Editörler : E.Kayı Han

Mzpln
Aday Memur
08 Ocak 2019 11:56

Acaba en son açıklanan Muğla Adliyesi mi? olacak..

yiAYidoo
Aday Memur
08 Ocak 2019 12:25

kesin son 5 in içindeyiz...
Mzpln, 5 yıl önce
Acaba en son açıklanan Muğla Adliyesi mi? olacak..

MemurBey93
Aday Memur
09 Ocak 2019 13:31

Bugün 5ten sonra açıklanıcak diye konuşuluyor ama hadi hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz

Mzpln
Aday Memur
09 Ocak 2019 13:36

Beklemedeyiz..

yiAYidoo
Aday Memur
09 Ocak 2019 13:37

şampanyayı hazırlayalım ozaman..

Adaletbak48
Aday Memur
09 Ocak 2019 15:29

Çok şükür özlem bitiyor. Şimdiden herkes için hayırlısı olsun .

42MsK42
Aday Memur
09 Ocak 2019 16:11

Açıklanmış Muğla gençler

Kelebekkara
Kapalı
11 Ocak 2019 18:05

Gece gündüz ders çalıştım aileme memleketime kavuşmak için bir dk bile boş geçirmedim üzerine klavye çalış klavyeyi geç 131 kişiden 31 kişi mülakata gir yaş olsun 30 ama yine emekler çöp olup gitsin. Yine başarısız. Madem il dışından gelenler alınmayacak bari bu şart kalksın herkes kendi ilinde girsin bizde hayal kurmayalım.

Kelebekkara
Kapalı
11 Ocak 2019 18:07

Zahmet edip bir liste bile yayınlanmadı 15 kişilik kontenjanı doldurdular mı acaba

Katip Adayı48
Aday Memur
11 Ocak 2019 22:17

Sadece Muğlalı olanlarımı almışlar ? Kazanan herkes Muğlalı mı? Ben sanmıyorum 15 doldurulduğunu.
Kelebekkara, 5 yıl önce

Gece gündüz ders çalıştım aileme memleketime kavuşmak için bir dk bile boş geçirmedim üzerine klavye çalış klavyeyi geç 131 kişiden 31 kişi mülakata gir yaş olsun 30 ama yine emekler çöp olup gitsin. Yine başarısız. Madem il dışından gelenler alınmayacak bari bu şart kalksın herkes kendi ilinde girsin bizde hayal kurmayalım.

Kelebekkara
Kapalı
11 Ocak 2019 23:24

Sadece tc ile girildiğine göre doldurulmamış bencede kontenjan kaç ay bekle sonuç başarısız Muğla katiplik kazanan yok mu kazanan 2 kişi 2 side annesi babası adliye personelimiş. Memurun çocuğu memur olsun anca

Katip Adayı48, 5 yıl önce
Sadece Muğlalı olanlarımı almışlar ? Kazanan herkes Muğlalı mı? Ben sanmıyorum 15 doldurulduğunu.

Katip Adayı48
Aday Memur
12 Ocak 2019 00:37

Kimsenin sesi çıkmamasıda garip. Bende katipliğe girmiştim başarısız sonuç.
Kelebekkara, 5 yıl önce

Sadece tc ile girildiğine göre doldurulmamış bencede kontenjan kaç ay bekle sonuç başarısız Muğla katiplik kazanan yok mu kazanan 2 kişi 2 side annesi babası adliye personelimiş. Memurun çocuğu memur olsun anca

Kelebekkara
Kapalı
12 Ocak 2019 10:01

Çıkmaz tabi bizim gibi garibanlar buradan takip etti kazananlar aylar öncesinden biliyordu kazandığını. Strese bile girmediler. Hakkımı helal etmiyorum asla. Kendi emeğimle kazanayım dedim yine olmadı. Ne eksikti acaba bari açıklama yapsalardı...

Kimsenin sesi çıkmamasıda garip. Bende katipliğe girmiştim başarısız sonuç.

Katip Adayı48
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:04

Belki de mersinde dönen dilekçeler gibi birşey döndü bilinmez. Aynen neyin eksik olduğunu bildirseler bizde birdahakine ona göre girsek. Katiplik başka şehirden almamış olabilir ama ikm için başka memleketlerdeni almışlar. Sözlü puanı bile yazmıyor. Yedek bile belirlememişler sanırım herkes suskun.
Kelebekkara, 5 yıl önce

Çıkmaz tabi bizim gibi garibanlar buradan takip etti kazananlar aylar öncesinden biliyordu kazandığını. Strese bile girmediler. Hakkımı helal etmiyorum asla. Kendi emeğimle kazanayım dedim yine olmadı. Ne eksikti acaba bari açıklama yapsalardı...

Katip Adayı48
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:06

Eğer hakkımız yendiyse kazananlar başka yollarla girdiyse hakkımız helal olmasın o kazandıkları paraları yemek nasip olmasın inşallah. Adaletsiz dünya. Adalet bakanlığına bile alımlar adaletsiz
Belki de mersinde dönen dilekçeler gibi birşey döndü bilinmez. Aynen neyin eksik olduğunu bildirseler bizde birdahakine ona göre girsek. Katiplik başka şehirden almamış olabilir ama ikm için başka memleketlerdeni almışlar. Sözlü puanı bile yazmıyor. Yedek bile belirlememişler sanırım herkes suskun.

Katip Adayı48
Aday Memur
12 Ocak 2019 12:13

31 uygulamadan geçtin. Sözlü mülakata 29 kişi girdi. 2 kişi sözlü mülakata gelmemiş. 15 kişi alınacak. Geri kalanlardan hiç mi yedek yok? TC kimlikle sorgulama yapan heryerde böyle birşey dönüyor listeyle yayınlasalar herşeyi biliriz görürüz ama. Haram zıkkım olsun dünyanın en kötü şeyi gelir inşallah paraları yemek nasip olmaz haksızlıkla gelenlere
Kelebekkara, 5 yıl önce

Kelebekkara
Kapalı
12 Ocak 2019 12:32

Bende hakkımı helal etmiyorum asla. Allah görüyor herşeyi.seçim var kontenjan dolmaz tabi. Kalanları yeni alımda alırlar neyimiz eksikse hiç yedekte yok kazandım diyende bu nasıl bir iş...

31 uygulamadan geçtin. Sözlü mülakata 29 kişi girdi. 2 kişi sözlü mülakata gelmemiş. 15 kişi alınacak. Geri kalanlardan hiç mi yedek yok? TC kimlikle sorgulama yapan heryerde böyle birşey dönüyor listeyle yayınlasalar herşeyi biliriz görürüz ama. Haram zıkkım olsun dünyanın en kötü şeyi gelir inşallah paraları yemek nasip olmaz haksızlıkla gelenlere

Mzpln
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:07

Ben de kazanamadım arkadaşlar. Söylenecek çok şey var ama bazen susmak daha iyidir.1 kişilik alıma 2 kişi mülakata girdik sonuç ne oldu sizce? 2 kişi de başarısız.. 14 yıldır bu mesleğin içindeyim balvur

Mzpln
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:13

Kendi alanında yeterince donanımlıyım,14 yıldır aynı sektörde çalışıyorum, ama bişeyler eksik sizce ne??

Mzpln
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:22

Bilgi,donanım,birikim, karakter..bunlar önemsiz. asıl olanın ne olduğunu size bırakıyorum boşluğu siz doldurun.Hak ederek kazanan arkadaşları tebrik ediyorum..
Toplam 124 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi