Editörler : cihan27E.Kayı Han
«769770771772773774775776777778779780»

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 13:02

ve savunma sanayisinde de çok fazla yalan söylüyorsun, artık tamamen %100e yakın yerli yazılımlar kullanıyoruz, istailin yazılımı diye saçmalamayın iyice saçmaladınız

savunma sanayileri artık kendi yazılımını kullanıyor

iyice salladınız

tolgperperek, 2 yıl önce

Ben zaten yazılım ürün uzmanlığı ve yazılım firmasında bir çok görevde yer aldım buna müdürlük dahil; müşterilerde havelsan, aselsan, tai vb. ne anlattığını halada anlamıyorum, gayette güzel özelde paramı kazandım. Yazılımcıyım deyip hekimlerimi savunuyorsun....nasıl bir alakadır hala çözemedim.Artı yazılımcı bu ülkeye nasıl parayı kazandırıyormuş onuda yaz hepberaber gülelim....kodları yazdığın yazılım firması Amerika kökenli ama merkezi israil firmasımıdır. Büyük işler buna silah sanayii dahil malesef ürün yazılımı tamamlanmak zorunda olduğu yazılımlar yurtdışı dır....mühendiislik grupları roketi, uçağı, jeti, silahı, içindeki sensorün programlasını dahi onlarla yapar.

21 Eylül 2022 13:07

Hekime düşmanlığın en büyük sebebi , hekim olmak isteyipte beyinleri yetmemesidir.. Allaha şükür dr oldum..Vatana millete hayırlı bir isim var. Karşılığını da bu aydan itibaren almaya yeni basladim yaklasik 22 yillik hekimlik hayatimin sonunda..

Umut0621
Genel Müdür
21 Eylül 2022 13:18

Artık buraya yazma. İnsanlar maaşlarını yazsınlar buraya. Gereksiz polemik yapma git artık. Sağlık bakanlığı forumunda açıkça ben pratisyen hekimim diye yazmışsın. Rezil oldun kabul et artık. Trol olduğun ortaya çıktı pes esip git lütfen
journeykbr3223, 2 yıl önce

yazılımcı olarak hekimleri desteklemenin nesini yanlış buluyorsun, anlam veremiyorum hekimlerimiz bizim düşmanlarımız değil bu şekilde lanse etmen ne kadar kötü

yazılım konusunda da iyice saçmaladın, yok israilin bir projesiymiş sen böyle devam et, sizin gibi zihniyetler yüzünden bu haldeyiz,

bizim yaptığımız oyun sektöründe millete silah ve savunma anlamında katkı verememiş olabiliriz, ama ülkemize döviz olarak çok büyük katkısı var ve çok fazla da istihdam oluştuk, oyun sektörüne küçük olarak bakmayın, bulunduğum şirket yakın zamanda 250milyon dolar yatırım aldı öyle senin sandığın küçük şeylerle ilgilenmiyoruz

Umut0621
Genel Müdür
21 Eylül 2022 13:26

Beyefendi bu ne kibirdir böyle? Beyinleri yetmedi ne demek? Benim kardeşim sayısal Türkiye 9.su. senden daha akıllı. Hekim falanda olmadı. Boş boş konuşup sidik yarıştırmayın. İnsanlara tepeden bakmayın artık. Siz de normal bir vatandaşsınız bir ayrıcalığınız yok. Bulunduğunuz hastane yönetiminin emri altındasınız. İşten çıkarıp çıkarmama durumu onların vekaleti altındadır. İnsanlar arasında ayrım yapmayın. Özellikle narsist bir kişilik yapısıyla yok hekimliği kazanamamışta beyinleri yetmemiş gibi ifadeler kullanarak insanları aşağılamaktan vazgeçin. Üniversite sınavı veya TUS gibi sınavlar asla zeka ile ilişkilendirilemez. Zeka için IQ testi yapılır. Üniversite sınavı ya da TUS kazanmak başarının bir ölçütü olabilir sadece zekanın değil. İyi ezber gerektiren sınavlar zekayı ölçmez. Sadece iyi ezberci ve sözel alanda daha iyi olduğunuzu gösterir. Hastalarınıza da böyle bakıyorsanız değerli sağlık bakanlığı müfettişleri sizi inceleme altına almalı diye düşünüyorum.
doktor-işyeri hekimi, 2 yıl önce
Hekime düşmanlığın en büyük sebebi , hekim olmak isteyipte beyinleri yetmemesidir.. Allaha şükür dr oldum..Vatana millete hayırlı bir isim var. Karşılığını da bu aydan itibaren almaya yeni basladim yaklasik 22 yillik hekimlik hayatimin sonunda..

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 13:37

siz hekim maaşlarını fazla bulun ve indirilmesi için tepki gösterin sesiz kalalım hadi oradan başka hesaplarınla yazma

Umut0621, 2 yıl önce
Artık buraya yazma. İnsanlar maaşlarını yazsınlar buraya. Gereksiz polemik yapma git artık. Sağlık bakanlığı forumunda açıkça ben pratisyen hekimim diye yazmışsın. Rezil oldun kabul et artık. Trol olduğun ortaya çıktı pes esip git lütfen

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 13:40

adam kibir yapmamış tepki koyuyorsunuz, hekimlerle alıp veremediğiniz şey ne

hekimleri ahkam kesmeyi size kim öğretti??? şaka mısınız

adamlar TÜRKİYENİN EN ZEKİ İNSANLARI ve siz onlara yok egoist yok başarısız, yok şöyle yok böyle diyorsunuz

DÜNYANIN HER YERİNDE HAKİMLER, HEKİMLER VE YAZILIMCILAR EN İYİ MAAŞI ALIR, BUNA ALIŞIN ARTIK

Umut0621, 2 yıl önce
Beyefendi bu ne kibirdir böyle? Beyinleri yetmedi ne demek? Benim kardeşim sayısal Türkiye 9.su. senden daha akıllı. Hekim falanda olmadı. Boş boş konuşup sidik yarıştırmayın. İnsanlara tepeden bakmayın artık. Siz de normal bir vatandaşsınız bir ayrıcalığınız yok. Bulunduğunuz hastane yönetiminin emri altındasınız. İşten çıkarıp çıkarmama durumu onların vekaleti altındadır. İnsanlar arasında ayrım yapmayın. Özellikle narsist bir kişilik yapısıyla yok hekimliği kazanamamışta beyinleri yetmemiş gibi ifadeler kullanarak insanları aşağılamaktan vazgeçin. Üniversite sınavı veya TUS gibi sınavlar asla zeka ile ilişkilendirilemez. Zeka için IQ testi yapılır. Üniversite sınavı ya da TUS kazanmak başarının bir ölçütü olabilir sadece zekanın değil. İyi ezber gerektiren sınavlar zekayı ölçmez. Sadece iyi ezberci ve sözel alanda daha iyi olduğunuzu gösterir. Hastalarınıza da böyle bakıyorsanız değerli sağlık bakanlığı müfettişleri sizi inceleme altına almalı diye düşünüyorum.

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 13:47

önceden geçen sene bir uzman hekim

6-7bin arası emekliliğe yansıyan taban maaş bordroda olan maaş üstüne 3-4bin sabit ek ödeme alırdı ve dönerden de mahsuplaşırdı

toplam uzman maaşı 10-11bin zor ediyordu, şanlı ise döner alır 13-14bine çıkardı

döner verilmeyen yerlerde 6-7bin taban maaştı pratisyen hekimlerin ise taban maaşı 4-5bin tl idi ve asgari ücret de 4200 tl idi

nerdeyse aynı maaşı alıyorlardu

hekimlerin ücretleri düzenlendi diye tepkiniz sadece çok komik

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
21 Eylül 2022 13:51

Biri şunu banlasın forumdan soğuttu

Umut0621
Genel Müdür
21 Eylül 2022 14:02

Forum editörü kayıhan bey nerede? Şu journey denilen kişi defalarca uyarıldığı ve yorumları silindiği halde forumdan atılmıyor. Artık atın lütfen. Diğer memurların psikolojisini de bozuyor. Lütfen atın artık. IP adresinide engelleyinki farklı nick ile giremesin. Kendisi daha yeni baktım sağlık bakanlığı forumunda 4 defa pratisyen hekimim diyor burada yazılımcıyım diyor. Yalan da söylüyor engelleyin artık. Wuhan nickli kişi de budur

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 14:39

tüm hekimlerle tartış onlara egoist de, sonra insanları hekimlere karşı tahrik et

sonra da sana karşı gelen banlansın oh ne güzel dünya değil mi

haksızlığa karşı susacağımızı sandınız?

Umut0621, 2 yıl önce
Forum editörü kayıhan bey nerede? Şu journey denilen kişi defalarca uyarıldığı ve yorumları silindiği halde forumdan atılmıyor. Artık atın lütfen. Diğer memurların psikolojisini de bozuyor. Lütfen atın artık. IP adresinide engelleyinki farklı nick ile giremesin. Kendisi daha yeni baktım sağlık bakanlığı forumunda 4 defa pratisyen hekimim diyor burada yazılımcıyım diyor. Yalan da söylüyor engelleyin artık. Wuhan nickli kişi de budur

Umut0621
Genel Müdür
21 Eylül 2022 15:28

Bana laf yetiştireceğine biraz hastalarınla ilgilen. 7/24 forumda yazma. Hastalar sıra bekliyor. Ah keşke çalıştığın hastaneyi bilseydim seni yönetime şikayet ederdim. Bu kişi hastalarla ilgilenmiyor sürekli forumlarda yazı yazıyor.

tüm hekimlerle tartış onlara egoist de, sonra insanları hekimlere karşı tahrik et

sonra da sana karşı gelen banlansın oh ne güzel dünya değil mi

haksızlığa karşı susacağımızı sandınız?

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 15:31

ne hastası ben yazılımcıyım diyorum halen kafana göre insanlara meslekler atıyorsun

bunun tıptaki karşılığı ne siz bilirsiniz bu kadar doktor maaşlarınıza kafanıza taktığınıza göre

Umut0621, 2 yıl önce
Bana laf yetiştireceğine biraz hastalarınla ilgilen. 7/24 forumda yazma. Hastalar sıra bekliyor. Ah keşke çalıştığın hastaneyi bilseydim seni yönetime şikayet ederdim. Bu kişi hastalarla ilgilenmiyor sürekli forumlarda yazı yazıyor.

Basiskele
Aday Memur
21 Eylül 2022 15:41

Bi susun la artik. It dalaşını gidin baska yerde yapin. Otede oynayin. Ne uzattınız. Ne çene varmış böyle vır vır vır. Kendinize gelin

Umut0621
Genel Müdür
21 Eylül 2022 15:53

İşte yalanını ortaya çıkardım. Burada entegre klinikte çalışıyorum. Hekim dışı çalışanlar bile benden fazla alıyor diyorsun. Sağlık bakanlığı teşviği bana az veriyor diyorsun

ben anlamıyorum

entegre hastanede çalışıyorum, teşvik diye bir şey çıkarttılar ama bizim hastane fazla ücret üretemediğinden teşviği bize vermediler

14100 maaş 4bin de taban ek ödeme

hekim dışı sağlık çalışanı bizden fazla alıyor

Umut0621
Genel Müdür
21 Eylül 2022 15:55

Burada ise özel bir şirkette yazılımcıyım diyorsun. Yalanın ortaya çıktı. Artık yazma yalanını yakaladık. Bıktık artık yazma. İnsanları rahatsız etme

Anlatamazsin onlara

Geçen yazılım maaşımı paylasiyordum resim olarak paylastim, bizim şirket dolar kuru üzerinden veriyor yurtdışı bağlantılı bir şirket ve yazılım ihracatı yapıyoruz. Ülkemize de faydası var.

Adamın teki çıkmış siz vatan hainisiniz diye sovmeye başladı baya şaşırdım. Dolarla maaş mi alınır vatan haini diye bana sallıyor.

Kısacası buradakiler kimsenin iyi almasını istemeyen adamlar herkes kendisi gibi düşük almasını isteyen kimselerle dolu insanlar.

Hekimin de olayı buna benzer eskiden hekim maaşı yanındaki sekreterle esitken onlara hak veriyorlardı ve her şey çok iyiydi hekimlere iyileştirme geldi diye eşitlik bozuldu düşüncelerine girdiler

tolgperperek
Daire Başkanı
21 Eylül 2022 15:58

Hangi yazımda hekim, doktor,sağlıkcı veya benzeri devlette çalışan kamuda görevli vatandaşlara hakaret, aşağılama var. Öncelikle T.C. Devletinde memurmusun; memur isen tüm memurların hakkı için ortak kararda hareket edersin, burda yazanlar ile polemiğe girmessin. Sonra eğer ciddi bir yazılımcı veya benim çalıştığım gibi projelerde olsan yazdıklarımın manasını, gizliliğini vesairesini bilirsin. Neyin %100 neyin %01 olduğunu bilmediğin ve asla bilemiyeceğin ortada. Sizinle tartışılmaz, ortak bir faydaya varılmaz...tek yaptığınız birşeyleri biryerlere çekmek..... Hekimler kendi hakkını gerekli platformda yeterince savunuyor ve savunurlar aldıkları 5510 harici koruyucu kararlardan ve ek tazminatlardan belli. Ailede uzman doktor olmasa senin yazdıklarınıa inanacağım hadi onun haricinde tıp fakültesinde yüksek lisanslı hemşirede var ordada sorun yok. Maddi olarak yetmeyen zaten özel vb . teklifi değerlendiriyor.

yazılımcı olarak hekimleri desteklemenin nesini yanlış buluyorsun, anlam veremiyorum hekimlerimiz bizim düşmanlarımız değil bu şekilde lanse etmen ne kadar kötü

yazılım konusunda da iyice saçmaladın, yok israilin bir projesiymiş sen böyle devam et, sizin gibi zihniyetler yüzünden bu haldeyiz,

bizim yaptığımız oyun sektöründe millete silah ve savunma anlamında katkı verememiş olabiliriz, ama ülkemize döviz olarak çok büyük katkısı var ve çok fazla da istihdam oluştuk, oyun sektörüne küçük olarak bakmayın, bulunduğum şirket yakın zamanda 250milyon dolar yatırım aldı öyle senin sandığın küçük şeylerle ilgilenmiyoruz

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 16:05

boş işlerle uğraşma arkadaşım git kendine bir meslek bul ve yap

hekim maaşları yüksek diye ağlayacağına

Umut0621, 2 yıl önce
İşte yalanını ortaya çıkardım. Burada entegre klinikte çalışıyorum. Hekim dışı çalışanlar bile benden fazla alıyor diyorsun. Sağlık bakanlığı teşviği bana az veriyor diyorsun

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 16:08

"memur isen tüm memurların hakkı için ortak kararda hareket edersin,"

memursan herkes aynı ortak kararda mı hareket edecek hahaha öyle bir şey mi var, herkes aynı alsın o zaman

nesi gizli, tüm medyada haber olan bir şey, bu gibi yatırımlar, oyun sektörünü yüceltir, yok gizli gibi şeyler sadece mantık dışı olduğunu düşünüyorum

tolgperperek, 2 yıl önce

Hangi yazımda hekim, doktor,sağlıkcı veya benzeri devlette çalışan kamuda görevli vatandaşlara hakaret, aşağılama var. Öncelikle T.C. Devletinde memurmusun; memur isen tüm memurların hakkı için ortak kararda hareket edersin, burda yazanlar ile polemiğe girmessin. Sonra eğer ciddi bir yazılımcı veya benim çalıştığım gibi projelerde olsan yazdıklarımın manasını, gizliliğini vesairesini bilirsin. Neyin %100 neyin %01 olduğunu bilmediğin ve asla bilemiyeceğin ortada. Sizinle tartışılmaz, ortak bir faydaya varılmaz...tek yaptığınız birşeyleri biryerlere çekmek..... Hekimler kendi hakkını gerekli platformda yeterince savunuyor ve savunurlar aldıkları 5510 harici koruyucu kararlardan ve ek tazminatlardan belli. Ailede uzman doktor olmasa senin yazdıklarınıa inanacağım hadi onun haricinde tıp fakültesinde yüksek lisanslı hemşirede var ordada sorun yok. Maddi olarak yetmeyen zaten özel vb . teklifi değerlendiriyor.

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 16:11

eğer itirazınız varsa hekim maaşları çok yüksek diye tepkinizi gösteriyorsanız

siz de sınava girersiniz siz de hekim olabilirsiniz, yok arada uçurum var yok haksız kazanç elde ediyorlar yok oturduğu yerden ilaç yazıyor gibi söylemlerinizle burada insanları hekimlere karşı kışkırtamazsınız buna hakkınız yok

tolgperperek, 2 yıl önce

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 16:13

https://www.memurlar.net/haber/1041623/bakan-koca-dan-ankara-da-iki-hastanenin-kapatilacagi-iddialarina-aciklama.html

devletimiz yine muhteşem bir hastane yapıyor, ve açılışı sayın bakanımızın dediği gibi haftaya olacak

hükümetin yaptıklarını tebrik etçeksiniz nokta

Toplam 20317 mesaj
«769770771772773774775776777778779780»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi