Editörler : Lanet

Kapalı
13 Şubat 2013 20:09

İçişleri Bakanlığı görevde yükselme sınavı-2015

Arkadaşlar bilindiği üzere bakanlığımız bünyesinde, görevde yükselme yönetmeliğinde bir değişikliğe gidileceği yönünde haberler mevcuttur.Buna binaen de yine 2014' ün Ocak Şubat aylarında sınav yapılmasının planlandığı tahmin edilmektedir.

Bu konulardaki paylaşımlarınızı bekliyorum.

acibadem75
Aday Memur
14 Şubat 2013 12:48

muhtemelen öyle olacak

nüfusmemuru
Kapalı
14 Şubat 2013 13:11

Yeni görevde yükselme yönetmeliğinde müdürler öldükten sonrada görev yapsınlar bence.

Derdiya
Aday Memur
07 Mart 2013 08:38

nüfus memuru kerdeşim söylediğinde yerden göğe kadar haklısın inşallah send bir gün müdür olursun.

nüfusmemuru
Kapalı
13 Mart 2013 11:54

Bana adam gibi maaş versinler hiç müdür olmak niyetinde değilim. Bu kurumda müdür olacağıma gider DHMİ de memur olurum daha iyi.

Derdiya, 11 yıl önce

nüfus memuru kerdeşim söylediğinde yerden göğe kadar haklısın inşallah send bir gün müdür olursun.

berjan1
Kapalı
13 Mart 2013 21:16

Danıştay İçişleri bakanlığı görevde yükselme sınavı ile ilgili sürelerde emsal bir karar verdi.Aşağıdaki linkte okuyabilirsiniz.

http://www.memurlar.net/haber/349936/

Bu kararı bakanlık göz ardı etmez yönetmeliğin zaten değişeği gündemde bu kararda belki değişikliği hızlandırır.

acibadem75
Aday Memur
14 Mart 2013 09:20

bu yönetmelik ne zaman çıkacak, ayrıca nasıl süprizler olacak bilen var mı?

berjan1
Kapalı
17 Mart 2013 20:03

Acıbadem kardeşim yönetmelik değişikliğini bekliyoruz.Kesin tarih veremem ama değişiklik konusunda benim tahminim görev sürelerinde değişiklik ve yeni süprizler olacağı kanaatindeyim.

acibadem75, 11 yıl önce

bu yönetmelik ne zaman çıkacak, ayrıca nasıl süprizler olacak bilen var mı?

acibadem75
Aday Memur
18 Mart 2013 16:50

süprizi bilmek önemli, maharet böylesiç

nüfusmemuru
Kapalı
19 Mart 2013 16:38

Yönetmeliği değiştirsenler bence. En çok yalakalığı yapanı müdür yapsınlar.

Mesela Kaymakama şiiir yarışması düzenlesinler en iyi şiiri yazan bir adım öne geçsin.

Kaymakama evrak sunarken kurdale bağlayan üstüne koku sürenler iki adım öne geçsin

fcebooktan amirinin gönderisini beğenenlerde görevde yükselme sınavında avantajlı olsun :)))

berjan1
Kapalı
19 Mart 2013 16:50

haklısın kardeş diyecek sözüm yok yalakalar malı her zaman götürüyor yönetmelikte kişilere göre değiştiriliyor yukarıdan:)

nüfusmemuru, 11 yıl önce

Mesela Kaymakama şiiir yarışması düzenlesinler en iyi şiiri yazan bir adım öne geçsin.

Kaymakama evrak sunarken kurdale bağlayan üstüne koku sürenler iki adım öne geçsin

fcebooktan amirinin gönderisini beğenenlerde görevde yükselme sınavında avantajlı olsun :)))

estergon_35
Daire Başkanı
20 Mart 2013 19:46

berjan1 email daresini yazarmısınız bana lütfen

berjan1
Kapalı
20 Mart 2013 21:11

estergon kardeşim özelden görüşelim.

estergon_35, 11 yıl önce

berjan1 email daresini yazarmısınız bana lütfen

sonar055
Kapalı
29 Mart 2013 23:49

arkadaşlar bu yükselme sınavı dediğiniz zaten yüksekte olanlar için mi yoksa yardımcı hizmetlerde çalışan üniversite mezunları için de geçerli mi? mesela emniyette teknisyen yardımcısı ama lisans mezunu bu dediğiniz sınavlara başvuru yapabiliyor mu?

eminemeva
Aday Memur
31 Mart 2013 15:27

:D

çok çok haklısın...

nüfusmemuru, 11 yıl önce

berjan1
Kapalı
03 Nisan 2013 15:17

Arkadaşlar görevde yükselme yönetmeliğinde tahminen beklenen değişiklikler,

1-Müdürlük sürelerinde değişiklik,

2-Takdir ve Başarı belgelerinde değişiklik,

3-Yeni birim müdürlüklerinin kurulacağı Valilik kaymakamlık çalışma yönetmeliği ile değişeği ve bunlarla ilgili görev sürelerinin görevde yükselme yönetmeliğine ekleneceği,

4-İlçe Müdürlerine 657 sayılı yasa değişmese dahi rotasyon yapılacağı

acibadem75
Aday Memur
04 Nisan 2013 08:37

takdir ve başarı belgesinde değişiklik ancak genel yönetnelik değişikliği ile mümkün olabilir,ayrıca yeni birim müdürlüklerinin kurulması bir yana bazı müdürlüklerin başka kurumlara bağlanması daha olası bence.ilçe değilde valilik birim müdürlerinde rotasyon olması daha doğru olur.

berjan1, 11 yıl önce

Arkadaşlar görevde yükselme yönetmeliğinde tahminen beklenen değişiklikler,

1-Müdürlük sürelerinde değişiklik,

2-Takdir ve Başarı belgelerinde değişiklik,

3-Yeni birim müdürlüklerinin kurulacağı Valilik kaymakamlık çalışma yönetmeliği ile değişeği ve bunlarla ilgili görev sürelerinin görevde yükselme yönetmeliğine ekleneceği,

4-İlçe Müdürlerine 657 sayılı yasa değişmese dahi rotasyon yapılacağı

berjan1
Kapalı
05 Nisan 2013 19:11

acıbadem kardeşim söylediğin gibi bazı müdürlüklerin başka bakanlığa bağlanması konusu gündemde örneğin Şehit gazi müdürlüklerinin aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlanmasının gündemde olduğu söyleniyor.

acibadem75, 11 yıl önce

takdir ve başarı belgesinde değişiklik ancak genel yönetnelik değişikliği ile mümkün olabilir,ayrıca yeni birim müdürlüklerinin kurulması bir yana bazı müdürlüklerin başka kurumlara bağlanması daha olası bence.ilçe değilde valilik birim müdürlerinde rotasyon olması daha doğru olur.

han.dan
Kapalı
12 Nisan 2013 08:53

Günaydın herkese, bu sınav daha önceki yıllarda online olarak yapıldı mı yoksa bu yıl ilk kez mı bu şekilde yapılacak bilgisi olan var mı?

acibadem75
Aday Memur
12 Nisan 2013 10:40

bu sınav hiç online olmadı ki, bu defa online mı olacak mış...

berjan1
Kapalı
12 Nisan 2013 11:31

handan kardeşim görevde yükselme sınavı bu zamana kadar hep protokolle normal yapıldı.elektronik ortamda yapılacağını zannetmiyorum.

han.dan, 11 yıl önce

Günaydın herkese, bu sınav daha önceki yıllarda online olarak yapıldı mı yoksa bu yıl ilk kez mı bu şekilde yapılacak bilgisi olan var mı?

Toplam 943 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi