Editörler : swat3410E.Kayı Han
05 Aralık 2018 20:32

Adaletsizliğe haykırıyorum

Kpss puanım 83,5 Spor 80 başarısız yazıyor Allah'a havale ediyorum hak yiyen torpil yapana hakkımı haram ediyorum yalakalığa devam edin gün olur asra bedel.

mseyrekbasan
Aday Memur
05 Aralık 2018 20:58

İkinci girişim benimde başarısız.Bir zaman fetöcüler şimdi kim bilir kimler. Cenabı Allah yardımcımı

EliotNess
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:01

2.girişim sözlü,spor herşey olumlu ama başarısız söylücek söz bulamıyorum bütün emekler boşa gitti. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Mreren
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:01

Benim de ikinci girişim ve yine başarısız. Bir daha girmem. Hakkıyla giren varsa helal olsun. Ama çok merak ediyorum bu kürek kürek ahıra doldurdukları biatçı tayfa başlarına bela olduğunda ne diyecekler...

Muhammedra
Kapalı
05 Aralık 2018 21:06

Kardeşim benimde kpss 80 spor 80 asil kazandım çok şükür tek referansım Allahtı emin ol torpil yapanlar o kadar az ki nasipte olmayınca olmuyor vardır bundada bir hayır ileriki pomeme ve seneye olan paeme yüklen Allah yardımcın olsun

Themis003
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:12

Kardeşim tamam nasipte bu puanların normali asıla girmektir.Mülakat denen zıkkımın kökünün kazınması lazım.İyi olan kazansın senin zaten puanların da ilk 3000e girer söylediklerim senin için değil.2016 dan sonra tekrardan aç köpek gibi devlet kurumlarına saldıranlara.
Muhammedra, 5 yıl önce

Kardeşim benimde kpss 80 spor 80 asil kazandım çok şükür tek referansım Allahtı emin ol torpil yapanlar o kadar az ki nasipte olmayınca olmuyor vardır bundada bir hayır ileriki pomeme ve seneye olan paeme yüklen Allah yardımcın olsun

Kaaris
Kapalı
05 Aralık 2018 21:17

kaç kere yazdık çizdik kpss yüksek olanlar elenıyor diye kaçar giderler diye

Themis003
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:24

Sen ne konuşuyorsun her yerde boş boş.Komiserlik nitelikle oluyor.Hadi puanı yüksek olmayı geçtim sporu da normal bir puanla geçtim daha ne bekliyorlar bizden.Hayatında hiç kitap okumamış biri psikolojik olarak yeterli mi bu görevi yapmaya.
Kaaris, 5 yıl önce

Kapadokya-50
Kapalı
05 Aralık 2018 21:28

torpil

Kaaris
Kapalı
05 Aralık 2018 21:30

Hocam bana anlatma bunları bimere cimere anlatın ben gerçekleri söylüyorum . Kpss 90 alan arkadaşımla brb baktık sporu 100 adam kazanamadı. Ama malesef durum böyle benim dediklerim o kadar doğru ki doğru olduğunu bile bile bana çemkiriyorsunuz . Bunu tek ben yazdım bu forumda farklı farklı 3 kişide daha okudum . Adamların düşünceleri kpss 90 aldın niye polis olmak istiyorsun sen yarın kaçarsın mantığında adamlara amele lazım zaten nitelikli adam alacaksa kendi yetiştirdiği akademiden alır niye sivil kaynaktan alsın.

Bana kızma bende subaylıktan 85 kpss ile elendim 2017 yabancı dilim olmasına( diploma belgeli ) rağmen yds 90 ben yaşadım ettim ama böyle sistem adam sen kaçarsın bırakırsın dedi sohbet etti kazandım dedim şutladı.

Themis003, 5 yıl önce
Sen ne konuşuyorsun her yerde boş boş.Komiserlik nitelikle oluyor.Hadi puanı yüksek olmayı geçtim sporu da normal bir puanla geçtim daha ne bekliyorlar bizden.Hayatında hiç kitap okumamış biri psikolojik olarak yeterli mi bu görevi yapmaya.

echelon01
Kapalı
05 Aralık 2018 21:31

kpss 80 spor 95 sonuç: başarısız.. 4 yıldır hakkımda hayırlısı demekten dilimde tüy bitti sanırım ama elden de bir şey gelmiyor.. hakkımızda hayırlısı

evren9494
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:36

kpss 74 spor 80 sıralamaya giremediniz . Başarısızla arasındaki fark nedir

Fztneo
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:39

Sozlu mulakatta 70 üstü alıp , puan ortalaması olarak ; asil + yedek sıralamasının disinda kalanlar : sıraya giremediniz. Sozlu mulakatta 70 altında kalanlar : başarısız.
evren9494, 5 yıl önce

kpss 74 spor 80 sıralamaya giremediniz . Başarısızla arasındaki fark nedir

evren9494
Aday Memur
05 Aralık 2018 21:57

Anladım hakkımızda hayırlısı mülakatta iyi geçmişti .

Fztneo, 5 yıl önce
Sozlu mulakatta 70 üstü alıp , puan ortalaması olarak ; asil + yedek sıralamasının disinda kalanlar : sıraya giremediniz. Sozlu mulakatta 70 altında kalanlar : başarısız.

Themis003
Aday Memur
05 Aralık 2018 22:09

Sen de bana anlatma hocam kafanda bir şeyler kurmuşsun ona inanıyorsun yarası olan insanların yanında daha dikkatli konuş açıkça adaletsizlik var diyemiyorsunuz kılıf üretmişsiniz puanı yüksek olan kaçarmış ben de söylüyorum puanı düşük olan bu işi yapamaz duygularına vicdanlarına hakim olamayanlar beyinlerini kullanamaz hayatı boyunca kin nefret güden ve empatiden yoksun hareketlerde bulunanlar o kuruma da devlete de zararlıdır.
Kaaris, 5 yıl önce

Hocam bana anlatma bunları bimere cimere anlatın ben gerçekleri söylüyorum . Kpss 90 alan arkadaşımla brb baktık sporu 100 adam kazanamadı. Ama malesef durum böyle benim dediklerim o kadar doğru ki doğru olduğunu bile bile bana çemkiriyorsunuz . Bunu tek ben yazdım bu forumda farklı farklı 3 kişide daha okudum . Adamların düşünceleri kpss 90 aldın niye polis olmak istiyorsun sen yarın kaçarsın mantığında adamlara amele lazım zaten nitelikli adam alacaksa kendi yetiştirdiği akademiden alır niye sivil kaynaktan alsın.

Bana kızma bende subaylıktan 85 kpss ile elendim 2017 yabancı dilim olmasına( diploma belgeli ) rağmen yds 90 ben yaşadım ettim ama böyle sistem adam sen kaçarsın bırakırsın dedi sohbet etti kazandım dedim şutladı.

PepeReis
Kapalı
05 Aralık 2018 22:33

90 kpss ile kazandim spor 95
Kaaris, 5 yıl önce

bilici5455
Aday Memur
05 Aralık 2018 22:38

kpss 79 spor 100 başarısız.hayırlısı demekten tüy bitti.ama hayırlısı

Kesikparmak
Kapalı
05 Aralık 2018 22:41

Kardeşim ben olayın farklı bir boyutunda soru soracağım yanlış anlama.

Puanı düşük olan adam bu işi yapamaz demişsin. Bir insanın türkçe,matematik,tarih çözmesiyle bu işin bence hiçbir alakası yok. Kendimden örnek vereyim. Ben yüksek lisansımı kriminalistik üzerine yaptım. Tezim ateşli silahlar üzerine. Her türlü askeri tüfek,tabanca ve av tüfeğini ve bunların çalışma mekanizmasını çok iyi bilirim. Birkaç parça çelikle ve uygun torna tezgahıyla sana ateşli silah yapabilirim. Ayrıca ateşlenmiş mermi çekirdekleri ve kovanlar üzerinde oluşan izlere göre ( belli karakteristik farklarından) silahın markasını söyleyebilirim (Dikkat: ateş eden silahı tespit etmek için daha ince ayrıntılı incelemek gerek.Karakteristik özelliklerden sadece belli bir markaya indirgenebilir. Örneğin Glock17 gibi... Belki yanlış anlaşılıp itiraz edilebilir diye bu parantezi yazma ihtiyacı duydum.) . Ancak kpss puanım 72. Şimdi senin yorumuna göre kpss si 90 olan bir tarihçi benden daha iyi mi kriminalci olur?

Bana göre polislik alımı hiçbir şekilde kpss puanıyla olmamalı. Kendi sınavı olmalı.

Themis003, 5 yıl önce
Sen de bana anlatma hocam kafanda bir şeyler kurmuşsun ona inanıyorsun yarası olan insanların yanında daha dikkatli konuş açıkça adaletsizlik var diyemiyorsunuz kılıf üretmişsiniz puanı yüksek olan kaçarmış ben de söylüyorum puanı düşük olan bu işi yapamaz duygularına vicdanlarına hakim olamayanlar beyinlerini kullanamaz hayatı boyunca kin nefret güden ve empatiden yoksun hareketlerde bulunanlar o kuruma da devlete de zararlıdır.
05 Aralık 2018 22:41

Ya arkadaşlar yazmayayim diyorum da el insaf kpss ve spor %25 %25 ,bazlarinda alınıyor. ALLAH askina insani cileden çıkartmayın 2dir mülakata giriyorum ortalama onemlidir elbette . Kpssi yüksekse alinmaz mantığı nedir sporu yuksegislde almasınlar o zaman . Atanacak adam atanir zaten başvurmaz. 2 2 4 O ınsanlar bunu sizden benden iyi biliyor. Insanların emeklerine saygınız olsun böyle de bahaneleriniz değil. ALLAH BÜYÜK dilerim kaynedenler icin en güzel kapilar açılır. Kim bilir pomem olcaktir yiyecek ekmeğimiz bu kapıdan olsun.

Themis003
Aday Memur
05 Aralık 2018 22:51

Polislik farklı bir şeydir ama amir ihtiyacını karşılamak için alınan komiser yardımcılığı ayrı.Analitik düşünme becerisi,olayları çözme,soğukkanlı davranma,olaylar arasındaki illiyet bağlarını kurma bunlar eğitimle kazanılır.Ezbere tez yazmak önemli değildir zaten onlar yazılmış şeylerin tekerrürüdür.Önemli olan yeni,daha önce yazılmamış,farklı bir soluk getirmektir.Senin dediğine göre Karadeniz'de silahla haşır neşir olan herkesi amir yapalım.Kocakarı ilaçlarında iyi olanları doktor.
Kesikparmak, 5 yıl önce

Kardeşim ben olayın farklı bir boyutunda soru soracağım yanlış anlama.

Puanı düşük olan adam bu işi yapamaz demişsin. Bir insanın türkçe,matematik,tarih çözmesiyle bu işin bence hiçbir alakası yok. Kendimden örnek vereyim. Ben yüksek lisansımı kriminalistik üzerine yaptım. Tezim ateşli silahlar üzerine. Her türlü askeri tüfek,tabanca ve av tüfeğini ve bunların çalışma mekanizmasını çok iyi bilirim. Birkaç parça çelikle ve uygun torna tezgahıyla sana ateşli silah yapabilirim. Ayrıca ateşlenmiş mermi çekirdekleri ve kovanlar üzerinde oluşan izlere göre ( belli karakteristik farklarından) silahın markasını söyleyebilirim (Dikkat: ateş eden silahı tespit etmek için daha ince ayrıntılı incelemek gerek.Karakteristik özelliklerden sadece belli bir markaya indirgenebilir. Örneğin Glock17 gibi... Belki yanlış anlaşılıp itiraz edilebilir diye bu parantezi yazma ihtiyacı duydum.) . Ancak kpss puanım 72. Şimdi senin yorumuna göre kpss si 90 olan bir tarihçi benden daha iyi mi kriminalci olur?

Bana göre polislik alımı hiçbir şekilde kpss puanıyla olmamalı. Kendi sınavı olmalı.

Kesikparmak
Kapalı
05 Aralık 2018 22:58

Kardeşim kpss çalışma işidir. İmkanın,zamanın varsa oturursun 6 ay kursa gidersin alırsın 85 üstü puan. Amirlik için dediğin özellikler lazım evet ancak bunu kpss sınavı belirlemez kimse kusura bakmasın. Bak bu dediğim sadece emniyet ve subay alımları için geçerli. Diğer devlet kurumlarında kpss puanının yüksek olması tabiki önemli ancak bana göre emniyet ve subaylık alımlarında kesinlikle kpss ile alım yapılmamalı.

Ayrıca o karadenizdeki abileri getir bakalım mermi çekirdeğindeki izlerden silah tayini yapabilecek mi :)

Themis003, 5 yıl önce
Polislik farklı bir şeydir ama amir ihtiyacını karşılamak için alınan komiser yardımcılığı ayrı.Analitik düşünme becerisi,olayları çözme,soğukkanlı davranma,olaylar arasındaki illiyet bağlarını kurma bunlar eğitimle kazanılır.Ezbere tez yazmak önemli değildir zaten onlar yazılmış şeylerin tekerrürüdür.Önemli olan yeni,daha önce yazılmamış,farklı bir soluk getirmektir.Senin dediğine göre Karadeniz'de silahla haşır neşir olan herkesi amir yapalım.Kocakarı ilaçlarında iyi olanları doktor.
Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi