Editörler : swat3410
«8910111213141516171819»

Sürgün65
Aday Memur
12 Nisan 2019 00:01

perşembe ve cuma günleri ama komisyon bu hiç belli olmaz
slm21, 5 yıl önce
arkadaşlar ohal komisyon kararları yalnızca cuma günleri mi yayınlanıyor?

aslan leon
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 00:14

Beyler olay dün sorduğum beraat kararının hangi maddeden verildiğine geliyor . B ve e maddeleri varmış CMK'nun 223/2-b terör örgütü üyeliği suçunun sanık tarafından işlemediğinin sabit olması

CMK'nun 223/2-e terör örgütü üyeliği suçunun sanık tarafından işlenip işlenmediğinin mevcut deliler ile tespit edilemediği için şüpheden sanık yararlanır delil yetersizliği beraat vs

aslan leon
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 00:20

Ne yazık ki komisyon ve idare mahkemesi e den beraat alanları iade etmeyecek gibi b den beraat alabilen olursa bu karar bağlayıcı diyorlar onların işi daha kolay

davutkeskin86
Aday Memur
12 Nisan 2019 01:59

223_a dan beraat en iyisi deniyor.yani ortada.suc unsuru bulunamadigindan dolayi alinan beraat..223_a ya kabul veriyolar diye biliniyor. 223e ise biraz tehlikeli kabul icin

aslan leon
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 09:52

223 b de iyi bunun da bağlayıcılığı mevcut devrem e den beraat alan varsa buna itiraz edip b istemek lazım derler zira darbe donemlerindeki savunma ve itirazlar o güne değil geleceğe yatırım olarak düşünülmelidir diye yazmışlar twitter da arkadaşlar

davutkeskin86, 5 yıl önce

223_a dan beraat en iyisi deniyor.yani ortada.suc unsuru bulunamadigindan dolayi alinan beraat..223_a ya kabul veriyolar diye biliniyor. 223e ise biraz tehlikeli kabul icin

Ata2309
Memur
12 Nisan 2019 10:10

Arkadaşlar kodlamanın kumpas olduğu gerçeğini hukuk sistemimiz kabul etmedikçe malasef olumsuz kodlamalar için 223/E den beraat kararı verilecektir .Şuan kodlamaları ya da sd kartı her şeyiyle gerçek/doğru kabul ediliyor. Aksi olsaydı şuan kodlama yüzünden atılmış olmazdık ve de mahkeme de 223/' b den beraat verilirdi.Dua edelim bu sd kartın kumpas olduğu gerçeği ortaya çıksın. Malesef bazı kişiler de bu sd kart olayı üzerinden sevinç çığlıkları atıyor. Sizleri de Allah'a havale ediyoruz.Bir gün bunun masumlari ateş atmak için yapılan bir tertip kumpas olduğunu sizler de goreceksiniz .Bütün masum silah arkadaslarima selamlar .Dua ile sabır ile bekleyeceğiz.

30 eyllül.
Genel Müdür
12 Nisan 2019 10:17

Devre şimdide e-b-a tartışmasımı çıktı.komisyondan daha iki ay önce bir polis e bendi beraat den iade oldu başvuruyorum forumda yazdı hele meb den bir sürü e bendi beraat var iade olan.arkadaşlar kodlama hukuki delil olarak zaten kabul edilmiyor mahkeme ceza vermiyor fakat komisyon tarafından kabul gördügü için ea ve üst kodlara ret veriyor onun için bu işin artık e si b si a sı yok.önemli olan garsonun kodu.sizeyinede beraat alında hangi maddesi olursa olsun AİHM'e deliliniz olsun gerisi boş.
aslan leon, 5 yıl önce

Ne yazık ki komisyon ve idare mahkemesi e den beraat alanları iade etmeyecek gibi b den beraat alabilen olursa bu karar bağlayıcı diyorlar onların işi daha kolay

30 eyllül.
Genel Müdür
12 Nisan 2019 12:24

Şehzade devre neredesin.

30 eyllül.
Genel Müdür
12 Nisan 2019 12:31

Devre kendi adıma benim kodlamanın garson tarafından yapıldıgına inanmıyorum.çünkü mahkeme aşamasında olmayan kod Eylül 2018 de istinafa ea kodu yapıltırılıp gönderilmiş bunu bir şekilde avukatla falan idare mahkemesinde nasıl ispatlayacağız onun yollarına bakıyoruz son rutuşu verip pazartesi idare mahkemesine baş vuru yapacağız bakalım.çünkü özellikle benimle uğraşıyorlar patronu çağırıp o khk lı onu çalıştırma diyenden her şey beklenir şu istinaf davayı onaylarsa tazminat davası da açaçagım zaten.ha garsoooon sanada selam olsun anladın sen konuyu buraları okuyorsan.......
Ata2309, 5 yıl önce
Arkadaşlar kodlamanın kumpas olduğu gerçeğini hukuk sistemimiz kabul etmedikçe malasef olumsuz kodlamalar için 223/E den beraat kararı verilecektir .Şuan kodlamaları ya da sd kartı her şeyiyle gerçek/doğru kabul ediliyor. Aksi olsaydı şuan kodlama yüzünden atılmış olmazdık ve de mahkeme de 223/' b den beraat verilirdi.Dua edelim bu sd kartın kumpas olduğu gerçeği ortaya çıksın. Malesef bazı kişiler de bu sd kart olayı üzerinden sevinç çığlıkları atıyor. Sizleri de Allah'a havale ediyoruz.Bir gün bunun masumlari ateş atmak için yapılan bir tertip kumpas olduğunu sizler de goreceksiniz .Bütün masum silah arkadaslarima selamlar .Dua ile sabır ile bekleyeceğiz.

aslan leon
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 12:38

Devrem benim gördüğüm kararda meb den 223 e den beraat ve idareden iade alan birinin kararını üst mahkeme bozmuş yeniden inceleriz demiş ne yazık ki onun sonucu ne olur bakmak lazım.

30 eyllül., 5 yıl önce
Devre şimdide e-b-a tartışmasımı çıktı.komisyondan daha iki ay önce bir polis e bendi beraat den iade oldu başvuruyorum forumda yazdı hele meb den bir sürü e bendi beraat var iade olan.arkadaşlar kodlama hukuki delil olarak zaten kabul edilmiyor mahkeme ceza vermiyor fakat komisyon tarafından kabul gördügü için ea ve üst kodlara ret veriyor onun için bu işin artık e si b si a sı yok.önemli olan garsonun kodu.sizeyinede beraat alında hangi maddesi olursa olsun AİHM'e deliliniz olsun gerisi boş.

Ata2309
Memur
12 Nisan 2019 12:40

devrem senin mücadelen bizim mücadelemiz. ; Cunki senin donusun bize de kapı açacak, ve Allahın izniyle o kapıyı seninle açacağız ve bütün masum arkadaşlarla bu hain yaftasindan kurtulup görevimizin başına döneceğiz. Hukuki süreçte hepimiz Allah yardımcısı olsun. Bugün cuma .Rabbim bütün sıkıntılardan iftiralardan bizleri kurtarsın korusun.
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre kendi adıma benim kodlamanın garson tarafından yapıldıgına inanmıyorum.çünkü mahkeme aşamasında olmayan kod Eylül 2018 de istinafa ea kodu yapıltırılıp gönderilmiş bunu bir şekilde avukatla falan idare mahkemesinde nasıl ispatlayacağız onun yollarına bakıyoruz son rutuşu verip pazartesi idare mahkemesine baş vuru yapacağız bakalım.çünkü özellikle benimle uğraşıyorlar patronu çağırıp o khk lı onu çalıştırma diyenden her şey beklenir şu istinaf davayı onaylarsa tazminat davası da açaçagım zaten.ha garsoooon sanada selam olsun anladın sen konuyu buraları okuyorsan.......

aslan leon
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 12:41

Öncelikli amacımız zaten beraat almak sonra ne olur bakalım benim dediğim şey beraat alanlarda e aldıysa itiraz edip b ye çevirmeye çalışmak ilerde işe yarayabilir

Sehzadee1453
Daire Başkanı
12 Nisan 2019 22:19

Burdayım devre. Garson kodlamasına ben de inanmıyorum. Öyle olsa 2015 marttan önce yapıldıgı iddia edilen listede bnm kızımın adi yer almaz. Hadi kızım marttan önce doğdu diyelim ben yine de inanmıyorum. Tüm listede b5 olarak fislendiniz ee noldu gerisi ne??? Baska hiç bir dayanagı yok yani niye fisledin o zmn neye dayanarak. Hangi kanıta dayanarak.... Bırakalım su fişleme muhabbetini hepsi hikaye. Devre insanlarla tartısmak istemedigim için cok yazmıyorum. Ama bazı cümleler beni sinirlendiriyo. Hala kriter derdinde olan var red aldık eee ne oldu? Yok sube cıkısı var mıydı yok kurumun kanaati ney? Zıkkımın kökü kurumun kanaati sizi de cok sevdiklerinden attılar. Su hukuksızluk içinde hukuksuzluk yaratanlar hepinize tüküreyim.

Neyse devrem buralardayim yani sessizce okuyorum arada gelip böyle ses cıkarıp atarlanıp giderim. Daha gerekceli karar için arayan olöadı. Numaramı yeni degiştirdim bunlar simdi bni bulamazlar da :) 1 hafta daha bekleyip gidip sorarım

30 eyllül.
Genel Müdür
12 Nisan 2019 23:04

Haklısın devre. olumsuz kodun varsa iş bitmiş dir. Beraat de alsan takipsizlik de alsan bi şey farketmiyor zaten. hukuksuzlugun cirit attığı yerde adalet den bahsetmenin kriter yarıştırmanın bir anlamı yok. hiç Adlisi olmayıpta ret alanda var e bendinden beraat edipde komisyondan iade olan polis de var Ea koduyla hiç ihraç olmadan çalışan polis de var. 6.3 ceza alıpda açıkta halen maaş alanda var. EGM olarak diğer kurumlardan iade olanlara bakmayın hele meb iade lerine aldanmayın 3.4 kriterden dönende var. EGM olarak Garson kodu Ea ve üzeri alayı ret bunun başka izahı yok malesef. neyse yazacak çok şey varda boş ver. Devre pazartesi idare mahkemesine başvuruyu yapacağız bakalım iade ümidim ordanda yok sırf iç hukuk yollarında ikinci kulvarida bitereyim bakalım.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Burdayım devre. Garson kodlamasına ben de inanmıyorum. Öyle olsa 2015 marttan önce yapıldıgı iddia edilen listede bnm kızımın adi yer almaz. Hadi kızım marttan önce doğdu diyelim ben yine de inanmıyorum. Tüm listede b5 olarak fislendiniz ee noldu gerisi ne??? Baska hiç bir dayanagı yok yani niye fisledin o zmn neye dayanarak. Hangi kanıta dayanarak.... Bırakalım su fişleme muhabbetini hepsi hikaye. Devre insanlarla tartısmak istemedigim için cok yazmıyorum. Ama bazı cümleler beni sinirlendiriyo. Hala kriter derdinde olan var red aldık eee ne oldu? Yok sube cıkısı var mıydı yok kurumun kanaati ney? Zıkkımın kökü kurumun kanaati sizi de cok sevdiklerinden attılar. Su hukuksızluk içinde hukuksuzluk yaratanlar hepinize tüküreyim.

Neyse devrem buralardayim yani sessizce okuyorum arada gelip böyle ses cıkarıp atarlanıp giderim. Daha gerekceli karar için arayan olöadı. Numaramı yeni degiştirdim bunlar simdi bni bulamazlar da :) 1 hafta daha bekleyip gidip sorarım

30 eyllül.
Genel Müdür
12 Nisan 2019 23:23

Birde artık 3 yıldır aynı şeyleri duymakdan bıktım. Anladık bizde müslümanız. Bu gün aktif çalışan bir arkadaşa denk geldim yok imtihanın buymuş yok sabret sağlığına bi şey olmasın falan filan dedimki sen benim yerimde olsan aynı şeyleri biri sana dese ne hissedersin bu durumda sağlık mı kalır be insanda ne kalır ha ne kalır adamlar yetmedi asgari ücretle çocuklarıma rızık kazanıyorum adamlar bunun peşine düşmüş patrona o khk lı onu işten çıkar diye tem şubeye çağırıp söylüyorlar. dedim arkadaşa tabii tuzun kuru olunca böyle konuşması kolay hele bir haksız yere canını yaksınlarda bak bakalim o zaman. neyse devre özellikle son bir haftadır acaip doluyum psikolojim bozuk yinede Allah yardımcımız olsun ne diyeyim Allah büyük.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
13 Nisan 2019 00:27

Ben de bıktım.

Benim tek gerceğim su. Kızım bugun benden bir oyuncak istedi ve ben onu alamadım. İşte tek gercek bu.....

Turan76
Aday Memur
13 Nisan 2019 00:28

Allah yardımcnız olsun...

Yılmaz vurucu
Aday Memur
13 Nisan 2019 17:43

devreler ben 26/8 ciyim bu kodlama olayında garson 4 farklı tarih söylemiş ifadelerinde birinde 2005 birinde 17/25 sonrası birinde mart 2015 birinde mayıs 2016 buyur bundan yak bi de emniyet bunun çözümlemesini 2018 mart gibi yapmış ondan sonra mahkeme ve soruşturma dosyalarına girdi tam çözümlemesi de 5 haziran 2018 resmi rakamlar bunlar adını veri çözümlemesi yazarak fişlemeyi masumlaştırıyorlar bildiğin fisleme adam benim haziran 2016 da doğan Çocuğumun adını 2015 te hazırladığını iddaa ettiği şeye nasıl yazmış doğmamış çocuğun adını bizi sd kartı çözmeden açığa aldılar çözmeden de ihraç ettiler belki de %90 ımıza red basıp geçecekler demekki herşey önceden belliymiş sadece sıraya koymuşlar yapıyorlar hayırlısı olsun ne diyelim Allah herşeyi görüyor

vaybe66
Aday Memur
13 Nisan 2019 19:11

Arkadaşlar sd kart orijinaline uygun şekilde çözüldü deniyor yazışmalarda. garsonun fişlemelerdeki kodların ne anlama geldiğini hepsini tek tek açıkladığı Nisan 27 tarihli anayasal düzene karşı büro yazışmasında alan kısmının ne anlama geldiği hakkında bi açıklamasını göremedim.elinde o yazı olan varsa bakarsa ben mi göremedim farkedemedim yoksa yazmıyor mu. Eğer yazmıyorsa alan kısmı oraya nasıl nerden eklendi.

aslan leon
Daire Başkanı
14 Nisan 2019 10:18

Devrem tebligat için arayan soran yok beni seni bölge karakolundan mi aradılar bide benim ikamet adresim değişti eski adrese göndermiş olabilirler mi

30 eyllül., 5 yıl önce
Birde artık 3 yıldır aynı şeyleri duymakdan bıktım. Anladık bizde müslümanız. Bu gün aktif çalışan bir arkadaşa denk geldim yok imtihanın buymuş yok sabret sağlığına bi şey olmasın falan filan dedimki sen benim yerimde olsan aynı şeyleri biri sana dese ne hissedersin bu durumda sağlık mı kalır be insanda ne kalır ha ne kalır adamlar yetmedi asgari ücretle çocuklarıma rızık kazanıyorum adamlar bunun peşine düşmüş patrona o khk lı onu işten çıkar diye tem şubeye çağırıp söylüyorlar. dedim arkadaşa tabii tuzun kuru olunca böyle konuşması kolay hele bir haksız yere canını yaksınlarda bak bakalim o zaman. neyse devre özellikle son bir haftadır acaip doluyum psikolojim bozuk yinede Allah yardımcımız olsun ne diyeyim Allah büyük.
Toplam 1875 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi