2020 19:56

evet aynı duyumu bende aldım sadece veteriner hekim eksikliğini istemişler hemde çok acil

onemillion, 4 yıl önce

Ziraat4535
Aday Memur
21 Ocak 2020 20:06

neden eksiliyorsunuz ben duyduğumu söyledim bende ziraat mühendisiyim ve atanmayı bekliyorum acil veteriner sayısı istemesi ziraat gıda su ürünleri almayacağı anlamına gelmiyor ki

Wedat9363
Kapalı
22 Ocak 2020 15:19

+
22 Ocak 2020 15:36

Hadi bakalım puanların yanmasına az bir süre kaldı mücadeleye devam

Bu süreçte şunu anlıyor insan arada kalmak dedikleri bu olsa gerek

Daha sıkı çalışıyorsun birçok eksiğini görüyorsun

Bu atama olmazsa 2020 atamasına nasip artık bırakmak yok

22 Ocak 2020 15:38

2019 yılında mezun olan arkadaşları çok şanslı görüyorum hem 2018 sınavına çalıştılar puanlarını aldılar hemde atama olmazsa 2020 ye fişek gibi hazırlanıyorlar boş zamanları çok

O yüzden 2020 sınavındaki yığılmalar çalışanların sıkı çalışması sıralamaları etkileyecektir.

Ekinoksis
Kapalı
22 Ocak 2020 15:47

Atama olmamasını isteyen tayfa 2018 sınavıyla atama olmayacağını kabullendirmek istiyor bu kişilere prim vermeyin

talep var en güçlü olmamız gereken zamanlardayız

Puanın yanacağını kabullenme zamanı kesinlikle değil

uzmanprojeci, 4 yıl önce

Hadi bakalım puanların yanmasına az bir süre kaldı mücadeleye devam

Bu süreçte şunu anlıyor insan arada kalmak dedikleri bu olsa gerek

Daha sıkı çalışıyorsun birçok eksiğini görüyorsun

Bu atama olmazsa 2020 atamasına nasip artık bırakmak yok

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
22 Ocak 2020 15:55

Değerli arkadaşlar, son bilgi aşağıdaki şekildedir, sizin de bildiğiniz gibi ben yorum katmıyorum,

Bakanlığımızdan cumhurbaşkanlığı personel prensipler bir takım bilgi talebinde bulunmuş bakanlığımız gerekli bilgileri iletmiş, bunun akabinde personel prensipler ile 2 kere toplantı yapılmış ve yapılan toplantıda personel prensipler, personel alımı için olumlu bir yaklaşımı olmamıştır. bu görüşmeden sonra üst düzey bir görüşme oldu ise bilmiyoruz ama toplantı gerçekleştirenler arasında tekrar bir görüşme olmamıştır. gerçekleşen son görüşme de bir hafta 10 gün öncesinde gerçekleşmiştir.

bu bilginin haricinde detay bilmiyorum ve inanın bir yorumum da yok, ben öğrendiklerimi yalın ve katıksız size aktarıyorum, inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

Vetbey123
Aday Memur
22 Ocak 2020 16:01

Bu bilgi Olarak sunduğunuz da belli ki birinin yorumu bu kişi kim önemli olan o. Bakanlığı aradığımizda bize daha olumsuz bir şey denmedi sadece sürecin uzadığı söylendi.

cyperin, 4 yıl önce

Değerli arkadaşlar, son bilgi aşağıdaki şekildedir, sizin de bildiğiniz gibi ben yorum katmıyorum,

Bakanlığımızdan cumhurbaşkanlığı personel prensipler bir takım bilgi talebinde bulunmuş bakanlığımız gerekli bilgileri iletmiş, bunun akabinde personel prensipler ile 2 kere toplantı yapılmış ve yapılan toplantıda personel prensipler, personel alımı için olumlu bir yaklaşımı olmamıştır. bu görüşmeden sonra üst düzey bir görüşme oldu ise bilmiyoruz ama toplantı gerçekleştirenler arasında tekrar bir görüşme olmamıştır. gerçekleşen son görüşme de bir hafta 10 gün öncesinde gerçekleşmiştir.

bu bilginin haricinde detay bilmiyorum ve inanın bir yorumum da yok, ben öğrendiklerimi yalın ve katıksız size aktarıyorum, inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

Agroeconomist
Aday Memur
22 Ocak 2020 16:03

Olumlu yaklaşım olmamasına üzüldüm.Peki şimdi ne olacak?
cyperin, 4 yıl önce

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
22 Ocak 2020 16:06

o kişinin yorumu da soruldu ve o yorum buraya yazılmadı. yukarıda 2 kere yorum yazmıyorum dedim ama anlaşılmamış galiba tekrar yazayım ne kendimin ne de başkasınız yorumu buraya yazılmadı, yorum ile olsaydı ben 2019 8. ayda tayin olmuştum. sizde atanmış.

Vetbey123, 4 yıl önce

Bu bilgi Olarak sunduğunuz da belli ki birinin yorumu bu kişi kim önemli olan o. Bakanlığı aradığımizda bize daha olumsuz bir şey denmedi sadece sürecin uzadığı söylendi.

Ekinoksis
Kapalı
22 Ocak 2020 16:09

Face de yazılana göre Naci Ağbala mektup iletmiş bir arkadaşımız

Naci Ağbal talep var çalışıyoruz demiş 6 ay sonra puanlarımız yanacak dediğinde de biliyorum Allah yardımcınız olsun demiş

Cyperin Bey aldığınız bilgide olumlu bir yaklaşım olmaması olumsuz bir yaklaşım olduğu anlmına mı geliyor yoksa olumlu ya da olumsuz bir yaklaşım olmadığına mı orasına takıldım

Çalışma devam ettiğine göre bu işin bittiği anlamına gelmiyor gibi

Vetbey123
Aday Memur
22 Ocak 2020 16:09

O zaman bende yorum olarak değil sizin dediğiniz tam aksini öğrendimi söyleyeyim. Kafalar iyice karışsın.

cyperin, 4 yıl önce

o kişinin yorumu da soruldu ve o yorum buraya yazılmadı. yukarıda 2 kere yorum yazmıyorum dedim ama anlaşılmamış galiba tekrar yazayım ne kendimin ne de başkasınız yorumu buraya yazılmadı, yorum ile olsaydı ben 2019 8. ayda tayin olmuştum. sizde atanmış.

vethek2500
Aday Memur
22 Ocak 2020 16:12

Bugünde bir arkadaş naci ağbal a mektup vermiş puanlarımızın yanacağını söylemiş çalışıyoruz biliyorum hakkınızda hayırlısı olsun demiş.
cyperin, 4 yıl önce

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
22 Ocak 2020 16:18

Bakın arkadaşlar burada yanlış anlaşılan bir durum var, burada personel alımı konusunda PERGEM uğraşıyor prensiplerde bir sorun var ve ayrıca PERGEM bu sorun için alternatif oluşturmaya çalışıyormuş ama ne kadar başarılı olurlar ne ben ne onlar bilmiyor.

S.Kinayer
Şef
22 Ocak 2020 16:27

Gönder gelsin hocam. Arapsaçı olmuş zaten daha ne kadar karmaşık olabilir ki bu iş. Yolla bilgiyi öğütelim iyisini kötüsünü buluruz elbet.
Vetbey123, 4 yıl önce

O zaman bende yorum olarak değil sizin dediğiniz tam aksini öğrendimi söyleyeyim. Kafalar iyice karışsın.

Toplam 193805 mesaj
«722472257226722772287229723072317232723372347235»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi