Editörler : E.Kayı Han
«232425262728293031323334»

hukuk3496
Kapalı
07 Mart 2023 14:54

Arkadaslar güzel günler yakın, beraat kararı takipsizliği olan tüm herkesin (ihraç, açıkta ) dönüşü için listeler hazırlandı 10 gün içinde herkes görevlerine iade ediliyor, duyum değil bilgidir, hakkımızda hayırlı olsun

001223034
Aday Memur
07 Mart 2023 14:59

Biraz detay verebilir misiniz? Hangi kurum, hangi yetkili yapıyor bu çalışmayı?

hukuk3496, 1 yıl önce

Arkadaslar güzel günler yakın, beraat kararı takipsizliği olan tüm herkesin (ihraç, açıkta ) dönüşü için listeler hazırlandı 10 gün içinde herkes görevlerine iade ediliyor, duyum değil bilgidir, hakkımızda hayırlı olsun

hukuk3496
Kapalı
07 Mart 2023 15:15

Cumhurbaşkanın onayı alınarak 7 kurum listeleri hazırladı, ihraç olanlar ve khk lılardan beraat veya takipsizlik alanlar cumhurbaşkanlıgı kararnamesi ile görevlerine iade edilecek, görevden uzaklaştırılan personel ise ilgili kurumun bakan onayı ile görevden uzaklaştırmaya tedbiri kaldırılan personel konulu emir hazırlandı hepsi imzayı bekliyor

001223034, 1 yıl önce

Biraz detay verebilir misiniz? Hangi kurum, hangi yetkili yapıyor bu çalışmayı?

BahtsızBedevi63
Aday Memur
07 Mart 2023 16:05

Tamam da sonuç ihraç diosun kurulla
hukuk3496, 1 yıl önce

Cumhurbaşkanın onayı alınarak 7 kurum listeleri hazırladı, ihraç olanlar ve khk lılardan beraat veya takipsizlik alanlar cumhurbaşkanlıgı kararnamesi ile görevlerine iade edilecek, görevden uzaklaştırılan personel ise ilgili kurumun bakan onayı ile görevden uzaklaştırmaya tedbiri kaldırılan personel konulu emir hazırlandı hepsi imzayı bekliyor

Cem karagül
Memur
07 Mart 2023 16:10

Kaynak nedir

hukuk3496, 1 yıl önce

07 Mart 2023 16:11

CHP nin berat kyok ve syok alan KHK lilar ile ilgili olarak meclise verdiği önergeyi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi böyle bir çalışmanın olduğunu düşünmüyorum

hukuk3496, 1 yıl önce

Cem karagül
Memur
07 Mart 2023 16:18

Öne alınması reddedildi tamamen değil

AsilTürk87, 1 yıl önce

CHP nin berat kyok ve syok alan KHK lilar ile ilgili olarak meclise verdiği önergeyi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi böyle bir çalışmanın olduğunu düşünmüyorum

Gakkossss
Aday Memur
07 Mart 2023 16:31

Sen iktidar olsan red edip , kendin mi bişeyler yapmak istersin. Evet muhalefet bunu düşündü bizde onaylıyoruz mu dersin :) azıcık mantıklı düşünün lütfen.
AsilTürk87, 1 yıl önce

Jasbkdçvş
Aday Memur
07 Mart 2023 17:08

ARKADASLAR LÜTFEN İNSANLARIN UMUTLANDIRMAYIN ŞUAN BÖYLE BİR GÜNDEM YOK BENİM ÇOK YAKIN AKRABAM VAR

scrp88
Aday Memur
07 Mart 2023 17:15

Merhabalar. Bilginin kaynağını nedir acaba? Yanlış anlamayın beni bu tarz bilgiler çok umutlandırıyor bizi. Yanlış bir haber olduğu zman hayal kırıklığı oluyor. Bu yüzden kaynak önemli. Teşekkür ederim.

hukuk3496, 1 yıl önce

Jasbkdçvş
Aday Memur
07 Mart 2023 18:32

ADAM BOMBA ATTI KAÇTI UMUTLANMAYIN ARKADAŞLAR

Felix09
Aday Memur
07 Mart 2023 19:54

Bilginin kesinligi kaynagi nedir. Büyük balon olma durumu da var mi. İçişleri jandarma var mi. Balon çıkarsa insanların umutları gidiyor.

hukuk3496, 1 yıl önce

berkecan123
Aday Memur
07 Mart 2023 20:44

İnanmayın dalga geçiyorlar.açık açık siyasette kimin ne dediği ortada daha dün neler dendi çok açık.

KomandoAsb
Aday Memur
07 Mart 2023 21:37

Ne olacaktı bu sefer işi chp yaptı denir. yedirmezler akp çözer

AsilTürk87, 1 yıl önce

adelet06
Aday Memur
07 Mart 2023 22:29

Arkadaşlar,bende böyle bir şey olacağını düşünmüyorum. Asla iyi yönde bir şey beklemeyin, beklemeyelim derim. Kulis bilgilerine inanmayın,

hakmi4644
Aday Memur
08 Mart 2023 03:41

arkadaşlar ekim 2022 ye ankesör

nedeniyle davam başlamadı ve açığa alındım. 45 gün sonra ilk duruşmam oldu

aralık 2022 de, g.nl. k.lık ilk 2 celsede mahkemeden duruşma zaptını istedi

sonrasında 2 duruşmam daha oldu ve mahkemem sonuçlandı.5 ay sonra dün bitti. savcı

beraat istedi mahkemede 2/e den beraat verdi. başsavcılıkta itiraz etmezse

haftaya karar kesinleşir diye umuyorum.ama 5 aydır ankaradan ne arayan var ne

soran ifadem vb hiç birşey alınmadı. daha çok beklermiyiz.

Bu aşamada kesinleşirse yada

kesinleşmezse karar ne yapmamız gerekir.bilgisi olan varsa bilgi verirse

sevinirim.

Kocayusuuf
Şef
08 Mart 2023 05:55

Hukuk3496 kişisiyle özelden konuşan oldu mu

Polat1922
Memur
08 Mart 2023 07:46

Hayırlı olsun genel komutanlık savunma yazısı göndermesi gerekiyor ama deprem dolayısıyla ağırdan alıyorlar kurul olmuyor zaten kaç haftadır katiple muhabbetiniz varsa 15 günü beklemeden de kesinleşme şerhi yazılabilir ben rica ettim 10. Günde yazıldı kesinleşme şerhi ve gerekçeli karar yazildiktan sonra kurulun dahilisini aradim verdikleri e postaya ikisini gonderdim ayrica il jandarma personel şubeye de hem posta ile hemde e postadan daha sonra savunma gelecek kurula cagiracaklar ve sonuç belli olacak hakkınızda hayırlısı olsun ama kurulun dahilisiyle mutlaka görüşün ben görüşüp göndermiştim personel şube geç gönderiyor çünkü

hakmi4644, 1 yıl önce

arkadaşlar ekim 2022 ye ankesör

nedeniyle davam başlamadı ve açığa alındım. 45 gün sonra ilk duruşmam oldu

aralık 2022 de, g.nl. k.lık ilk 2 celsede mahkemeden duruşma zaptını istedi

sonrasında 2 duruşmam daha oldu ve mahkemem sonuçlandı.5 ay sonra dün bitti. savcı

beraat istedi mahkemede 2/e den beraat verdi. başsavcılıkta itiraz etmezse

haftaya karar kesinleşir diye umuyorum.ama 5 aydır ankaradan ne arayan var ne

soran ifadem vb hiç birşey alınmadı. daha çok beklermiyiz.

Bu aşamada kesinleşirse yada

kesinleşmezse karar ne yapmamız gerekir.bilgisi olan varsa bilgi verirse

sevinirim.

Polat1922
Memur
08 Mart 2023 07:52

Dahili 3631

hukukcumemur06
Aday Memur
08 Mart 2023 09:36

Arkadaşlar kimsenin lafına umut bağlamayın. Yıllardır yaşananları görüyorsunuz. Bilincinizi yitirmeyin yeter. Ha böyle bir gündem olabilir mi? Olabilir. EYT en zor ve sıkıntılı bi karardı fakat 10 dakika içerisinde bitti gitti. KHK konusunun meclise taşınması dahi bir mesele, onun mufalefet ppartisince öne alınması istemi ise biraz düşündürücü, zaten yıllardır süren bir mesele şuan neden böyle bir talep var, bu durum bir çalışma olabileceği ihtimalini düşündürüyor fakat o yine de o kadar kolay değildir diye düşünüyorum. Benim şahsi kanaatim şu: 223/2-b'den beraat edenler bence diğerlerine göre biraz daha rahat olsun. Çünkü irtibatı zaten izafe edebilme şansları yok, iltisakı ise ancak delil yetersizliği ile birleştirebiliyorlar. O da yanlış hesap o da bağdat'tan dönüyor ama şuan yürüyen kurul mantığının bu olduğunu düşünüyorum.

Toplam 1034 mesaj
«232425262728293031323334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi