Editörler : cihan27E.Kayı Han

01 Temmuz 2022 13:35

İstanbul'da enflasyon %94 ile rekor tazeledi.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) haziran ayına ilişkin fiyat endekslerini yayımladı. Buna göre İstanbul'un haziran ayı enflasyonu 94.2'ye yükselerek 24 yılın zirvesine ulaştı. Mayıs ayında da bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 87.35 artışla rekor seviye kaydedilmişti. Bugün açıklanan veriler ile birlikte İstanbul enflasyonu yeniden rekor tazeledi.

Avrupa'da da enflasyon var vadan hayınlari diyen çomarlar Avrupa'da %5 enflasyon var bizde %94 rakam sayı nedir biliyorsunuz değil mi?

WinterSoldier
Kapalı
01 Temmuz 2022 14:35

Tüikte ne olacak bakalım

driverart
Memur
03 Temmuz 2022 21:09

Avrupa dada yüksek enflasyon var,

WinterSoldier
Kapalı
04 Temmuz 2022 13:54

Aynen paralel evrende %5 %94 den büyüktür

driverart, 2 yıl önce
Avrupa dada yüksek enflasyon var,

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 15:09

Eko sağolsun her ay, suya zam ekmeğe zam ulaşıma zam otoparka zam diye diye şehri borca batırdı.

luminin
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 16:13

Yalan dolan o kadar yok enflasyon

WinterSoldier
Kapalı
05 Temmuz 2022 16:40

Eko olmasa ucuz ekmek bulamazdın ucuza satan kendi ne zammı la ? İbb başkanının çarşı pazar fiyatı belirleme şansı mi var yoksa benzine zam yapma yetkisi mi var ? Türkiye genelinde enflasyon %78 bunun sorumlusu kim ola Tayyip saolsun dünyanın en yüksek enflasyonuna sahip ülkesiyiz

cgdsblt, 2 yıl önce
Eko sağolsun her ay, suya zam ekmeğe zam ulaşıma zam otoparka zam diye diye şehri borca batırdı.

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 17:10

Ben genel olarak her şeyin zamlı olmasından rahatsızsın sndım. Benchp nin yaptığı zamlara anlayış gösterdiğini bilmiyordum. Sahi bir anlatsana otopark ücretinin%300 artması için hükümet ne yaptı??? Maden mi buldunuz garajga :)))
WinterSoldier, 2 yıl önce

Eko olmasa ucuz ekmek bulamazdın ucuza satan kendi ne zammı la ? İbb başkanının çarşı pazar fiyatı belirleme şansı mi var yoksa benzine zam yapma yetkisi mi var ? Türkiye genelinde enflasyon %78 bunun sorumlusu kim ola Tayyip saolsun dünyanın en yüksek enflasyonuna sahip ülkesiyiz

WinterSoldier
Kapalı
05 Temmuz 2022 22:02

Bütün zamlara karşıyım da İstanbul'un otaparkında ki zamdan çok ülkenin genelini etkileyen zamlar ve hiperenflasyon beni daha çok ilgilendiriyor otoparka gitmezsin olur biter ama elektriği bütün ülke kullanmak zorunda,sebzeyi meyveyi eti sütü bütün ülke almak zorunda değil mi bruu bu ülke ev kirası vs veriyor siyaset yerine gerçeklere bakalım ülkeyi akp batırdı gerisi boş lakırtı gerisi siyaset ama bu gerçek

cgdsblt, 2 yıl önce
Ben genel olarak her şeyin zamlı olmasından rahatsızsın sndım. Benchp nin yaptığı zamlara anlayış gösterdiğini bilmiyordum. Sahi bir anlatsana otopark ücretinin%300 artması için hükümet ne yaptı??? Maden mi buldunuz garajga :)))

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 22:31

İşte sorun burada algısı yok vergisi yok %300 otpparka zam, ama sırf siyaseten 2 kelam edilmez. Sen buna etmezsen, başkası da başkasına etmez.
WinterSoldier, 2 yıl önce

Bütün zamlara karşıyım da İstanbul'un otaparkında ki zamdan çok ülkenin genelini etkileyen zamlar ve hiperenflasyon beni daha çok ilgilendiriyor otoparka gitmezsin olur biter ama elektriği bütün ülke kullanmak zorunda,sebzeyi meyveyi eti sütü bütün ülke almak zorunda değil mi bruu bu ülke ev kirası vs veriyor siyaset yerine gerçeklere bakalım ülkeyi akp batırdı gerisi boş lakırtı gerisi siyaset ama bu gerçek

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi