Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Haziran 2020 19:11

Telafi eğitimi
Eğitim 31 Ağustos da başlayacak açıklamalara göre peki eş durumu tayinin tarihi değişir mi sayın hocalarım

küpkıranke
Aday Memur
03 Haziran 2020 22:03

Erkene alınması zararımıza hocam. Genel müdür Hamza Aydoğdu daha çok yer açılması için geç yapıyoruz tayinleri dedi. Yıllar sonra öğretmen dostu bir bakanlık var. Tayinleri erken yapınca il içi ve il dışı isteyenler burda ağlıyorlar. Hiç yer açılmadı diye. Onun için bakanlığa erken yapılması için baskı yapmak çok saçma.

Cimbom1995
Aday Memur
03 Haziran 2020 22:19

Aynen hocam inşallah alınmaz
küpkıranke, 4 yıl önce

Erkene alınması zararımıza hocam. Genel müdür Hamza Aydoğdu daha çok yer açılması için geç yapıyoruz tayinleri dedi. Yıllar sonra öğretmen dostu bir bakanlık var. Tayinleri erken yapınca il içi ve il dışı isteyenler burda ağlıyorlar. Hiç yer açılmadı diye. Onun için bakanlığa erken yapılması için baskı yapmak çok saçma.

Funtun
Memur
03 Haziran 2020 22:44

Il dışı ilk defa birazcık daha fazla şansa sahip olacak, insanların bu isyanı niye anlayamıyorum. Bir B okuluna erkenden gitmek yerine, A+ bir okula son dk gitmeyi tercih ediyorum şahsen.

küpkıranke, 4 yıl önce

küpkıranke
Aday Memur
03 Haziran 2020 23:15

Funtun hocam, erkene alınmasını isteyen isyan eden arkadaşlar muhtemelen ilk defa il dışı isteyecek, o yüzden bu konuda pek bilgileri yok. Genel müdür bu açıklamayı yapmışken halen erkene alınsın diye gündem oluşturmaya çalışanlar ayıp ediyorlar.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi