Editörler : supporters.
«222324252627282930313233»

Akif97
Aday Memur
27 Şubat 2019 21:37

Nisan 2018 de iptal edildiği bu durumda mart 2019 da yeniden doçent müracaatı hakkım var mı

regin
Aday Memur
28 Şubat 2019 15:09

Hocam bu bilgiye ne zaman öğrendiniz? Sistemden mi öğrendiniz?

himen2000, 5 yıl önce

Teşekkür ederim hocam. Bir profesör hocam, ulakbilimde taranan dergilere uluslararası deyip değerlendirmeye almamış ve beni asgariden bırakmış. İtiraz edeceğim ama ya nasip artık.

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
28 Şubat 2019 17:35

hocam kafam karıştı? ulakbim'de taranan dergiye nasıl uluslararası diyor? sistemin adı "ulusal" :)

himen2000, 5 yıl önce

Teşekkür ederim hocam. Bir profesör hocam, ulakbilimde taranan dergilere uluslararası deyip değerlendirmeye almamış ve beni asgariden bırakmış. İtiraz edeceğim ama ya nasip artık.

himen2000
Memur
28 Şubat 2019 22:39

Elden göndermişler. Sistem aynı duruyor jüri sürecinde.

regin, 5 yıl önce

Hocam bu bilgiye ne zaman öğrendiniz? Sistemden mi öğrendiniz?

himen2000
Memur
28 Şubat 2019 22:40

Bilmiyorum. Ben de itiraz ettim.Sonucu bekleyeceğim artık.

nickbulmakzorazizim, 5 yıl önce

hocam kafam karıştı? ulakbim'de taranan dergiye nasıl uluslararası diyor? sistemin adı "ulusal" :)

Akif97
Aday Memur
04 Mart 2019 20:10

Itiraz dilekçesi komisyonda red edilmiş bunlardan artık kimse ümit beklemesin 2019 martina hazırlanmak lazım

himen2000
Memur
08 Mart 2019 01:24

Komisyon ne zaman toplanacak? Bilen var mı?

alkim_alkim
Memur
10 Mart 2019 22:21

durumunda olumlu/olumsuz değişiklik olan var mı?

CHX-CHX
Daire Başkanı
11 Mart 2019 10:12

Arkadaşlar asgari şarttan bırakılanlar için yeni juri oluşturulmuyor değil mi?

CHX-CHX
Daire Başkanı
13 Mart 2019 12:54

Arkadaşlar doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur demiyor.

Eski juri ile yola devam mı ediyoruz?

Tecrübesi veya bilgisi olan var mı?

vethekyusuf
Müsteşar
13 Mart 2019 13:41

Hocam kastettiğiniz jüri sizi asgari şarttan bıraktıktan sonra itiraz ve sonucunda kabul edilmesi durumunda aynı jürilere geri gönderiliyor dosyanız ve olumlu olumsuz değerlendirmesi isteniyor. Eğer jüri asgari kriterde ısrar ederse bir sonraki Komisyon toplantısında ilgili jüri düşürülüyor ve jüri sayınız 4 in altına inerse 7 ye tamamlayacak şekilde yeni jüri atanıyor.

Eğer sorunuz asgariye takılarak başvurunuz iptal edildikten sonra tekrar yeni bir başvuru yaptığınız zamanı soruyor ise, yeni başvurunuzla birlikte yeni jüriler atanıyor. bunların içinde eski jürinizden birileri olurmu bilmiyorum ama hepsi eski jürileriniz olmuyorç

CHX-CHX, 5 yıl önce

Arkadaşlar asgari şarttan bırakılanlar için yeni juri oluşturulmuyor değil mi?

Pasazade323
Aday Memur
14 Mart 2019 08:47

Bu ay ki komisyon toplantıları ne zaman bilgisi olan var mı?

CHX-CHX
Daire Başkanı
14 Mart 2019 13:15

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim, ama doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur diye bir ifade yok. Bu bilginizin kaynağı nedir acaba?

vethekyusuf, 5 yıl önce

Hocam kastettiğiniz jüri sizi asgari şarttan bıraktıktan sonra itiraz ve sonucunda kabul edilmesi durumunda aynı jürilere geri gönderiliyor dosyanız ve olumlu olumsuz değerlendirmesi isteniyor. Eğer jüri asgari kriterde ısrar ederse bir sonraki Komisyon toplantısında ilgili jüri düşürülüyor ve jüri sayınız 4 in altına inerse 7 ye tamamlayacak şekilde yeni jüri atanıyor.

Eğer sorunuz asgariye takılarak başvurunuz iptal edildikten sonra tekrar yeni bir başvuru yaptığınız zamanı soruyor ise, yeni başvurunuzla birlikte yeni jüriler atanıyor. bunların içinde eski jürinizden birileri olurmu bilmiyorum ama hepsi eski jürileriniz olmuyorç

adaydoc2018
Memur
14 Mart 2019 15:51

Merhaba,

Asgari sart diye rapor yazan juriyi komisyon haksiz bulursa, juriye kararini tekrar gozden gecirmesi icin verilen sure nedir acaba?

Juri kararini yeniden verdikten sonra, tekrar komisyona mi giriyor? Yoksa yonetim kuruluna mi?

Bu konuda bilgi sahibi hocalarim aydinlatirlarsa memnun olurum.

sernev2014
Aday Memur
15 Mart 2019 12:12

İtiraz edip itirazım reddolmuştu, reddolunma gerekçesini istedim, şimdide sistemde "Adayın başvurusu etik incelemede" şeklinde görünüyor, benzer durumda olan var mı?

bu nasıl iştir??

dryücesoy
Aday Memur
15 Mart 2019 17:02

sayın hocalarım; Soru: Makale için DOI numarası almış olmak yeterli mi? Cevap: Hayır. Yayımlanmış Makale için DOI numarası almış olmak yeterli olmayıp,makale matbu veya elektronik olarak basılmış olmalıdır.

daha önce UAK baskanına sorulan soruya gelen cevap şöyle ''Hüseyin bağ: "Yayınlanmış yazının kabul edilebilmesi için tam künyesinin oluşması gerekiyor. Yani; cilt, sayı, sayfa numaralarının 15(8) 1376-1389 gibi olması gerekiyor"

Sayın hocalarım mart ayında tek isimli yayınım online publish oldu sayda numarası ( 11, 738?748 (2019) ve doi numarası verildi ama matbu baskı tarihi mayıs ayı olacak.Makalem Uak baskanının belirtiği kriterleri saglıyor ve tam künyesi bulunuyor ayrıca sıkca sorulan sorulardaki ''veya elektronik olarak basılmış olmalıdır.''kriterini de karşılıyor. Sizce Mart 2019 dönemine başvursam sorun yaşarmıyım. Asgari şartlara takılırmıyım.

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
15 Mart 2019 22:43

Hocam sizin asgari şart gerekçeniz neydi? hangi yayını yok saydılar ve gerekçesi neydi?

sernev2014, 5 yıl önce

İtiraz edip itirazım reddolmuştu, reddolunma gerekçesini istedim, şimdide sistemde "Adayın başvurusu etik incelemede" şeklinde görünüyor, benzer durumda olan var mı?

bu nasıl iştir??

nickbulmakzorazizim
Genel Müdür
15 Mart 2019 22:45

Hocam sizin asgari şart gerekçeniz neydi? hangi yayını yok saydılar ve gerekçesi neydi?

himen2000, 5 yıl önce

Bilmiyorum. Ben de itiraz ettim.Sonucu bekleyeceğim artık.

EskiYrdDoc
Memur
15 Mart 2019 23:00

basarisiz degil. asgari sart. yani hic basvurmamis gibi temiz bir sayfa aciliyor. ilk basvuru gibi juri ataniyor.
CHX-CHX, 5 yıl önce

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim, ama doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur diye bir ifade yok. Bu bilginizin kaynağı nedir acaba?

EskiYrdDoc
Memur
15 Mart 2019 23:03

edemezsiniz zira yoldan atıliyorsunuz. 1 srne sonra beyaz sayfa..
CHX-CHX, 5 yıl önce

Arkadaşlar doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur demiyor.

Eski juri ile yola devam mı ediyoruz?

Tecrübesi veya bilgisi olan var mı?

Toplam 2687 mesaj
«222324252627282930313233»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi