Editörler : Pangaea
«101112131415161718192021»

Dark.N
Kapalı
13 Şubat 2019 15:15

Bunlar iyice uçmuş ya :D Ne güvenlik soruşturması daha sonuçlar bile açıklanmadan :))

lion0707
Şef
13 Şubat 2019 16:31

Arkadaşlar İSKİ nasıl bir yöntem izleyecek bilmiyorum ama sonuçları açıklamadan önce güvenlik soruşturması yapan bir kurum

biliyorum. Türkiye Belediyeler Birliği yaptığı en son alımda toplamda 8 uzman aldı. 40 kişi mülakata çağırdı ve mülakat sonuçlarının güvenlik araştırmasından sonra açıklanacağını söyledi. Tabi ki çok şaşırdık çünkü herhangi bir form doldurmamıştık. Mülakata giren arkadaşların bazılarıyla whatsapptan baya istişare ettik. Tahminimiz tc kimlik no üzerinden bir araştırma yaptıkları hususunda

olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam sonuçlar 1,5 ay sonra açıklandı. Bekleme sürecinde kim arasa aldığı cevap güvenlik araştırması sonuçlarını bekliyoruz şeklinde oluyordu. Açıklanan listede yedek liste de yoktu. Direk asilleri açıkladılar.

Anlayacağınız böyle biraz alışılmışın dışında bir yöntem oldu. İski nasıl yapar bilemiyorum. Güvenlik araştırması yapılacak şeklinde bir şey de demiyorlar telefonda. Tbb insan kaynakları mülakat sonuçlarının açıklanmasından önce güvenlik araştırması yapılacağını

açık açık belirtiyordu.

atestahsin500
Aday Memur
13 Şubat 2019 16:48

Arkadaşlar,iski destek twitter hesabına sordum hürriyet haberdeki iddiayı;önce sonuçların ilanı,akabinde evrakların teslimi ve daha sonra güvenlik soruşturması olacakmış.

Mitralyöz76
Aday Memur
13 Şubat 2019 22:30

eğer dediğin gibiyse hocam (ki onlarda telefonda yakın zamanda açıklanacak dediler) belki bu hafta cumaya kadar aciklarlar... Tiski ye ve Trabzon belediyeye atananlar da hemen göreve başladı soruşturma çalışırken sürdü galiba...
atestahsin500, 5 yıl önce

Arkadaşlar,iski destek twitter hesabına sordum hürriyet haberdeki iddiayı;önce sonuçların ilanı,akabinde evrakların teslimi ve daha sonra güvenlik soruşturması olacakmış.

Aras1442
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:39

kendi adima cok umutlu deilim o listede olacagimdan mulakatta cok kisa tuttular beni ama yinede listeyi bekliyorum ister istemez :)) umarim kisa surede aciklanir ve insallah ihtiyaci olan kazansin

Mitralyöz76
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:52

hocam ne kadar durdun içerde ki tahminen
Aras1442, 5 yıl önce
kendi adima cok umutlu deilim o listede olacagimdan mulakatta cok kisa tuttular beni ama yinede listeyi bekliyorum ister istemez :)) umarim kisa surede aciklanir ve insallah ihtiyaci olan kazansin

Mitralyöz76
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:58

bide hocam bölümüne göre diyelim kadro sayısı 10 olsun sen listede kacinciydin,açılan kadro sayısına göre siralaman iyimiydi listede ? ve mülakat tarihin sona doğru muydu belki sona yaklaştıkça herkesi kısa tutmuş olabilirler yetiştirmek için filan bi sonuca varmaya çalışıyorum hocam o yüzden sordum bunları... düşün düşün cikikmiyor işin içinden inşaallah hakkimizda hayırlısı olsun
Aras1442, 5 yıl önce

Aras1442
Aday Memur
14 Şubat 2019 00:14

Hocam en fazla 4-5 dk surdu ama benden onceki 3 kisi 10 dakikadan fazla kaldi icerde saat 17.00 gibiydi morelim alt ust oldu tabi hani gec olsa bende erken bitirmek icin kisa tuttular felan derdim listede ilk 20 deyim hocam hakkimizda hayirlisi artik ne diyelim
Mitralyöz76, 5 yıl önce
bide hocam bölümüne göre diyelim kadro sayısı 10 olsun sen listede kacinciydin,açılan kadro sayısına göre siralaman iyimiydi listede ? ve mülakat tarihin sona doğru muydu belki sona yaklaştıkça herkesi kısa tutmuş olabilirler yetiştirmek için filan bi sonuca varmaya çalışıyorum hocam o yüzden sordum bunları... düşün düşün cikikmiyor işin içinden inşaallah hakkimizda hayırlısı olsun

josemotinyo
Kapalı
14 Şubat 2019 00:17

hocam benim 20 dk üstü sürdü artık oturmaktan sıkıldım belki 30 dk bende bu yüzden alınmam diyorum :):)
Aras1442, 5 yıl önce
Hocam en fazla 4-5 dk surdu ama benden onceki 3 kisi 10 dakikadan fazla kaldi icerde saat 17.00 gibiydi morelim alt ust oldu tabi hani gec olsa bende erken bitirmek icin kisa tuttular felan derdim listede ilk 20 deyim hocam hakkimizda hayirlisi artik ne diyelim

Aras1442
Aday Memur
14 Şubat 2019 00:20

Mulakat ucuncu haftaydi hocam bi dee dediginiz gibi nerden tutsak elimizde kaliyo gercekten :)
Aras1442, 5 yıl önce

Aras1442
Aday Memur
14 Şubat 2019 00:23

Sende haklisin hocam :))
josemotinyo, 5 yıl önce
hocam benim 20 dk üstü sürdü artık oturmaktan sıkıldım belki 30 dk bende bu yüzden alınmam diyorum :):)

maivera
Memur
14 Şubat 2019 00:24

Hocam nasıl sıkıldınız hayret ettim, sıkılmaya vaktim olmadı benim ardı ardına sorulardan.

@Aras1442 beklememek en iyisi hocam olursa daha da mutlu olursunuz. Belki başka bi etken vardır yemege falan çıkacaklardır namaza gideceklerdir belli olmaz. Hayirlisi hakkımizda :)

josemotinyo, 5 yıl önce

Aras1442
Aday Memur
14 Şubat 2019 00:48

insallah dediginiz gibi bi seydir hocam nasip ne diyelim...
maivera, 5 yıl önce

Hocam nasıl sıkıldınız hayret ettim, sıkılmaya vaktim olmadı benim ardı ardına sorulardan.

@Aras1442 beklememek en iyisi hocam olursa daha da mutlu olursunuz. Belki başka bi etken vardır yemege falan çıkacaklardır namaza gideceklerdir belli olmaz. Hayirlisi hakkımizda :)

atestahsin500
Aday Memur
14 Şubat 2019 23:03

Sevgili arkadaşlar,açıklanma ile ilgili kurumdan net bilgi alan oldu mu ?

kider
Aday Memur
15 Şubat 2019 09:39

aradım iskiyi açıklanacağı tarih belli değil dedi güvenlik soruşturması da atandiginizda yapılacak mis . buda demek oluyorki asil aday kadar yedek adayda olacak böyle anladım ben

atestahsin500
Aday Memur
15 Şubat 2019 09:46

Atandıktan sonra derken,acaba çalışma sürecinde mi devam edecek soruşturma,bunu mu kastediyorsunuz?

kider, 5 yıl önce
aradım iskiyi açıklanacağı tarih belli değil dedi güvenlik soruşturması da atandiginizda yapılacak mis . buda demek oluyorki asil aday kadar yedek adayda olacak böyle anladım ben

kider
Aday Memur
15 Şubat 2019 10:13

öyle dediler göreve başladığı nızda soruşturma yapılacak dedi . güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu ne zaman yayinlayacaksiniz dedim göreve başladı ğınızda dedi . siz hiç aile bilgilerinizi belirttinizmi hiç bir formda ?

Atandıktan sonra derken,acaba çalışma sürecinde mi devam edecek soruşturma,bunu mu kastediyorsunuz?

maivera
Memur
15 Şubat 2019 10:36

Günü belli olsa söyleseler en azından sayılı gün çabuk geçer demişler. Böyle belirsizlik olunca daha çok yoruyor insanı bugün de açıklanabilir iki hafta sonra da :(

atestahsin500
Aday Memur
15 Şubat 2019 11:36

Anlıyorum,aile bireyleriyle alakalı bilgileri mülakat öncesi forma yazmıştık hatırlarsanız.

kider, 5 yıl önce
öyle dediler göreve başladığı nızda soruşturma yapılacak dedi . güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu ne zaman yayinlayacaksiniz dedim göreve başladı ğınızda dedi . siz hiç aile bilgilerinizi belirttinizmi hiç bir formda ?

kider
Aday Memur
15 Şubat 2019 11:57

kardeş yanlışın olmasın mülakat öncesi formda sadece kendi kimlik ve kişisel bilgilerin , eğitim bilgilerin , iş tecrübelerin ve iş yeri referansın vardı . ailenle ilgili ise toplam kardeş sayın ailenizle beraber yaşama şıkkı vardı . diğer kurumlar güvenlik soruşturması için tüm aile bireylerinin kimlik bilgilerini açık adreslerini kimlik numaralarını ve isim soy isimini onların belirttiği formda yazardın . ama iski de ben böyle bir form yoktu daha doğrusu benmi görmedim acaba

Anlıyorum,aile bireyleriyle alakalı bilgileri mülakat öncesi forma yazmıştık hatırlarsanız.

Toplam 3580 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi