Editörler : E.Kayı Han
10 Temmuz 2020 08:10

İdari işler müdürlüğü, konu anlatımlı kaynak kitap ?

İdari işler müdürlüğü konu anlatımlı kaynak kitap nasıl bulabilirim ? Kitapçılarda ve internette kaynak kitap bulamıyorum nasıl ve nerden bulabilirim ?

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
11 Temmuz 2020 16:34

Allahınız aşkına, görevde yükselme sınavına ilişkin piyasada dolaşan kitaplara fazla rağbet göstermeyin. www.mevzuat.gov.tr adresinden her türlü kanuna,yönetmeliğe ulaşabiiyorsunuz. Size düşen ihtiyacınız olan mevzuatı indirmek olacaktır. Ben Şubat ayında kitap aldım;ama sadece soru çözüyorum diğer hususları mevzuat.gov.tr den indirdiğim kanun/yönetmelik ile hallediyorum.

afulutas
Genel Müdür
11 Temmuz 2020 18:32

mevzuat gov tr de her şey var.

ÇOTANAK, 4 yıl önce

Allahınız aşkına, görevde yükselme sınavına ilişkin piyasada dolaşan kitaplara fazla rağbet göstermeyin. www.mevzuat.gov.tr adresinden her türlü kanuna,yönetmeliğe ulaşabiiyorsunuz. Size düşen ihtiyacınız olan mevzuatı indirmek olacaktır. Ben Şubat ayında kitap aldım;ama sadece soru çözüyorum diğer hususları mevzuat.gov.tr den indirdiğim kanun/yönetmelik ile hallediyorum.

Pırasa82
Aday Memur
11 Temmuz 2020 20:55

Teşekkür ederim

katat
Aday Memur
16 Temmuz 2020 23:31

Kurum sınavlarına hazırlayan kitaplar kanunu kopyala yapıştır yapar. Siz kanunun çıktısını alıp çize çize çalışın.

UcaS
Genel Müdür
25 Ağustos 2020 07:35

Müdürlük sınavına, bilgisayar ekranları hazırlanmak başka ama kitap ise her zaman.

Değişen mevzuat güncel kitaplar da bulunur.

Kendini müdür olmaya hazır hissedersin.

Kazanamazsan da asla vazgeçme. 20 yıl mücadele edip müdür olan adam tanıyorum. Daha önceden müdür olabilirdi ama sınavlara hazırlıksız ve isteği çok fazla değildi.

önce çok istemen gerekiyor . Önce kendini sonra aileni iş arkadaşlarını çevrene inandırman ve kendini motive etmen gerekiyor.

Daha önemlisi de sınavlara birden fazla kaynaktan hazırlan

Unutma

İnanmak başarmanın yarısı değil çok daha fazlasıdır.

ASLA VAZGEÇME VE ÇOK ÇALIŞ

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi