Editörler : crops35
08 Temmuz 2018 12:40

Sahil güvenlik komutanlığın açıklanmasına son 2 gün

evet 10 temmuzda açıklanacak kabul edilenler.Mülakatınız nasıldı ümitli olanlar buraya yazsın :)

sinopponis
Aday Memur
09 Temmuz 2018 07:20

Açıklamada 10 temmuzdan sonra yazıyor. Acaba tam 10 temmuzda açıklanır mı?

Maxxm.sdj
Şef
09 Temmuz 2018 10:54

bilmem ki yani en geç bu hafta içinde açıklarlar
sinopponis, 6 yıl önce

Açıklamada 10 temmuzdan sonra yazıyor. Acaba tam 10 temmuzda açıklanır mı?

bybasra
Aday Memur
09 Temmuz 2018 21:17

muhtemelen 11 i akşamına açıklanır

donghee
Memur
09 Temmuz 2018 23:03

bu Mülakat ne zaman olmuştu arkadaşlar çünkü yeniden ilan açtı sahil güvenlik komutanlığı belli branşlarda cokmu uzun sürüyor bu kurumun alımları hatta ilana başvuru günü bugün son gün genel olaraktan mülakatlar ve kurum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirler mi? mülakatlar zormu kolaymi hayırlı akşamlar dileklerimle herkes için en hayırlısı olsun inşallah cumlemizin amin

sinopponis
Aday Memur
10 Temmuz 2018 06:27

İlanı nisanın başlarında açmışlardı. Mülakata girecekler mayısın ortalarında belli olmuştu. Mülakatlar da temmuzun 13ü gibi bitmişti. Mülakat sonuçlarının açıklanma tarihini de 10 temmuzdan sonra olarak belirtmişler. Artık ne zamana açıklanırsa.

Kurum hakkında bir bilgim yok. Yani başvuru süreciniz olumlu sonuçlanır da işe başlarsanız sizi ne bekliyor olacak ben de bilmiyorum.

Mülakatlar zor mu diye sormuşsunuz. Benim girdiğim mülakat uygulamalı değildi. Bu yüzden mülakatlar zor mu kolay mı tam olarak sağlıklı bir cevap veremem. Ama sürekli işi kolaylaştırmaya çalışan bir mülakat süreci gözlemlemiştim.

donghee, 6 yıl önce
bu Mülakat ne zaman olmuştu arkadaşlar çünkü yeniden ilan açtı sahil güvenlik komutanlığı belli branşlarda cokmu uzun sürüyor bu kurumun alımları hatta ilana başvuru günü bugün son gün genel olaraktan mülakatlar ve kurum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirler mi? mülakatlar zormu kolaymi hayırlı akşamlar dileklerimle herkes için en hayırlısı olsun inşallah cumlemizin amin

donghee
Memur
10 Temmuz 2018 13:09

teşekkür ederim bilgilendirme yaptığın için sagolasin hocam bende Samsun'un mulakatina gireceğim nasip olursa siz hangi il hangi bölüm acaba???
sinopponis, 6 yıl önce

İlanı nisanın başlarında açmışlardı. Mülakata girecekler mayısın ortalarında belli olmuştu. Mülakatlar da temmuzun 13ü gibi bitmişti. Mülakat sonuçlarının açıklanma tarihini de 10 temmuzdan sonra olarak belirtmişler. Artık ne zamana açıklanırsa.

Kurum hakkında bir bilgim yok. Yani başvuru süreciniz olumlu sonuçlanır da işe başlarsanız sizi ne bekliyor olacak ben de bilmiyorum.

Mülakatlar zor mu diye sormuşsunuz. Benim girdiğim mülakat uygulamalı değildi. Bu yüzden mülakatlar zor mu kolay mı tam olarak sağlıklı bir cevap veremem. Ama sürekli işi kolaylaştırmaya çalışan bir mülakat süreci gözlemlemiştim.

sinopponis
Aday Memur
10 Temmuz 2018 13:57

Öncelikle düzeltme yapayım. Mülakatlar 13 temmuzda bitti demişim o 13 haziran olacaktı.

Ben Ankara hizmetli için girmiştim mülakata. Size de şimdiden başarılar dilerim.

donghee, 6 yıl önce
teşekkür ederim bilgilendirme yaptığın için sagolasin hocam bende Samsun'un mulakatina gireceğim nasip olursa siz hangi il hangi bölüm acaba???

donghee
Memur
10 Temmuz 2018 15:45

teşekkür ederim hocam hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
sinopponis, 6 yıl önce

Öncelikle düzeltme yapayım. Mülakatlar 13 temmuzda bitti demişim o 13 haziran olacaktı.

Ben Ankara hizmetli için girmiştim mülakata. Size de şimdiden başarılar dilerim.

nevyorkanadolu
Aday Memur
11 Temmuz 2018 17:20

hala açıklanmadı

elifkabadayii
Kapalı
12 Temmuz 2018 22:43

Mülakat sonuçları neden açıklanmıyor? Bilgisi olan var mı?

Hemsiree84
Aday Memur
12 Temmuz 2018 23:03

konusanlar olmus bazilarina ayin sonu denmis bazisina onay bekleniyo demis son durum bu bizde bilmiyoruz
elifkabadayii, 6 yıl önce

Mülakat sonuçları neden açıklanmıyor? Bilgisi olan var mı?

sinopponis
Aday Memur
14 Temmuz 2018 22:38

Beklemeye devam...

nihal coşkunn
Aday Memur
17 Temmuz 2018 16:19

hyarılısı neyse o olsun diyorum ne zman açıklanacak bilgisi olan varmı?

sinopponis
Aday Memur
18 Temmuz 2018 12:46

Tam olarak ne zaman açıklanacağını ben de bilmiyorum. Bugün yarın diye bekliyorum.

nihal coşkunn, 6 yıl önce

hyarılısı neyse o olsun diyorum ne zman açıklanacak bilgisi olan varmı?

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi