Editörler : F16 Gökçen

shadowwalker97
Aday Memur
24 Nisan 2020 14:11

ben de 28 i için arandım. düne kadar mail gelmemişti, turkcellin mail attığı adrese mail gönderdim görüşme için mail gönderildi bana. tavsiyem son güne bırakmadan mail atın.

Attorney7, 4 yıl önce

İnsan kaynakları aradıktan sonra maili hemen gönderdi mi? Ben bir hafta önce arandım mail hala gönderilmedi

Attorney7
Aday Memur
24 Nisan 2020 18:16

Haberdaret@ diye devam eden mail adresine değil mi ?

shadowwalker97
Aday Memur
24 Nisan 2020 18:56

ona attım zoom görüşme linki geldi. sonra bugün oraya iletilemedi diye bildirim aldım. anlamadım tam olarak olayı

Attorney7, 4 yıl önce

Nkara0
Aday Memur
24 Nisan 2020 20:17

Mail adresi buymuş; [email protected]
Attorney7, 4 yıl önce

Attorney7
Aday Memur
25 Nisan 2020 14:40

Çok teşekkürler mail attım umarım dönüş sağlarlar. Bu program MT programı gibi mi bilgisi olan var mıdır ?

Nkara0
Aday Memur
25 Nisan 2020 15:47

Rica ederim. Ben beni arayan numarayı arayıp iletişim kurmuştum, cevap gelmezse arayın isterseniz
Attorney7, 4 yıl önce

Çok teşekkürler mail attım umarım dönüş sağlarlar. Bu program MT programı gibi mi bilgisi olan var mıdır ?

Callmenancy
Aday Memur
25 Nisan 2020 16:24

Beni arayan numara ozellikle mail hemen gelmez, gorusmeden bir gun once aksam gelir detaylar dedi. Endise etmeyin :)

kbnkbn
Aday Memur
29 Nisan 2020 11:20

ne zaman geri dönüşlerin başlayacağını bilen var mı ya da soran?

refikyıldırım
Aday Memur
14 Mayıs 2020 15:20

Az önce gençyetenek süreciniz devam ediyor diye bir mail aldım. Mayıs ayının son 2 haftası tatilde olcakları için geri dönüşler haziranda başlayacakmış. Bu mail herkese mi gönderildi yoksa mulakatı geçtiğim için mi geldi emin olamadım.

shadowwalker97
Aday Memur
14 Mayıs 2020 15:34

bana da geldi aynı mail. haziran da devam edecek diye

Pilotm
Aday Memur
14 Mayıs 2020 16:33

Bana da geldi aynı mail de bu olumlu bir mail mi yoksa genel bilgilendirme maili mi tam anlayamadım.

avbc
Aday Memur
14 Mayıs 2020 22:16

Bu maili alanlar var bunların süreçleri hala devam ediyor, şu an elenmediler ancak kesin olarak bir sonraki aşamaya da geçmediler. Telegram grubunda her konuda bilgi alabiliyorsunuz https://t.me/joinchat/OL88Wxyu64J_tjDXTSpNsw

refikyıldırım, 4 yıl önce

Az önce gençyetenek süreciniz devam ediyor diye bir mail aldım. Mayıs ayının son 2 haftası tatilde olcakları için geri dönüşler haziranda başlayacakmış. Bu mail herkese mi gönderildi yoksa mulakatı geçtiğim için mi geldi emin olamadım.

Toplam 192 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi